MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.08, 05:34
29
+20 °С
Вітер: 2 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тихая охота. Грибники все сюда!

Переглядів: 219425
Риболов видалений
05.09.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
НУ вот и пришла осень,а с нею и сезон тихой охоты наступает.
У нас прошло пару хороших дождей и вчера решил смотаться на разведку в лес
В лесу хорошо,тихо,тепло и сыро---но грибов пока нет.Нашел с десяток подосиновиков,но из них только два хороших--остальные червивые.Заехал в сосняк--глухо,грибов пока нет в наших лесах. 02_sad
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
1••14151617181920••28
30.09.2014 р.
answerview
Я також з"їздив на грибалку, знайшов один свіжий білий гриб і дуууууже багато старих грибів, тепер думаю що не треба було ждати дощу а треба було їхати і назбирав би більше ніж зараз  06_question
like
good
bad
shockingly
30.09.2014 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
Я також з"їздив на грибалку, знайшов один свіжий білий гриб і дуууууже багато старих грибів, тепер думаю що не треба було ждати дощу а треба було їхати і назбирав би більше ніж зараз  06_question

Я в прошлом году стабильно ездил под Россию за грибами(через день-два) и то переростков было много......Тот год с этим не сравнить. Сегодня на работе услышал, что если в году уродили лесные орехи, то грибов будет мало  и слышал это не от одного человека 21_umnik
like
good
bad
shockingly
01.10.2014 р.
answerview
Вот красоту надыбал ...
КАТАЮСЬ ТАМ ГДЕ ВОЛКИ СРАТЬ БОЯТСЯ
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
01.10.2014 р. відповів для Svolota35  
answerview
Ніфга собі 05_shok
Хоч знову до вас їдь 03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2014 р.
answerview
Кажуть вже маслята почали вилазити.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2014 р. відповів для User  
answerview
Кажуть вже маслята почали вилазити.

Только что брат жены звонил - ведро маслят набрал...
like
good
bad
shockingly
17.10.2014 р. відповів для User  
answerview
Кажуть вже маслята почали вилазити.

Только что брат жены звонил - ведро маслят набрал...
like
good
bad
shockingly
13.04.2015 р.
answerview
Ну вот я наконец-то вернулся из АТО и открыл грибной сезон, а то в прошлом году из-за армии не удалось по грибочки сходить 03_biggrin
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
13.04.2015 р. відповів для Multik  
answerview
А їх що можна їсти? 06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.04.2015 р. відповів для User  
answerview
Сморчки что ли 06_question
Gott mit uns
like
good
bad
shockingly
13.04.2015 р. відповів для User  
answerview
Толик... грибы сьедобные  ВСЕ!!!!!!!
просто некоторые можно сьесть только один раз.......
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
like
good
bad
shockingly
13.04.2015 р. відповів для User  
answerview
Скільки ж це треба випити ,щоб такі гриби їсти ?  03_biggrin
век живи-век учись
1
like
1
good
bad
shockingly
13.04.2015 р.
answerview
"Сморчки - делікатесні гриби. В Америці їх називають «королями грибів». Усі визнають високі смакові та поживні якості зморшків. У нашій же літературі прийнято відносити їх до категорії умовно їстівних грибів. Це означає, що до приготування їх потрібно 10-15 хвилин проварити, після чого відвар злити. До способів нейтралізації отрути відноситься і тримісячна сушка. Вважали, що небезпечним гриб робить наявність гельвелловой кислоти. Однак нещодавно було з'ясовано, що гельвелловой кислоти не існує: у старих роботах за неї брали суміш органічних кислот. З зморшків можна приготувати багато чудових страв. Особливо смачні сморчки, смажені на вершковому маслі і запечені в духовці. "
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
14.04.2015 р. відповів для User  
answerview
А їх що можна їсти? 06_question

Это сморчковая шапочка, самый первый весенний гриб. Отваренный, поджаренный на сливочном масле и протушенный со сметаной -  18_good
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.04.2015 р.
answerview
Это не сморчки, а строчки. Сморчки не имеют ножки. И растут они немножко в разных местах: строчки любят сырые низинки. Но растут в одно время. Оба гриба - условно съедобные. Т.е. эти грибы нельзя есть сырыми. Сыроежки и белые тоже никто сырыми не ест, но во всяком случае ими не отравишься. А вот сырыми сморчками, впрочем как лисичками, отравиться можно. Если предполагается употребление сморчков детьми или беременными женщинами, то нужно отваривать не менее 40 минут.
Вот сморчки:
Змінено: 14.04.2015 р., aser
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.04.2015 р. відповів для aser  
answerview
Это не сморчки, а строчки. Сморчки не имеют ножки. И растут они немножко в разных местах: строчки любят сырые низинки. Но растут в одно время. Оба гриба - условно съедобные. Т.е. эти грибы нельзя есть сырыми. Сыроежки и белые тоже никто сырыми не ест, но во всяком случае ими не отравишься. А вот сырыми сморчками, впрочем как лисичками, отравиться можно. Если предполагается употребление сморчков детьми или беременными женщинами, то нужно отваривать не менее 40 минут.
Вот сморчки:


 Уже даже не смешно, как у вас всё с ног на голову поставлено, на твоих фото - СТРОЧКИ, а у Мультика - сморчки остроголовые, их можно без варки готовить. Хотя - учитывая твой возраст - может склероз подкрался незаметно?  01_smile
like
good
bad
shockingly
14.04.2015 р.
answerview
думал пойти и у себя поискать возле болотин, но теперь так запутали, что уже и не охота)))) ибо я окроме маслят, белых и моховиков, ничего не собирал и боюсь брать (и не беру никогда) то чего не знаю на 100%
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
15.04.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
боюсь брать (и не беру никогда) то чего не знаю на 100%

Это ты правильно делаешь, я тоже так делаю.По этому и жив еще до сих пор 03_biggrin
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
like
good
bad
shockingly
19.09.2015 р.
answerview
Вчора відкрив сезон. Не дивлячись на засушливе літо, вистачило лише пару дощів щоб полізли грибочки.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
19.11.2015 р.
answerview
Шо там з грибами чути?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
1••14151617181920••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин