MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 04:27
31
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мопеды Delta, Alpha и подобные клоны с CUB-овскими двигателями...

Переглядів: 11942739
22.10.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем мопеды Дельта, Альфа и подобные: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг мопедов.
"Viper": Delta, Alpha; Chongqing Wonjan motorcycle (Чунцин Вонцзянь)
"Аlphamoto": Fermer, Pony;
"Zonder": Fisher, Wolf;
"Kanuni": Nostalgia, Savage;
"Lifan": LF50Q-2, LF50;
"Musstang":YX48Q, YX48Q-2;
"Atlant": Сity;
"SOUL": Farmer;

Характеристики CUB двигателя 50, 70, 90, 100, 110, 125 кубов.
Судя по графикам, самый оптимальный двигатель 110куб.:
ТЫНЦ



Полезное видео по ремонту наших двигателей:
Видео по ремонту КПП с полной разборкой двигателя: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KQTpx3KG4gs
Видео  настройки карбюратора https://www.youtube.com/watch?v=kbOHcJjUDgQ
Как по состоянию свечи, выявить неполадки в двигателе https://www.youtube.com/watch?v=ugUFu-VzJ1A
Выявление проблем с клапанами https://www.youtube.com/watch?v=X3Ompi10UhM
Как отрегулировать клапана https://www.youtube.com/watch?v=x6J83X3lU3Q

В прикрепленных эскизах изображений:
1. внешний вид "альфа"подобных;
2. внешний вид "дельта"подобных;
3. эскизы съемников, необходимых для самостоятельного ремонта каб-моторов (с размерами);


В архивах:
В архиве №1 Мануал на "ДЕЛЬТУ"
В архиве №2 каталог деталей двигателя 139FMB с иллюстрациями на примере Актива
В архиве №3 и №4 каталог деталей с иллюстрациями на примере ДЕЛЬТЫ
В архиве №5 Мануал НONDA70(прародительница) на английском языке.

В архиве №6 Более обширная инструкция по настройке карбюратора
В архиве №7 Статья Wicker "ПЕРЕХОД НА ПОСТОЯНКУ";
                       Установка CDI-DC коммутатора вместо штатного" по методу Akademik;
                       распиновка реле-регулятора;
                       распиновка коммутатора от скутера на каб-мотор;
                       соотношение передаточного числа ведомой и ведущей звёзд;
                       типоразмерность шин (таблица);
                       таблица для определения степени заряженности аккумулятора;
                       наглядная картинка определения нормальной работы двигателя по цвету свечи
В архиве №8 Мануал на "АЛЬФУ"
В архиве №9 Инструкция по ремонту  нашего двигателя
В архиве № 10 Схема электропроводки, тахометра, реле поворотов
В архиве № 11 Мануалка по прокачке передней вилки на примере "Дельты"
Замена звезды привода маслонасоса без раскола двигателя
И все же, как заменить звезду привода маслонасоса, не снимая правой крышки картера, то есть только со стороны генератора. Да вот так...
Если Вы приобрели разборную звезду вала маслонасоса ( есть такие, хоть и не часто попадаются в продаже , первое фото внизу ).   В ней отверткой выкручивается центральная часть по левой резьбе, то-есть внутри сделана футурка с наружной резьбой для фланца венца , и по центру резьба для накручивания на вала.  Дальше острым ножом срезаем резину по кругу на старой звезде, типа как тут на видео должно получится ( смотреть с 10 минуты) https://www.youtube.com/watch?v=xfS1dd7AxzM .   Венец звезды с зубьями , раскусить кусачками если понадобится и выламать.  Вытянуть вал как на видео , выкрутить то что осталось от старой звезды.
Взять венец разборной звезды, приложить на свое место и вставить вал через него на свое место.  Затем футурку одновременно накручивать на вал маслопривода и в сам венец звезды .   Для удобства затягивания, на валу с торца  пропилять щлец под ровную отвертку, когда вал был снят. смотрите следующие фото.
Но что же делать, если нет разборной звезды, а есть обыкновенная. А вот что, болгаркой укорачиваете вал на 3мм., да и шлец пропилить в торце не будет лишним, для затяжки резьбы звезды на валу (см. фото). На самой звезде со стороны вала маслонасоса, той же болгаркой сделать пропил на ширину (5мм.) по толщине вала , дабы чтобы получить возможность по этой канавке подать звезду по торцу вала, к месту навинчивания. Если не укоротить вал, и не сделать пропил на звезде глубиной 2-3мм.(индивидуально для каждого случая) , то звезда не пройдет между краем  люка   картера и торцом вала привода.  
Данный метод замены звезды привода маслонасоса часто практикует наш коллега Олег (olegsuzuki) .
Змінено: 05.11.2018 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Внешний вид Альфа-подобных мопедов
Внешний вид Дельта-подобных мопедов
Эскизы съемников для ремонта CUB моторов
Прикріплені файли
rar
6.05 мБ.
rar
769.66 кБ.
rar
2.85 мБ.
rar
1.83 мБ.
rar
9.06 мБ.
rar
457.25 кБ.
rar
680.24 кБ.
rar
3.7 мБ.
rar
832.02 кБ.
rar
191.37 кБ.
rar
80.06 кБ.
like
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
але заважає тяга, що тримає тормозний барабан. Як з нею бути?
прокрутить барабан..
2
like
2
good
bad
shockingly
11.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Тяга не може мішати ніяк, може вона закисла на болту шо барабін не прокручується? треба відпустити і розшевелити кріплення
Змінено: 11.09.2023 р., SAYMON_245
2
like
2
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
прокрутить барабан..

Тяга не може мішати ніяк, може вона закисла на болту шо барабін не прокручується? треба відпустити і розшевелити кріплення
Дякую)
Барабан крутиться, то я його не крутив)
Але це мені не допомогло. Комбінація 16-39-98 мені не підходить, колесо впирається у пази на рамі і майже впирається у раму та крило попереду. Ланцюг закороткий.
Треба думати, що купувати: чи зірку на 15, але не впевнений, що цього буде вдосталь, чи ланцюг на 104?
Ось такий знайшов:
Ланцюг приводу колеса посилений 428H*104L SFR GOLD на мопед АктивЧи комплектувати так: 15-36-98?
Тут таке ще питання: якщо мій старий ланцюг явно розтягнутий, що видно на фото в моєму дописі вище, то до зношеності зірок в мене є сумніви. Чи то вони не зношені, чи я не маю досвіду щоб правильно поставити їм діагноз?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Передня трохи "підношена", задня, як нова... То ти ще не бачив зношених, де від зубців одні бугорки залишились...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
задня, як нова...

Поставити 16-36, щоб зекономити 400 грн на купівлі ще одного ланцюга на 104?  Але це напевне вже занадто для двигуна та динаміки?
like
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
карб стоїть під кутом
Думаю їздитиме, У мене на Активі трохи під кутом стояв і нічого.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р.
answerview
Замовив ланцюг на 104 ланки та зірку на 15
То тепер маю муки вибору:
Передні зірки: 14, 15, 16
Задні зірки: 36, 39, 41
Двигун: 119.7

По дефолту стояло 14:36, тому відкидаємо все, що більше 2,571:
14:41, 14:39, 15:41, 15:39. Відкидаємо і 16:41, як майже тотожне (2,563).

Залишається три варіанти:
16:39 (2,438) та близьке йому 15:36 (2,400)
Та 16:36 (2,250)
Змінено: 13.09.2023 р., GA-EV3
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
к чему эти муки , просто попробуй разные варианты , я понимаю что нужна разная длинна цепи , ну так у тебя есть старая цепь , нужно длиннее поставь два замка , короче сними один 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р.
answerview
ну так у тебя есть старая цепь

В мене два нових ланцюга: 98 та 104.
Старий занадто розтягнутий, у моєму дописі вище десь є фото.
к чему эти муки
Досвід!
1. Варіант 16:36 (2,250) занадто сильно відрізняється в сторону "швидкості" - тому і лякає мене тим, що мопед може просто "не поїхати";
2. Варіанти 16:39 (2,438) та 15:36 (2,400) відчутно відрізняються задньою зіркою. Має це якесь значення? Та може і ніякого, відкіля мені знати?
Форуми для того і придумані, щоб надавати людині можливості переймати чужий досвід.

Ось приклад взаємодії чужого досвіду з власним: в мене погано заводиться на "холодну". Я тут жаліюсь. Ви мені пишите: "Підсмоктування повітря". Я незадоволений: "А куди воно те підсмоктування потім зникає?"
Проходе час, я згадую на шкільний курс фізики: "Тіла від нагрівання розширюються"
Згадав і думаю: "Двигун нагрівається, деталі розширюються, щілина зникає, підсмоктування зникає, тому і двигун гарячим заводиться без проблем + краще випаровування суміші"
20_drinks
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
15х36 не катить, там погане число після коми 2,4,( чим більше знаків - тим краще). Так що 16х39 став.
Чим менша різниця між зірками - тим для ланцюга краще.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р.
answerview
15х36 не катить, там погане число після коми 2,4,( чим більше знаків - тим краще). Так що 16х39 став.Чим менша різниця між зірками - тим для ланцюга краще.
Читав таку брехню (на одному російському форумі - точно, а можливо і на нашому також, бо є така тема ), що всі ті "магічні" числа - то "понти для прієзжих"
Чим менша різниця між зірками - тим для ланцюга краще
Тоді виходить, що саме краще - 15-3606_question
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Є така наука 03_biggrin "Деталі машин", там є розділ "Ланцюгові передачі", якщо не віриш - почитай сам про числа, число зубів і як ланцюг "перескакує" і зношується вдвічі швидше через неправильний підбір зірок.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.09.2023 р. відповів для User  
answerview
От якраз десь там і були дебати на цю тему, що немає у тій науці таких фактів)

Шукаю, але поки ще не знайду, де читав ті дебати про ланцюгові передачі.
Ось тут є фрагменти, які стверджують, що малі зірки - то зло)
Энциклопедия по машиностроению XXL
Змінено: 14.09.2023 р., GA-EV3
like
good
bad
shockingly
14.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
по поводу магических чисел я не в курсе , точнее в курсе но никогда не занимался подсчетом соответствия количества зубов и звеньев , я исходил в первую очередь из удобства и комфорта , использовал разные звезды , был даже вариант 17 -39 на моторе 72сс 03_biggrin ,я  даже умудрился 4 ую включить 03_biggrin , просто было интересно как оно поедет , фигово ,на 3 ей быстрее чем на 4 , для комфортной езды критерием было баланс мощности и максимально большая передняя звезда , просто по тому что чем больше передняя звезда , тем дальше проходит цепь от оси маятника ,для задней это не актуально 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
14.09.2023 р.
answerview
для комфортной езды критерием было баланс мощности

Та сама проблема. Вище писав (це про дефолтні 14\36 зірки):
"Але хочу сказати що мій мопед у поточному стані абсолютно не придатний для далеких подорожей. Вібрація - вона виснажує психіку, втомлює м'язи. На швидкості в 60 км\год (не залежить від обертів двигуна) мопед починає рухатися з ривками та стукотом як серцевий ритм. Ці явища зникають ближче до швидкості 70 км\год, але там і двигун вже працює на вищих обертах. Можливо причина у зношеній трансмісії, бо я довгий час їздив з дуже послабленим ланцюгом." - додам тільки, що зірки виявилися не зношеними, а тільки ланцюг.

максимально большая передняя звезда
В мене навіть на рахунок 16-тої побоювання, що ланцюг перетре провід, яким там поряд (фото додаю) тоді що - двигун повністю розбирати?
тем дальше проходит цепь от оси маятника
В мене там стоїть гумовий захист якийсь (на фото)
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Якшо така сильна вібрація то може покришка не рівно сіла на диск? В мене таке було на передньому колесі!
like
good
bad
shockingly
20.09.2023 р. відповів для Seregakeba  
answerview
Подивись на ютубі канал Накачаные колёса, там все є!
like
good
bad
shockingly
20.09.2023 р.
answerview
Подивись на ютубі канал Накачаные колёса, там все є!
 нема там нічого, крім москалів.   це москальский канал і нєхуй його дивитись.  москалі повинні здихати, а не роліки на ютубі викладати.
1
like
1
good
bad
shockingly
21.09.2023 р.
answerview
Доповідаю: поставив замість дефолтних 14\36 комбінацію: 16\39. Проїхав 50 км.
Ланцюг 98 виявився закоротким, а 104 - довгим. Навчився вкорочувати ланцюга болгаркою та пробоєм.
"1" та "2" передачі стали довшими та комфортнішими. "3" не дуже подобається, бо є вібрація у діапазоні між швидкостями  35 - 45 км\год. Вона є і на "2" передачі, але не так дошкуляє, бо виникає тільки на стадії розгону перед перемиканням на "3".
"4" передача наче стала комфортнішою, бо і не помітив, як розігнався легенько під горку до  60 км\год там, де раніше мотор вже ревів. Але не було можливості ще проїхати довгий час з великою швидкістю по рівній дорозі. Прикро, що немає тахометра для більш повноцінного опису спостережень.
Попередній висновок: для двигуна у 120 куб при навантаженні два неважких пасажира + дебела сумка (150 кг) комбінація 16\39 краща за 14\36 при їзді по грунтовці та вбитому асфальті по місцевості, яка геологічно описується як "Горбиста рівнина".
P.S. Хочется ще спробувати 16\36, але лінь ще раз все переставляти03_biggrin
like
good
bad
shockingly
22.09.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
16\39

Оптимально.
Час очищення душі і тіла.

http://www.youtube.com/watch?v=JUNW9YNPWzw
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин