MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
03.05, 00:45
31
+17 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2410429
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
19 квітня, 19:16
answerview
найближчим часом",
обіцянки-цяцянки.  вже пілоти ф 16  закінчили навчання в одній країні, але тепер їх переводять ще вчитись в другу країну.  тягнуть час.  просто даже як і  дадуть літаки,  то пілотів ще немає.   так шо Хуйла нато не розізлить.  літати нікому поки що.   і так зі всім затягують час,  бо сцуть що ми дамо пиз ди москалям.     а ми дамо, однозначно,  але своєю зброєю. 
like
good
bad
shockingly
19 квітня, 19:23 відповів для olegsuzuki  
answerview
06_question
Российские военные поразили гостиницу с летным составом ВСУ F-16 у аэродрома Авиаторское в украинском Днепре


Україна можливо має сотні ракет для своїх батарей ЗРК С-200, якою сьогодні збили Ту-22М3, — Forbes
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19 квітня, 20:22, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
19 квітня, 20:41
answerview
обіцянки-цяцянки. 

Завтра. Рішення приймуть ЗАВТРА, у суботу03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
19 квітня, 20:51
answerview
має сотні ракет для своїх батарей ЗРК С-200
а накуя ми тоді просимо  ппо???? в нас же  є.   чи  вони хє рові?????  бо я не шарю в цих ракетах.
like
good
bad
shockingly
20 квітня, 14:56
answerview
Словаки зібрали понад 2 млн євро на снаряди для України, тоді як влада країни відкрито відмовляється підтримувати нашу боротьбу з росією

Збір коштів допоміг запустити 99-річний Отто Шимко, який брав участь у словацькому повстанні проти нацистів у 1944 році та пережив Голокост.

"Ми маємо викинути путіна з України. Ми маємо завдати йому поразки, — заявив він журналістам. - Я пережив Другу світову війну. Я воював під час цієї війни. І скажу вам: сенсу у переговорах із Гітлером не було. І з путіним немає сенсу говорити".
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 20 квітня, 14:58, Veps
like
good
bad
shockingly
20 квітня, 17:53
answerview
Словаки зібрали понад 2 млн євро на снаряди для України, тоді як влада країни відкрито відмовляється підтримувати нашу боротьбу з росією
я от все чекаю коли американський лендліз прийде................
like
good
bad
shockingly
20 квітня, 19:40
answerview
05_shokВ Україні запроваджено план перехоплення двох чоловіків у камуфляжній формі

Один з них сьогодні вночі відкрив стрілянину в поліцейських у селі Флорине Вінницької області під час зупинки машини та перевірки документів.

Внаслідок пригоди одного зі співробітників поліції загинув на місці, другого доставлено до лікарні.

Відомо, що нападаючі виїхали з Одеси вчора ввечері на зеленому Suzuki Grand Vitara.

Командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні.

Толя, це не в тебе твою Вітару вгнали? Перекрасили вже?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 20 квітня, 19:41, Veps
like
good
bad
shockingly
20 квітня, 19:41
answerview
Конгрес голосує за допомогу Україні. Спецефір Голосу Америки. Наживо.
https://www.youtube.com/watch?v=HtoeHB39tHg
Голосування о 20.00
brenn
Змінено: 20 квітня, 19:42, brenn
2
like
2
good
bad
shockingly
20 квітня, 20:00
answerview
Перекрасили вже?
У мене не Гранд, моя вонючка манюня03_biggrin

І щось мутна там справа з поліцаями06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20 квітня, 20:29, User
1
like
good
1
bad
shockingly
20 квітня, 20:55
answerview
311-за, 112-проти.
brenn
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
20 квітня, 21:51
answerview
там справа з поліцаями

Син з батьком. Батько воєнний, син поліцай.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20 квітня, 22:07
answerview
Син з батьком. Батько воєнний, син полі
я вооооообще якось до мєнтів , після того відео де вони відмовляютьсся йти воювати, тіпа вони не створені для війни, ставлюся як до резинових ізделій03_biggrin.  мусор.  накуя вони потрібні????  користі від них мало.  це бізнес-структура.  вони створені щоб  стригти бабло з народа. 
1
like
1
good
bad
shockingly
21 квітня, 07:28
answerview
бізнес-структура
Згоден. Як й податкова інспекція 15_badgrin 
Але це не всім відомо 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 21 квітня, 07:28, Veps
like
good
bad
shockingly
21 квітня, 08:58 відповів для brenn  
answerview
Україна виграла, Зельцман програв.
Після підписання закону про військову допомогу США перший транш озброєння надійде до України через декілька днів. Про це повідомив прессекретар Пентагону генерал-майор Патрік Райдер, передає New York Times. 

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21 квітня, 09:00, User
like
good
bad
shockingly
21 квітня, 12:03
answerview
перший транш

Ти впевнен?15_badgrin Скількі з 61 млрд , хоч 1 дійде?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
21 квітня, 13:15
answerview
 Скількі з 61 млрд , хоч 1 дійде?
треба давати не бабками,  а залізяччям, танками гранатами патронами.  тоді спиздити складніше.  хоча  можна спиздити і танкигранатисамольоти і потім їх обміняти на хату в Іспанії або на мальдівах,  але це складно, з бабками простіше,  тому і не треба їх.  америкоси шось говорили шо хочуть відправити до нас свого  чєлавєка, шоб консультувати тіпа на фронті.  я думаю їм давно треба було вже заслати до нас своїх бухгалтерів, щоб ті контролювали  дебіт-кредит,  тіпа скільки прийшло бабла або танків, куда це пішло.  бо подейкують шо дох уя  зброї осіло по складах, бо наші не можуть поставити на баланс, не можуть приняти, очкують дати на передову бо дороге....06_question  
2
like
2
good
bad
shockingly
21 квітня, 13:19
answerview
Україна виграла, Зельцман програв.Після підписання закону про військову допомогу 
Толя, послухав я і виникає питання.  нахудя  це Зе ???  ну, тіпа  робити все щоб допомогу не дали. для чого?  щоб москалі прийшли і зробили його правителем країни яка розвалена до останнього камня???06_question  я розумію шо там є безуглі,  єрмаки і решта,  але ж не до такої степені....................
like
good
bad
shockingly
21 квітня, 13:20
answerview
до нас своїх бухгалтерів

Наші бухгалтери такі схеми накрутили щоб бабки пи здити, що їхнім розбираться прийдеться багато років03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
21 квітня, 13:29
answerview
що їхнім розбираться прийдеться багато
бабки треба шоб приходили їхнім бухгалтерам.  потім на запити кому і скільки вони  видають і контролюють. КУДИ І СКІЛЬКИ ПОТРАПИЛО. все вроді би просто.  америкоси могли би присслати своїх, шоб  виїбати наших нечистих на руку.  
like
good
bad
shockingly
21 квітня, 13:38
answerview
могли би присслати

Не пустять їх сюди06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин