MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
21.05, 15:38
44
+22 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 409464, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
11 квітня, 09:16
answerview
можна
Дядя Вова вже дуже багатьом поставив й усі довольні. А у мене кондиціонер не працював, я міняв датчик, там проходило повітря через раковину у корпусі. Так що тепер кондішн працює як треба.18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11 квітня, 09:19
answerview
ЕЛМку
Шо это за зверь такой?05_shok Я хочу компьютер купить, или программу к ноутбуку, чтобы ошибки сбрасывать. Но пока думаю 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11 квітня, 09:49 відповів для Veps  
answerview
Шо это за зверь такой?
Отличный инструмент , подключается к телефону , можно читать , сбрасывать ошибки , мониторить показания онлайн , если обдеха в удобном месте , может воткнуть и на телефоне смотреть все показатели , проги качал с плей маркета , бесплатные , руськие версии , платные пока не понадобились , хотя китаец присылает и программное , как для тела так и для компа , главное купить настоящую ЕЛМку , обязательно версии 1.5 , на чипе  PIC 18f25k80 , она поддерживает больше машин , расширенные проги позволяют творить гораздо больше , там и настройка функций есть и принудительное включение , короче дофига всего , конечно многое зависит и то мозгов тачки , 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
11 квітня, 11:28
answerview
Отличный инструмент

И недорого21_umnik Подлючение слева от приборки, крышка снимается. Jetta V , бензин. 1.6
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11 квітня, 11:41 відповів для Veps  
answerview
крышка снимается
Та у меня то же под крышкой , только разъем снаружи торчит и с елмкой крышку не закрыть , а ездить с громадной дырой  возле левого колена не хочется , там не только обдеха , там и предохранители и релюхи , не удобно и опасно ,  но нужно понимать что это все же не профессиональный инструмент , это копия профессионального инструмента , есть ограничения , но если ты не собираешься стать великим диагностом то его хватит за глаза 
И недорого
Они разные есть , есть с кнопкой , есть с ви-фи , есть со шнурком , главное версия и чип
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 11 квітня, 12:48, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
11 квітня, 14:35
answerview
с ви-фи

Наверное самый лучший варик
там и предохранители и релюхи
У меня тоже все в куче, слева.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11 квітня, 15:13 відповів для Veps  
answerview
Наверное самый лучший варик
По мне так разницы нет что с ви-фи , что с блюпупом , у меня просто блюпуп
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
11 квітня, 15:46
answerview
Короче: двері відкрив, одні, потім всі інші, потім закрив, радіо НВ на магнітолі знайшов, склопідйомник поки шо  один освоїв,годинник налаштували,червоні номери з допомогою матері зняли, килимок в багажник  поклали, я 3 літра пива, Воца 0,25 розливної - заморилися капець39_heat, поки шо досить.
А їздити на ній навіть Воца очкує, каже що УАЗ набагато краще, ну я теж такої думки15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11 квітня, 16:05, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11 квітня, 16:19 відповів для User  
answerview
Я всю жизнь на вёдрах ездил , жигуль , москаль , Таврия , когда сел за руль иномарки 3 дня книжку читал и кнопки кнопал , хорошо молодежь подсказала как телефон к тачке привязать , теперь хоть музыка нормальная , но то что я обратно за руль Таврии не хочу я в первый день понял , когда гнал его 200 км , я приехал и у меня ничего не заболело 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
11 квітня, 16:29 відповів для 6barakuda  
answerview
Та Айфон ми теж без проблем підключили, ось де те праве колесо проїде хрен його знає, і ще чомусь педаль гальма стоїть вище педалі педалі газу10_ireful2, сиджу тренуюся ногу перекидати і не завжди попадаю02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11 квітня, 16:55 відповів для User  
answerview
де те праве колесо проїде хрен його знає,
Для меня это до сих пор проблема , к габаритам привыкнуть сложно , ориентиров нет , капот невидно , сидишь , голова почти в центре машины , фиг знает сколько там места , кажется что подъехал в плотную , выхожу а там ещё метра полтора , на зад вообще ничего не понятно , стекло маленькое и высоко стоит , хорошо зеркала лопухи здоровые , первое что сделал поставил дополнительные зеркала , клеятся на основные , сферические , направил вниз чтобы видеть заднее колесо , так парковаться легче , есть зеркала двойные , вешаются под основное и можно видеть как задние , так и передние колеса и поставил камеру заднего вида , точнее регистратор с камерой заднего вида , гораздо легче парковаться стало , к стати полистай Ютуб , есть уроки с хитростями по парковке и габаритам машины , для новичков , вроде ничего военного, но там популярно объясняют куда смотреть и где искать ориентиры 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
11 квітня, 16:59 відповів для 6barakuda  
answerview
Камера заднього виду у мене є, посадка висока, капот бачу. Короче доки КАСКО не зроблю заводити не буду і з гаража фіг виїду03_biggrin
Я на жигулі вже маю ВЕЛИКИЙ досвід15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11 квітня, 17:35, User
like
good
bad
shockingly
11 квітня, 17:03 відповів для User  
answerview
вище педалі педалі газу
Понятия не имею , на автомате не ездил ни когда , там же 2 педали , 2 ноги , можно сразу с двух ног фигачить03_biggrin
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 11 квітня, 17:04, 6barakuda
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
11 квітня, 17:06 відповів для 6barakuda  
answerview
Я теж так думав, але інструктор заборонив курва03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11 квітня, 17:13 відповів для User  
answerview
але інструктор заборонив курва
Типо чтобы на две педали одновременно не нажал , как бы правильно ,  тогда может педали регулируются ?
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
11 квітня, 19:16
answerview
может педали регулируются ?

монтіровка і кувалда думаю допоможе якщо по-харашому не захочуть15_badgrin, я на жигулі вже їх рихтував.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13 квітня, 20:32
answerview
КАСКО

Чи тебе найо бують, чи ти нас15_badgrin-
2.5% , а не 5% від ціни тачкі
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16 квітня, 10:07
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
16 квітня, 19:49
answerview
а руль Таврии не хочу я в первый день понял , когда гнал его 200 км , я приехал и у меня ничего не заболело
Только для этого иномарка? Я просто сидухи с опеля поставил ковши типа рикаро, посадка низкая теперь как в формуле1.))) Перед войной ездил 3000км 3 суток в машине безвылазно. И тоже ничего не болело15_badgrin
Правда ночью вже под конец маршрута заснул на трассе, очнулся в гараже, и как тачка сама дорогу нашла, ваще не понимаю?06_question
Змінено: 16 квітня, 19:49, kavasaka
like
good
bad
shockingly
16 квітня, 22:02 відповів для kavasaka  
answerview
Я просто сидухи с опеля
Ни какие ковши не изменят таврийской посадки , 200км и болит спина и ноги , даже левая , которая как бы должна отдыхать , на иномарке поставил круиз , сел удобно и только не забывай руль держать , в городе включил спидлимит и забыл что можешь превысить и попасть на камеру , сиденье регулируется и по вылету и по высоте , ну и руль само собой тоже , ну и вишенка кондей , я не знаю как я без него по 300 км наезжал летом , потом неделю в душе пыль дорожную выковыриваешь , так что Таврия уже не для меня , желания нет ни малейшего , лучше тогда на мот 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 16 квітня, 23:02, 6barakuda
2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин