MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.10, 23:24
44
+10 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Киевский Клуб <<Mustang>>

Переглядів: 4468898
05.04.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
"Mustang"

Кто ещё имеет желание и возможность помочь нашей подруге Оксане Veda
Реквизиты Оксаны:
Приват банк 6762 4620 5388 8738 Жуковская Оксана Валерьевна


Собираемся по пятницам на Оболонской набережной, перекресток Оболонская набережная/Приречная


Наша компания и их спутницы :

1. xkey (Юра)
2. SergioStreet (Серж) +Iriska
3. Azrael (Толик)
4. DilERR (Максим)
5. chichikov (Паша)
6. Bespe4nyiAngel (Леша)
7. Morris (Толик)
8. El (Серёга)
9. Nasos (Юра)
10. vinipuh (Саня)
11. Solara
12. Bet@JIb (Веталь)
13. MDV (Мырык)
14. stormyard (Тимур)+Oliva
15. zavrikoff (Денис)
16. ROBIK3 (Жека)
17. AKSU (Антон)
18. OKsanka (Ксюха)
19. StreetFighter (Игорь)
20. poezdaty (Дима)



Кратко о езде в колоне
Обсуждение вольных тем клуба "Мустанг"
Go for Gold
Змінено: 07.04.2014 р., xkey
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Прикріплені файли
rar
10.68 кБ.
rar
3.99 кБ.
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для alex_T-max  
answerview
Та там чувак, лоханулся конкретно... Он сказал что мой мот у него, и решил выкупить у меня доки к моту. 01_smile
Я сообразил и запросил за доки 5к гривен. Сказал что мне уже давно трешку предлагают владельцы японских бездоков, сказал что скорее выкуплю свой мот. Сторговались на 5к, он согласился, приехали, он завел к себе... ну а дальше все понятно. 01_smile
Змінено: 05.07.2013 р., poezdaty
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для poezdaty  
answerview
агага  08_lol
Он сказал что мой мот у него
т.е. сначала спер у тебя скут,05_shok
... и решил выкупить у меня доки к моту
потом хотел развести на доки?  37_fool
08_lol  08_lol  08_lol
приезжай сегодня на мажорку, интересно послушать.

хотя тема сегодняшнего вечера
Я раньше занимался продажей таких сигнализаций, в пятницу могу рассказать как она устроена и что к ней можно прицепить из датчиков

25_spiteful
но одно другому не помеха
famiglia - prima di tutto!
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для poezdaty  
answerview
Вообще то за кражу личного имущества полагается не 5к гривен, а тюремный срок, или хотя бы в бубен хорошенько отвесить
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
1
like
1
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для alex_T-max  
answerview
Про сигнализации приеду рассказывать в 22:30, потому как на работе сегодня задерживаюсь.
Club "MUSTANG"

Каждый видит то, что хочет видеть.
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р.
answerview
Буду сегодня к полвосьмого
"Если у тебя в детстве не было велосипеда, а сейчас Бентли, то все равно у тебя в детстве не было велосипеда!"
http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/AA3095AA.png
Club "&#956;&#371;&#351;&#3
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для alex_T-max  
answerview
Пока приехать не могу.

Мот то забрали, но не в лучшем состоянии, на нем даже номеров не было.
Поэтому он пока перекочует к мастеру для полного ТО.
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р.
answerview
Буду к 20:00. Но до 22:30 наверное не дождусь - поеду отсыпаться.


Та там чувак, лоханулся конкретно... Он сказал что мой мот у него, и решил выкупить у меня доки к моту. 01_smile

лашара
Я сообразил и запросил за доки 5к гривен. Сказал что мне уже давно трешку предлагают владельцы японских бездоков, сказал что скорее выкуплю свой мот. Сторговались на 5к, он согласился, приехали, он завел к себе... ну а дальше все понятно. 01_smile

газовый балончик, скоч, пи..юли, менты, заява, пи..юли, пи..юли, домой  08_lol

Слава богу что всё разрулилось!  20_drinks  20_drinks  20_drinks
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 05.07.2013 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для vaclav  
answerview
Тебе два раза фа фа. Один на спуске к набережной от дружбы народов, а второй на набережной вчера когда стоял на обочине.
"Если у тебя в детстве не было велосипеда, а сейчас Бентли, то все равно у тебя в детстве не было велосипеда!"
http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/AA3095AA.png
Club "&#956;&#371;&#351;&#3
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р. відповів для zavrikoff  
answerview
Тебе два раза фа фа. Один на спуске к набережной от дружбы народов, а второй на набережной вчера когда стоял на обочине.

Гы! Бып-бып ! дна'шка - прьот.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р.
answerview
И чо? На набережной возле церквушки торгую лицом 01_smile
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
06.07.2013 р.
answerview
Раньше как-то не догонял скрамблеры всякие-там, кафе-рейсеры. А сейчас чё-то потянуло:-)
http://us.deuscustoms.com/motorcycles/
Streetsurfer
like
good
bad
shockingly
06.07.2013 р. відповів для dimiurg82  
answerview
Привет!
Пару недель назад комне подъезжал один на Suzuki vanvan - вполне достижимая реальность

http://suzuki.ua/moto/assets/Uploads/RV125L0019E19R.jpg



Около года назад видел в продаже переделанную под caferacer Honda Cb400SF очень крассивый мотоцикл получился, цена была завышена как для Super Four но вполне вменяема учитывая количество вложенных средств, сейчпс не могу найти этот мотоцикл - значит он всетаки нашел своего владельца.
Go for Gold
like
good
bad
shockingly
07.07.2013 р.
answerview
Кстати, на "5 дорог" планируте ехать?
Попробую подготовиться - может получится поехать.
Жалко открытие мотосезона в чернигове провтыкал.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 07.07.2013 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
07.07.2013 р. відповів для dimiurg82  
answerview
нормальная тема.
в Украине вообще сейчас не проблема.
вот источник производителя. http://royalenfield.com/locateus/dealers/?country=207&state=305&city=607

вот сайт дилера в Украине. http://www.royalmoto.com.ua/ 18_good
http://motok.kiev.ua/ MOTUL ,Liqui Moly мотомасла, присадки, мотозапчасти, резина, аккумуляторы.
http://mustang-club.kiev.ua
like
good
bad
shockingly
08.07.2013 р.
answerview
Вернулись с Карпат! на одометре 2240км. Во время путешествия выкладывал фотки с телефона, пока готовы только они)) далее нужно отобрать средь более 2,5 тысяч фоток, самые качественные, дабы выложить в очередном рассказе 17_wink






















http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
Змінено: 08.07.2013 р., SergioStreet
like
good
bad
shockingly
08.07.2013 р.
answerview
Это было просто нереальная бомба!  24_bomb
Впечатлений большой вагон и маленькая тележка.
Фотки разберём, фотоотчёт сделаем.
Эволюция: Jawa-350 -> SymJet-150 -> KawaZZR-1100 -> SuzukiLets2-50 -> ViperStorm-150 -> SuzukiBurgman-650 -> HondaDeauville-650 -> Gold Wing 1500 -> что-то ещё буд
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.07.2013 р.
answerview
из моих воспоминаний одного самого обычного вечера в Карпатах:
Під вечір зупинившись під Синевиром, прямо у підніжжя великої гори, на поляні для відпочинку, нас відділяло від тої гори тільки бурхлива річка. У той вечір, наші кохані жінки заявили, що у них полюбому зранку повинен бути чай, та на вечір хавка. Завели з Тімуром мотик і поїхали до села найближчого, що було розташовано в 5 км від місця де ми розкинули палатку. Проїхавши все село попитавши у місцевих селян про магазин, зрозуміли, що вони всі вже були закриті. Працювало лише декілька барів, де крім спиртяки та сухарів с сємками нічого не знайдеш. Там ми купили найдорожче за всю подорож, що нам доводилось купувати у Карпатах, це два пакетики чаю за 7 грн О_о. Попрямували у зворотньому напрямку. Розчаровані, що не знайшли їжі, вірішили попитати у селян, може хтось картоплі продасть, а якщо і сало знайдемо, то забадяжему славетний делікотес. Картопелька запечена на вогні із салом. мммм, смакотиння неймовірне, особливо на голодний шлунок після пройдених кілометрів за день, перевалів, та задерань на холми, гори та скелі. Попитали у одного, може хтось продає картоплю. Той замислився, і каже, -хто продає не знаю, але я піду зараз подивлюсь, може у мене щось залишилось. Ми стоїмо біля його садиби при дорозі, чекаємо. І тут він повертається зі здоровенним шматом сала і картоплею у пакеті, на вигляд десь кілограма 4 картоплі. Дає нам. Ми ліземо за гаманьцями у кишені, щоб розплатитися, а той одразу:- нє, нє, нє, хлопці, я грошей не візьму, ні в якому разі, їдьте, годуйте своїх жінок, приємного вам перебування у Карпатах, щасливої вам дороги і приємних вражень! Ми у паніці, кажемо, що у "КИЄВІ НІ ХТО ОДИН НА ОДНОГО ЗОРОМ НЕ КИНЕ, ЯКЩО ГРОШЕЙ НЕМАЄ, це вже рефлекторно" просто попросили пожати йому руку! Після чого поїхали роспалювати багаття. І таке відношення у кожному селі, місті, у кожному закладі до вас звертання накшталт: "хлопчики, ідіть дерунчики, борщики стинуть, мої ріднесенькі, мої любоньки, щастячка вам, здоров'ячка, щасливої дороги" а ще байки про мотоциклістів розкажуть, обіймуть, поцілують ніби ти знав цих людей все життя, ніби це твої рідні люди, з котрими ти не бачився багато років. А проїжаючи поміж сел на мотиках, селяни, люди, діти та доросли вітають нас махаючи руками! За десять днів я пройшов 2250 кілометрів. Це були неймовірні враження, неймовірне відношення людей до нас. Від'їжджаючи від чергового закладу, ресторанчику, кафешки, мі від'їжджали зі сльозами на очах.






http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
Змінено: 08.07.2013 р., SergioStreet
like
good
bad
shockingly
09.07.2013 р.
answerview
Я тоже иногда так делаю))))
"Если у тебя в детстве не было велосипеда, а сейчас Бентли, то все равно у тебя в детстве не было велосипеда!"
http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/AA3095AA.png
Club "&#956;&#371;&#351;&#3
like
good
bad
shockingly
09.07.2013 р. відповів для zavrikoff  
answerview
Я тоже иногда так делаю))))


А что он делает-то ?  03_biggrin  03_biggrin
Эволюция: Jawa-350 -> SymJet-150 -> KawaZZR-1100 -> SuzukiLets2-50 -> ViperStorm-150 -> SuzukiBurgman-650 -> HondaDeauville-650 -> Gold Wing 1500 -> что-то ещё буд
like
good
bad
shockingly
09.07.2013 р.
answerview
Не далеко от Львова есть страусиная ферма. Долго я пытался это чудо сфоткать 01_smile В итоге вот что вышло.
Эволюция: Jawa-350 -> SymJet-150 -> KawaZZR-1100 -> SuzukiLets2-50 -> ViperStorm-150 -> SuzukiBurgman-650 -> HondaDeauville-650 -> Gold Wing 1500 -> что-то ещё буд
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин