MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 06:35
32
+16 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

HS250-2 (Китайський Hyosung) - ремонт, обслуживание, эксплуатация

Переглядів: 184137
04.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
От став я щасливим власником цього "девайса".
Відкрив я дану тему щоб обговорювати ці мотоцикли. Оскільки він нагадує Hyosung GT250 Comet, навіть якщо дуже сильно придивитись, тоді, мені здається, можна порівнювати його з оригіналом.
like
good
bad
shockingly
1234567••28
06.06.2010 р. відповів для Demitricos  
answerview
Порівняно зі скутером плюси:
- звісно великі колеса
- підвіска
мінуси:
- коли їдеш через навіть маленьку калюжу, аж мурашки по шкірі, через болото незахищеність.
- малий радіус розвороту
- передачі, але думаю до цього звикну
- обдуваються коліна, і загалом все тіло, на максіку з цим проблем взагалі нема.
- наразі ще трохи незручно сидіти вперед, на максі скутері сидиш назад спираючись на спинку, добре хоть не спорт, там взагалі лежати треба.
like
good
bad
shockingly
06.06.2010 р. відповів для fatalis  
answerview
Він стояв взагалі на підставці, в ящику. Я його і нахиляв і масла у віконичку всерівно не було видно.
like
good
bad
shockingly
06.06.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Ничего привыкнеш, что потом не одтянеш от мота 01_smile Я после 2 лет с КПП актива сел вот на скутер недавно, также практически одни минусы для себя увидел, а когда первым скутером была хонда дио то  думал по началу кто придумал эту коробку.
like
good
bad
shockingly
10.06.2010 р.
answerview
31_bigboss Почему заглохла тема? Как мот твой, сколько уже накатал?
hyosung gt250r
like
good
bad
shockingly
10.06.2010 р.
answerview
Да, интересно очень читать 18_good  Всё пиши и каждый день)) 03_biggrin
Чем дальше, тем слаще речь...
like
good
bad
shockingly
10.06.2010 р. відповів для fen20  
answerview
Всё пиши и каждый день)) 03_biggrin


Четко написал 03_biggrin , мне тоже интересно заглядывать в ветку и о таком моте читать..
like
good
bad
shockingly
11.06.2010 р.
answerview
Пробіг наразі 370км. Особливо нема наразі шо писати. Найбільше шо я зробив це поміняв шланг відводу картерних газів, який висів в нікуда, і завів його в корпус повітряного фільтра. Наразі обкатую, тому сильно не ганяю. Один раз крутанув до 8 000 об./хв. - нічо так, 01_smile  весело. І раз їхав 110 км/год  то по тахометру було 6000 об/хв.
like
good
bad
shockingly
17.06.2010 р.
answerview
Вот пробіг перевалив за 600 км, і вже встигла вилізти перша поломка: від лапки передач відллетіла тяга переключення передач, вона ніби була запресована, і ніби і небула. Цю проблему я вирішив, заодно змазав рухомі частини цієї тяги, і хочу сказати що передачі тепер стали переключатись дуже добре. Нещодавно зустрів райдера з таким самим мотоциклом як мій, то він жалівся на коробку. Незнаю, впринципі це мій перший мотоцикл, тому я незнаю як мають переключатись передачі, але дискомфорту при переключені зарас я не відчуваю. Коли тільки починав їздити то було тяжко, і нітралку було нереально зловити, а зарас мотоцикл вже трохи обкатався і коробка стала набагото кращою.
like
good
bad
shockingly
17.06.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Вот пробіг перевалив за 600 км, і вже встигла вилізти перша поломка: від лапки передач відллетіла тяга переключення передач, вона ніби була запресована, і ніби і небула. Цю проблему я вирішив,
 03_biggrin  Та невже? 04_blush  А-я-яй, як нескромно 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
18.06.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
Перепрошую! Ремонт лапки не був би можливий, як би не поміч вельми шанованого пана Олександра з Львівського Авіа-ремонтного заводу, і авіаційних технологій ремонту. Велике спасибі всім майстрам, інженерам, дезайнерам - ви зробили дійсно якісну роботу. І особливе дякую панові Олександру за його розуміння і вирішення задачі за найкоротший час!
like
good
bad
shockingly
18.06.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Перепрошую! Ремонт лапки не був би можливий, як би не поміч вельми шанованого пана Олександра з Львівського Авіа-ремонтного заводу, і авіаційних технологій ремонту. Велике спасибі всім майстрам, інженерам, дезайнерам - ви зробили дійсно якісну роботу. І особливе дякую панові Олександру за його розуміння і вирішення задачі за найкоротший час!

лишилося тільки поцілувати їм ноги ) 03_biggrin  і пристрелити пару китайців щоб душа заспокоїлась 35_hang  а і ше в жертву китайським богам принести  дари)))))))
і до речі чуть не забув 12_cray які сайлентблоки ти міняв на рекстері і коли?
like
good
bad
shockingly
19.06.2010 р. відповів для 10021971  
answerview
МОЖ КИТАЙ ВОПХНУЛИ 08_lol  08_lol  08_lol

в МотоDрайVе писали что в китайском номер рамы начинается на L, а на корейском на K.
Club MUSTANG http://www.moto.com.ua/smiles/74_bb.gif
like
good
bad
shockingly
21.06.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Перепрошую! Ремонт лапки не був би можливий, як би не поміч вельми шанованого пана Олександра з Львівського Авіа-ремонтного заводу, і авіаційних технологій ремонту. Велике спасибі всім майстрам, інженерам, дезайнерам - ви зробили дійсно якісну роботу. І особливе дякую панові Олександру за його розуміння і вирішення задачі за найкоротший час!
08_lol  08_lol  08_lol  18_good  Авіаремонтний пишеться разом, тай взагалі не пали кантору 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
01.07.2010 р.
answerview
Ну от пробіг добігає до 1000 км, наразі все ОК. Вчора провів синхронізацію карбюраторів, і моторчик став працювати краще: На холостому ході він працює активніше, а на високих оборотах мотор краще "жужить" і створює менше вібрацій. Синхронізатор робив з водяного рівня який купив в супермаркеті.
like
good
bad
shockingly
03.07.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
Ну чому ж? 03_biggrin  Країна повинна знати своїх героїв 20_drinks

На правах offa 17_wink
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
15.07.2010 р. відповів для Val  
answerview
17 864 грн.

что интересно-- шарюсь по объявам-- б.у. продают от 2 до 2.5 куе 03_biggrin
тока в нашей стране б.у. может стоить дороже нового 08_lol  08_lol  08_lol


Б.у. кореец наверное
А новый китаец
[url=http://avto-nomer.ru/informer_ua]http://avto-nomer.ru/ua/pic_aavto/AA/tip4_0947AA.png
like
good
bad
shockingly
15.07.2010 р.
answerview
Тема очень интересная как для меня .... коплю на кавасаки зизер но хюсанги мне тоже очень нравятся... в Одессе шас за 2400 можно взять такой же... Китай... новый... пиши что и как , как впечатления... что ломается в чем недостатки...Заранее спасибо....
Мир тесен. Но не для тебя.
like
good
bad
shockingly
18.07.2010 р. відповів для Askold  
answerview
ну где ты пропал??? что с мотыком??? еще ездит??)))) большой соблазн за 2300  взять новый моц с неплохими характеристиками...
Мир тесен. Но не для тебя.
like
good
bad
shockingly
18.07.2010 р. відповів для Askold  
answerview
Тут я  01_smile Мотоцикл ще наразі їздить 03_biggrin Пробіг ~1500 км. Проблем, крім лапки, наразі небуло ніяких.
Можу ше наразі висловити своє враження від проби Kawasaki Ninja 250R третього покоління до 2007р. після Hyosung. Ціна кави на якій я катався приблизно та сама шо і мого Hyosung. Тому можна здогадатись, що вона не най свіжіша, і вигляд в неї вже підуставший, але моторчик ще живий, і на мою думку він кращий, не через те, що він рядний, а через інші характеристики: 6 передач, водяне охолодження, більшість власників напевно і не знають, що таке натягач ланцюга ГРМ 01_smile . Ну і нінзі до 2007 року потужніші ніж Hyosung 250, але нінзі з 2008 року вже по потужності прирівнюються до Hyosung(напевно через екологічні норми), що відповідно вигідно підносить Hyosung. А шо мій Hyosung китайський, так я не парюсь взагалі, і не жалів ще ніразу. Я парюсь тільки нарахунок одного, шо я буду брати після Hyosung, але думаю ця проблема настане не скоро.
like
good
bad
shockingly
10021971
18.07.2010 р. відповів для anom1  
answerview
В августе планирую зарулить в Львов,  сравним моцыки 03_biggrin , за одно и город посмотрим.
like
good
bad
shockingly
1234567••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин