У суботу, 20 вересня київські байкери і волонтери фонду "Подих життя" побували в центрі реабілітації дітей в селі Петровське Київської області.
Погода була похмура, бруд на дорозі, тому багато хто хвилювався - чи вийде доставити радість хлоп'ятам і прокатати їх з вітерцем на мотоциклах.
Незважаючи на темні хмари, дощ так не і почався, тому все пройшло за планом.
Привезли дітям багато різних подарунків, але вони насамперед накинулися не на них, а на... шоломи байкерів:
- О-о, класно! Можна поміряти?
- Звичайно можна.
піля чого діти уявляючи, що їздять на мотоциклах, бігали в шоломах по території будинку символізуючи руками тримання керма байка, всі шоломи були розхапані, і діти бігали один за одним
Серед подарунків було багато мото каталогів, та мото журналів. Діти з великою зацікавленністю роздивлялись байки та питали про них
Потім угамувалися, почали обговорювати шоломи і "що це намальовано на куртках байкерів". Ті у свою чергу теж гаряче щось обговорювали.
Через деякий час всі вийшли на проїжджу частину і попрямували до мотоциклів.
- О-о, супер-супер! Справжні мотоцикли! Покатаєте нас?
- Звичайно.
Ну, насамперед треба ж усе покрутити, скрізь понатискати.
- Дивіться за ними, а то хлопчаки зараз поїдуть на ваших мотоциклах. Вони спритні, - засміялася вихователька.
Это бывший мой аппаратец Ямаха Гир. После падения на нем Ириски
- Поїхали!
Хлопчаки швидко залізали на мотоцикли, чіплялися за байкерів і ті катали їх по вулиці туди і назад пару хвилин.
Всі були надзвичайно щасливі. Пару разів по дорозі проїхала міліційна машина. Спочатку в один бік, потім через 15 хвилин у зворотній. Ну, звичайно, не порядок, що такі круті байки роблять на сільській вулиці, та ще в такій кількості?
вихователь дитбудинку, - у дітей є все, тільки ось діти готові відмовитися від цього благополуччя заради того, щоб мати батьків".
Коли вже всі накаталися, байкерам і волонтерам показали будинок, в якому живуть діти. В центрі реабілітації зараз перебуває 15 дітей різного віку від 3 до 15 років. Поряд у сусідній будівлі дитячий будинок сімейного типу, де живуть хлопці, вже більш-менш дорослі