MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.09, 20:09
32
+21 °С
Вітер: 2 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мопеды Delta, Alpha и подобные клоны с CUB-овскими двигателями...

Переглядів: 11979537
22.10.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем мопеды Дельта, Альфа и подобные: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг мопедов.
"Viper": Delta, Alpha; Chongqing Wonjan motorcycle (Чунцин Вонцзянь)
"Аlphamoto": Fermer, Pony;
"Zonder": Fisher, Wolf;
"Kanuni": Nostalgia, Savage;
"Lifan": LF50Q-2, LF50;
"Musstang":YX48Q, YX48Q-2;
"Atlant": Сity;
"SOUL": Farmer;

Характеристики CUB двигателя 50, 70, 90, 100, 110, 125 кубов.
Судя по графикам, самый оптимальный двигатель 110куб.:
ТЫНЦ



Полезное видео по ремонту наших двигателей:
Видео по ремонту КПП с полной разборкой двигателя: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KQTpx3KG4gs
Видео  настройки карбюратора https://www.youtube.com/watch?v=kbOHcJjUDgQ
Как по состоянию свечи, выявить неполадки в двигателе https://www.youtube.com/watch?v=ugUFu-VzJ1A
Выявление проблем с клапанами https://www.youtube.com/watch?v=X3Ompi10UhM
Как отрегулировать клапана https://www.youtube.com/watch?v=x6J83X3lU3Q

В прикрепленных эскизах изображений:
1. внешний вид "альфа"подобных;
2. внешний вид "дельта"подобных;
3. эскизы съемников, необходимых для самостоятельного ремонта каб-моторов (с размерами);


В архивах:
В архиве №1 Мануал на "ДЕЛЬТУ"
В архиве №2 каталог деталей двигателя 139FMB с иллюстрациями на примере Актива
В архиве №3 и №4 каталог деталей с иллюстрациями на примере ДЕЛЬТЫ
В архиве №5 Мануал НONDA70(прародительница) на английском языке.

В архиве №6 Более обширная инструкция по настройке карбюратора
В архиве №7 Статья Wicker "ПЕРЕХОД НА ПОСТОЯНКУ";
                       Установка CDI-DC коммутатора вместо штатного" по методу Akademik;
                       распиновка реле-регулятора;
                       распиновка коммутатора от скутера на каб-мотор;
                       соотношение передаточного числа ведомой и ведущей звёзд;
                       типоразмерность шин (таблица);
                       таблица для определения степени заряженности аккумулятора;
                       наглядная картинка определения нормальной работы двигателя по цвету свечи
В архиве №8 Мануал на "АЛЬФУ"
В архиве №9 Инструкция по ремонту  нашего двигателя
В архиве № 10 Схема электропроводки, тахометра, реле поворотов
В архиве № 11 Мануалка по прокачке передней вилки на примере "Дельты"
Замена звезды привода маслонасоса без раскола двигателя
И все же, как заменить звезду привода маслонасоса, не снимая правой крышки картера, то есть только со стороны генератора. Да вот так...
Если Вы приобрели разборную звезду вала маслонасоса ( есть такие, хоть и не часто попадаются в продаже , первое фото внизу ).   В ней отверткой выкручивается центральная часть по левой резьбе, то-есть внутри сделана футурка с наружной резьбой для фланца венца , и по центру резьба для накручивания на вала.  Дальше острым ножом срезаем резину по кругу на старой звезде, типа как тут на видео должно получится ( смотреть с 10 минуты) https://www.youtube.com/watch?v=xfS1dd7AxzM .   Венец звезды с зубьями , раскусить кусачками если понадобится и выламать.  Вытянуть вал как на видео , выкрутить то что осталось от старой звезды.
Взять венец разборной звезды, приложить на свое место и вставить вал через него на свое место.  Затем футурку одновременно накручивать на вал маслопривода и в сам венец звезды .   Для удобства затягивания, на валу с торца  пропилять щлец под ровную отвертку, когда вал был снят. смотрите следующие фото.
Но что же делать, если нет разборной звезды, а есть обыкновенная. А вот что, болгаркой укорачиваете вал на 3мм., да и шлец пропилить в торце не будет лишним, для затяжки резьбы звезды на валу (см. фото). На самой звезде со стороны вала маслонасоса, той же болгаркой сделать пропил на ширину (5мм.) по толщине вала , дабы чтобы получить возможность по этой канавке подать звезду по торцу вала, к месту навинчивания. Если не укоротить вал, и не сделать пропил на звезде глубиной 2-3мм.(индивидуально для каждого случая) , то звезда не пройдет между краем  люка   картера и торцом вала привода.  
Данный метод замены звезды привода маслонасоса часто практикует наш коллега Олег (olegsuzuki) .
Змінено: 05.11.2018 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Внешний вид Альфа-подобных мопедов
Внешний вид Дельта-подобных мопедов
Эскизы съемников для ремонта CUB моторов
Прикріплені файли
rar
6.05 мБ.
rar
769.66 кБ.
rar
2.85 мБ.
rar
1.83 мБ.
rar
9.06 мБ.
rar
457.25 кБ.
rar
680.24 кБ.
rar
3.7 мБ.
rar
832.02 кБ.
rar
191.37 кБ.
rar
80.06 кБ.
like
good
bad
shockingly
27.06.2023 р.
answerview
А как-то я продаю двигатель в очень хорошем состоянии.

Здравствуйте...также есть интерес к двигателю на моего мопеда...если можно в личку что и сколько...спс01_smile
С уважением Константин Иванович.
Змінено: 27.06.2023 р., XTRAIL54
like
good
bad
shockingly
27.06.2023 р. відповів для XTRAIL54  
answerview
https://jianshe.com.ua/ua/zapchasti/zapchasti-k-jianshe/js110-5/dvigatel-yb-js1p51fmh-112-smkub-js110-5-analog-motora-viper-active-proizvodstvo-z-d-yamaha-

6 тис без навісного, 8 з навісним(карб, комут, повітряний фільтр), пробіг 7 тис. Якщо цікавить скину фотки і може навіть привезу. Кріплення треба переварювати, у мене стояв на Активі без проблем, габарити практично такі самі як на кабовському.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 27.06.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
27.06.2023 р. відповів для XTRAIL54  
answerview
фотки є тут і далі https://www.moto.com.ua/forum/topic-83389/page-1105/#1595240
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
28.06.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
По поводу карба , те что на фото (альфа) лично мне не нравятся своей конструкцией , хотя на стоковых 110сс работают нормально , карб от актива более сложный , он изначально заточен под 110сс , но нужно колхозить подсос , там тросик , карб (дельта) простой легко настраивается , но есть одно но , качество карбов сильно упало в принципе , то что привозят бывает просто шлак , не калиброванные каналы , а иногда и совсем отсутствующие , такое настроить невозможно , я бы советовал для начала определить проблему на 100% взять карб на пробу , если что-то изменится то есть смысл покупать новый , если проблема останется то зачем тратится , по поводу вибраций мотора , на каб моторах 110 и выше она будет всегда , у них нет балансвала , а отдельно каждую пару поршень + колено  ни кто балансировать не будет , так же вибрация может быть не только от мотора но и от ходовой (хотя ощущения что от мотора ), ещё вибрация бывает от плохо закреплённого мотора , не зажаты болты , трещины в креплениях или раме , смещение мотора ,вибрация сильнее ощущается если ездить на тяговых звёздах , например на моторе 110с , звёзды 14-41 , это не трактор , ему не нужна такая тяга на пониженной  и это не 2т мотор , он не будет так крутится ,  поставьте 16-41 и вибрация уйдет в неиспользуемый диапазон , ну и последнее это проблема в балансировке  одной из деталей , это и колено и ротор гены и сцепление и шестерня первичного вала коробки 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 28.06.2023 р., 6barakuda
1
like
1
good
bad
shockingly
28.06.2023 р.
answerview
Це поза межами моїх матеріально-технічних можливостей та навичок роботи з технікою
измерительная головка - у китайцев до 10 баксов. крепеж ее к корпусу мотора - из кусков подручных железяк. центровать само колено - ну как уже придумаете, можно у кого-то из автослесарей лягушку для разжатия колодок попросить, можно колоть, снимать и тисками пытаться поджимать-разжимать... ну или найти того кто отцентрует.
like
good
bad
shockingly
28.06.2023 р.
answerview
На аморти вже є відгук в мотокварталіhttps://motokvartal.com.ua/amortizator_zadniy_zadniy_335mm_s_dvoynoy_pruzhinoy_kreplenie_12_12mm_reguliruemyy_khrom_komplekt_2sht_weida/

Це вони? Ціна за пару?
Амортизаторы Active h-340 мм двойная пружина JWBP
like
good
bad
shockingly
04.07.2023 р.
answerview
Підтяг на одну поділку задні амортизатори, наче стало не так сильно розхитувати і, як наслідок,- менше пробивати на ямах. Тому, думаю, придбання нових поки що відкладу. З попередніх спостережень зробив висновок, що "пробиває" амортизатори не на великих ямах разово (бо їх я намагаюся уникати), а на ділянках з багатьма ямами-нерівностями, де підвіску розхитує поступово, як гойдалку, аж до "пробою".

Тепер думаю змінити зірки головню передачі з 14/41 на 16/41. Але дуже хотілося б мені, по можливості, поставити тахометра. Чи можна мені замінити панель приладів з "Дельтоподібної" на "Альфоподібну"?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
04.07.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Можна, тільки тахометр бери з 3-ма дротами: 1-на вихід з комута на котушку, 2-й - маса, 3- десь після замка запалювання. Той що двома дротами часто глючить. У мене є панель ,б/в, продам (без датчика температури) 400 грн
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
04.07.2023 р.
answerview
У мене є панель ,б/в, продам (без датчика температури) 400 грн

Це з електричним тахометром? Бо я бачив подібну з механічним. Кріплення аналогічне моїй, чи треба буде переробляти? А під'єднання - тотожне, чи треба буде паяти проводи, чи переробляти роз'єми?
Пробіг можна підкрутити? Бо я колись на "Дніпрі" не впорався з цим питанням, ледь не зламав спідометра, хотів поставити не "0", а той, що вже мав мій мотоцикл.
like
good
bad
shockingly
04.07.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Тахометр електричний(бо я перший раз теж попав, на вигляд така сама була). Роз'єми і кріплення треба дивитися бо я вже не помню, вона стояла у мене на Активі то там я спеціально підставку приварив. Скручувати пробіг ніколи не пробував, не знаю.
Пайку вже давно закинув - зараз тільки на скрутках бо вона вічно відпадала від вібрації.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 04.07.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
04.07.2023 р.
answerview
Пайку вже давно закинув - зараз тільки на скрутках бо вона вічно відпадала від вібрації.
надежнее всего пропаянные скрутки - не отпадут и не окислятся.
like
good
bad
shockingly
05.07.2023 р. відповів для NiTr0  
answerview
Отпадают. В моем скутере, в боксе (желтенький такой) для предохранителя, только на скрутке18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
05.07.2023 р.
answerview
Отпадают.
каким образом? отламываются?
like
good
bad
shockingly
05.07.2023 р.
answerview
отламываются

Да. Вибрация.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
05.07.2023 р.
answerview
А окремо можна придбати тахометр?

Ще питання: позлизувало різьбу на кріпленні захисного кожуха ланцюга, треба перерізати на більший розмір?
Змінено: 05.07.2023 р., GA-EV3
like
good
bad
shockingly
05.07.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Можна, але він коштує дорожче чим вся моя панель03_biggrinСпочатку спробуй прогнати різьбу тим розміром що була
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
06.07.2023 р. відповів для GA-EV3  
answerview
позлизувало різьбу на кріпленні
Смотря в каком месте , можно гаечку подложить или приварить 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
06.07.2023 р.
answerview
Можна, але він коштує дорожче чим вся моя панель

У Вас гарна панель, але я перфекціоніст, не хочу бачити на одометрі чужі цифирки06_question03_biggrin

Смотря в каком месте
В місцях, де захисний кожух ланцюга кріпиться до рами

Я оце думаю, що при заміні ведучої зірки з 14 на 16 варто вже і ланцюг міняти, він вже відтягується від задньої зірки, пройшов 12500 км.
Але не знаю, який брати?
Бачу є посилені, але напевне це посилення полягає не у використання якісного металу, а у збільшенні його товщини, що, на мою думку, є фейковим посиленням.

Ланцюг приводний 98L/428H посилений BAJAJ India

Ще є якась роликова, але що воно таке, мені не відомо:

Ланцюг приводний 428H/98L сальниковий TMMP
like
good
bad
shockingly
06.07.2023 р.
answerview
Бажано замінити дві зірки і ланцюг.
Цей пройшов 18 тис км.
Буду замінювати на такий.
Зірки теж заміню 16/39.
Час очищення душі і тіла.

http://www.youtube.com/watch?v=JUNW9YNPWzw
like
good
bad
shockingly
06.07.2023 р.
answerview
Зірки теж заміню 16/39.

Нормальна тяга на 39? На якому двигуні?
Бажано замінити дві зірки
Ви маєте на увазі заміну задньої 41 на таку саму нову 41, чи рекомендуєте 14/41 замінити не на 16/41, а на 16/39?
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин