MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
01.06, 10:46
44
+21 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Скутеристам лишився тиждень придбати шоломи

Переглядів: 49390
07.11.2008 р.
answerview
Чорний список дорожніх аварій активно поповнюють скутеристи. Практично кожного дня на автошляхах області в дорожньо-транспортних пригодах гинуть, травмуються водії та пасажири скутерів.

Результати дорожньо-транспортних пригод, внаслідок нехтування водіями скутерів Правилами дорожнього руху та особистої безпеки, це біль та сльози в сім'ях.

Поширеним порушенням Правил дорожнього руху водіями-скутеристами які приводять до різноманітних травми голови - є їзда без мотошоломів.

Звісно ж, сучасний етап розвитку незалежної України потребує зміцнення правопорядку і забезпечення безпеки дорожнього руху.

16 листопада 2008 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Зокрема Постанова Кабінету Міністрів України №876 від 1 жовтня 2008 року, яка передбачає внесення змін до Правил дорожнього руху.

Згідно цієї постанови пункт 6. Вимоги до водіїв мопедів і велосипедистів Правил дорожнього руху доповнити абзац перший пункту 6.1 реченням такого змісту: «Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.»

Відповідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами ст.121 КУпАП передбачена адмінвідповідальність у вигляді штрафу від 51 до 85 гривень.

Саме тому Державтоінспекція Чернігівської області 6 листопада 2008 року провела в місті Чернігові профілактичну акцію «ДАІ за безпеку на дорогах!»

Мета даної акції- проінформувати учасників дорожнього руху про зміни у законодавстві України в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також зберегти життя даної категорії учасників дорожнього руху (скутеристів) .

Працівники ДАІ вручили водіям скутерів більше десятка новеньких мотошоломів. При цьому з водіями проводилися бесіди профілактичного характеру про необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Кожному водієві було вручено пам'ятку про штрафні санкції за найбільш поширені порушення Правил дорожнього руху.
15:20 | 7.11.2008 р.
За інф. УМВС в Чернігівській обл
like
good
bad
shockingly
1234567••8
07.11.2008 р. відповів для Ruba  
answerview
«Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах

Тобто, велошоломи, якими влiтку користуються деякi скутерiсти не годяться...  06_question
Ушествие Второе. Окончательное.
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для Leon  
answerview
Тобто, велошоломи, якими влiтку користуються деякi скутерiсти не годяться...  06_question

Именно так...
Honda & Suzuki - the best!
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для Ruba  
answerview

Саме тому Державтоінспекція Чернігівської області 6 листопада 2008 року провела в місті Чернігові профілактичну акцію «ДАІ за безпеку на дорогах!»

Мета даної акції- проінформувати учасників дорожнього руху про зміни у законодавстві України в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також зберегти життя даної категорії учасників дорожнього руху (скутеристів) .

Працівники ДАІ вручили водіям скутерів більше десятка новеньких мотошоломів. При цьому з водіями проводилися бесіди профілактичного характеру про необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Кожному водієві було вручено пам'ятку про штрафні санкції за найбільш поширені порушення Правил дорожнього руху.
15:20 | 7.11.2008 р.
За інф. УМВС в Чернігівській обл

больше бы таких акцый,да и вкаждый город 18_good
Движение,только вперед!!!
like
good
bad
shockingly
beard
07.11.2008 р. відповів для Leon  
answerview
Он не для того совсем! Шлем тебе не для того чтоб гайцы не цеплялись - это для твоего здороья! А в вело - всю "пачку" сотрешь когда навернешься 03_biggrin

А всем - Как минимум, ребята, минингитом уже не заголеете - ведь те кто ездил бы без шлема после 16 ноября точно имели бы немалый шанс на это!  21_umnik
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для beard  
answerview
03_biggrin За меня не переживай, есть Пилот А-316.  17_wink  
И правда, страшно смотреть, как сейчас некоторые с открытой головой гоняют...
Ушествие Второе. Окончательное.
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р.
answerview
блин , а если я всегда вдвоём езжу на скутере, эт чё мне 2 шлема покупать?
KAMAZ - RULEZZZ !

http://www.drivenn.ru/_data/objects/06465/icon.jpg
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для Velya  
answerview
Да, в шлемах должны быть и водитель и пассажир.

21_umnik Вот, думаю, сьездить в Чернигов, что-ли, там шлемы на халяву раздают .... 26_newrussian  01_smile
Honda & Suzuki - the best!
like
good
bad
shockingly
beard
07.11.2008 р. відповів для Igvas  
answerview
...здежь и провокация - не было такого, по крайней мере нигде не объявлялось 01_smile
like
good
bad
shockingly
lew
07.11.2008 р. відповів для Ruba  
answerview
Чорний список дорожніх аварій активно поповнюють скутеристи. Практично кожного дня на автошляхах області в дорожньо-транспортних пригодах гинуть, травмуються водії та пасажири скутерів.

Результати дорожньо-транспортних пригод, внаслідок нехтування водіями скутерів Правилами дорожнього руху та особистої безпеки, це біль та сльози в сім'ях.

Поширеним порушенням Правил дорожнього руху водіями-скутеристами які приводять до різноманітних травми голови - є їзда без мотошоломів.

Звісно ж, сучасний етап розвитку незалежної України потребує зміцнення правопорядку і забезпечення безпеки дорожнього руху.

16 листопада 2008 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Зокрема Постанова Кабінету Міністрів України №876 від 1 жовтня 2008 року, яка передбачає внесення змін до Правил дорожнього руху.

Згідно цієї постанови пункт 6. Вимоги до водіїв мопедів і велосипедистів Правил дорожнього руху доповнити абзац перший пункту 6.1 реченням такого змісту: «Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.»

Відповідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами ст.121 КУпАП передбачена адмінвідповідальність у вигляді штрафу від 51 до 85 гривень.

Саме тому Державтоінспекція Чернігівської області 6 листопада 2008 року провела в місті Чернігові профілактичну акцію «ДАІ за безпеку на дорогах!»

Мета даної акції- проінформувати учасників дорожнього руху про зміни у законодавстві України в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також зберегти життя даної категорії учасників дорожнього руху (скутеристів) .

Працівники ДАІ вручили водіям скутерів більше десятка новеньких мотошоломів. При цьому з водіями проводилися бесіди профілактичного характеру про необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Кожному водієві було вручено пам'ятку про штрафні санкції за найбільш поширені порушення Правил дорожнього руху.
15:20 | 7.11.2008 р.
За інф. УМВС в Чернігівській обл



Ще треба щоб на одязі були світлоповертачі (отрожатели)

Народ! Як на мене в шоломі їздити набагато приємніше! 20_drinks  03_biggrin

Ато зустрічний вітер, пиль, камінчики, мухи і всякі жучки    -    все летить в очі! 12_cray
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р.
answerview
А я люблю ездить без шлема!ЛЮБЛЮ,и все,ведь о вкусах не спорят.Так меня ущимляют в правах,как МОПЕДИСТА!!!! 02_sad
Ошибок не прощают женщины и тетрис на девятой скорости.

Связка из трех ломов тонет практически мгновенно.
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для beard  
answerview
...здежь и провокация - не было такого, по крайней мере нигде не объявлялось 01_smile

Да я пошутил, конечно .... В Чернигов разве что махнуть "Черниговского" пива попить 20_drinks
Когда-то я был у вас, поразило удивительное сходство вашего кинотеатра им. Щорса с тем, что находится в нашем городе (кстати тоже им. Щорса). Думаю и гайцы у нас идентичные, судя по нашим, фиг они что кому-нибудь бесплатно оттдадут.... Скорее удавятся
Honda & Suzuki - the best!
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для 1973cc11  
answerview
А я люблю ездить без шлема!ЛЮБЛЮ,и все,ведь о вкусах не спорят.Так меня ущимляют в правах,как МОПЕДИСТА!!!! 02_sad


Шлем может не только сохранить тебе жизнь, но и кому-то свободу. Ситуации бывают на дорогах разные и разобраться не всегда можно  21_umnik
мне бы дьявола-коня да улицу свободную...
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для lew  
answerview
[g] Ще треба щоб на одязі були світлоповертачі (отрожатели) [g]
Насчет отражателей на одежде, то это относится к пешеходам, в темную пору.
А вот ППД насчет мопедов гласит:
"6.2. Мопеди і велосипеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного."
Думаю, куда прикручивать теперь эти долбаные катафоты, чтобы скут не по уродски выглядел...
Honda & Suzuki - the best!
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р. відповів для arbolete  
answerview
А я люблю ездить без шлема!ЛЮБЛЮ,и все,ведь о вкусах не спорят.Так меня ущимляют в правах,как МОПЕДИСТА!!!! 02_sad


Шлем может не только сохранить тебе жизнь, но и кому-то свободу. Ситуации бывают на дорогах разные и разобраться не всегда можно  21_umnik
Ошибок не прощают женщины и тетрис на девятой скорости.

Связка из трех ломов тонет практически мгновенно.
like
good
bad
shockingly
santyago705915
07.11.2008 р. відповів для 1973cc11  
answerview
Согласен , до каких пор кто-то за меня решать будет в чём мне ездить! Я ещё понимаю решать как ездить , но в чём это уже моё дело , я и так собирался для холода брать , а теперь придётся делать это из под палки , вот это напрягает.
Так , что прощай ветер , прощай свобода ...
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
07.11.2008 р. відповів для 1973cc11  
answerview
А я люблю ездить без шлема!ЛЮБЛЮ,и все,ведь о вкусах не спорят.Так меня ущимляют в правах,как МОПЕДИСТА!!!! 02_sad


Вот и я без шлема люблю ездить.Согласен,сейчас в шлеме комфортней--а вот летом в котелке чёто не очень хочется ездить. 03_biggrin
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
07.11.2008 р.
answerview
Есть ли смысл брать б/у шлем даже если он фирменный японский типа arai или shoei?
Ведь может быть если он поцарапаный - он был в аварии. Существует поверье всё что взято с аварии может привести тебя к аварии.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
07.11.2008 р. відповів для sidney  
answerview
Есть ли смысл брать б/у шлем даже если он фирменный японский типа arai или shoei?
Ведь может быть если он поцарапаный - он был в аварии. Существует поверье всё что взято с аварии может привести тебя к аварии.


Конечно стоит брать японский.А если  так вериш в приметы--в церьков сходи,что бы батюшка освятл шлем, а заодно и скут.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
nikon
07.11.2008 р. відповів для 1973cc11  
answerview
А я люблю ездить без шлема!ЛЮБЛЮ,и все,ведь о вкусах не спорят.Так меня ущимляют в правах,как МОПЕДИСТА!!!! 02_sad


Шлем может не только сохранить тебе жизнь, но и кому-то свободу. Ситуации бывают на дорогах разные и разобраться не всегда можно  21_umnik

брат читаю твои посты........ 02_sad и просто бред! я дам тебе два вопросы на которые ты ответиш сам себе!.....ты в себе уверен?????!!!или в окружаещих водилах????!!!!!....ты хоть раз падал........я тебе скажу так соклубники несоврут я падал на 70км головои об щебенку в шлеме за 400у.е и Слава Богу я ежу в котелке и ненаганиваю себе мыслью на вкус и свет товарищей нет!!!и знаеш сколько я видел...да и ты! когда люди падают без котелка или их збевают.....это просто АД!!!!!!!!! 02_sad так что мнение типа это мои выбор ездить без котелка это детство!это всеровно что на машине ехать без лобового стекла или без руля...............
like
good
bad
shockingly
tama
08.11.2008 р. відповів для Velya  
answerview
блин , а если я всегда вдвоём езжу на скутере, эт чё мне 2 шлема покупать?

конечно
like
good
bad
shockingly
1234567••8
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин