MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
22.09, 04:53
31
+17 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мопеды Delta, Alpha и подобные клоны с CUB-овскими двигателями...

Переглядів: 11986052
22.10.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем мопеды Дельта, Альфа и подобные: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг мопедов.
"Viper": Delta, Alpha; Chongqing Wonjan motorcycle (Чунцин Вонцзянь)
"Аlphamoto": Fermer, Pony;
"Zonder": Fisher, Wolf;
"Kanuni": Nostalgia, Savage;
"Lifan": LF50Q-2, LF50;
"Musstang":YX48Q, YX48Q-2;
"Atlant": Сity;
"SOUL": Farmer;

Характеристики CUB двигателя 50, 70, 90, 100, 110, 125 кубов.
Судя по графикам, самый оптимальный двигатель 110куб.:
ТЫНЦ



Полезное видео по ремонту наших двигателей:
Видео по ремонту КПП с полной разборкой двигателя: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KQTpx3KG4gs
Видео  настройки карбюратора https://www.youtube.com/watch?v=kbOHcJjUDgQ
Как по состоянию свечи, выявить неполадки в двигателе https://www.youtube.com/watch?v=ugUFu-VzJ1A
Выявление проблем с клапанами https://www.youtube.com/watch?v=X3Ompi10UhM
Как отрегулировать клапана https://www.youtube.com/watch?v=x6J83X3lU3Q

В прикрепленных эскизах изображений:
1. внешний вид "альфа"подобных;
2. внешний вид "дельта"подобных;
3. эскизы съемников, необходимых для самостоятельного ремонта каб-моторов (с размерами);


В архивах:
В архиве №1 Мануал на "ДЕЛЬТУ"
В архиве №2 каталог деталей двигателя 139FMB с иллюстрациями на примере Актива
В архиве №3 и №4 каталог деталей с иллюстрациями на примере ДЕЛЬТЫ
В архиве №5 Мануал НONDA70(прародительница) на английском языке.

В архиве №6 Более обширная инструкция по настройке карбюратора
В архиве №7 Статья Wicker "ПЕРЕХОД НА ПОСТОЯНКУ";
                       Установка CDI-DC коммутатора вместо штатного" по методу Akademik;
                       распиновка реле-регулятора;
                       распиновка коммутатора от скутера на каб-мотор;
                       соотношение передаточного числа ведомой и ведущей звёзд;
                       типоразмерность шин (таблица);
                       таблица для определения степени заряженности аккумулятора;
                       наглядная картинка определения нормальной работы двигателя по цвету свечи
В архиве №8 Мануал на "АЛЬФУ"
В архиве №9 Инструкция по ремонту  нашего двигателя
В архиве № 10 Схема электропроводки, тахометра, реле поворотов
В архиве № 11 Мануалка по прокачке передней вилки на примере "Дельты"
Замена звезды привода маслонасоса без раскола двигателя
И все же, как заменить звезду привода маслонасоса, не снимая правой крышки картера, то есть только со стороны генератора. Да вот так...
Если Вы приобрели разборную звезду вала маслонасоса ( есть такие, хоть и не часто попадаются в продаже , первое фото внизу ).   В ней отверткой выкручивается центральная часть по левой резьбе, то-есть внутри сделана футурка с наружной резьбой для фланца венца , и по центру резьба для накручивания на вала.  Дальше острым ножом срезаем резину по кругу на старой звезде, типа как тут на видео должно получится ( смотреть с 10 минуты) https://www.youtube.com/watch?v=xfS1dd7AxzM .   Венец звезды с зубьями , раскусить кусачками если понадобится и выламать.  Вытянуть вал как на видео , выкрутить то что осталось от старой звезды.
Взять венец разборной звезды, приложить на свое место и вставить вал через него на свое место.  Затем футурку одновременно накручивать на вал маслопривода и в сам венец звезды .   Для удобства затягивания, на валу с торца  пропилять щлец под ровную отвертку, когда вал был снят. смотрите следующие фото.
Но что же делать, если нет разборной звезды, а есть обыкновенная. А вот что, болгаркой укорачиваете вал на 3мм., да и шлец пропилить в торце не будет лишним, для затяжки резьбы звезды на валу (см. фото). На самой звезде со стороны вала маслонасоса, той же болгаркой сделать пропил на ширину (5мм.) по толщине вала , дабы чтобы получить возможность по этой канавке подать звезду по торцу вала, к месту навинчивания. Если не укоротить вал, и не сделать пропил на звезде глубиной 2-3мм.(индивидуально для каждого случая) , то звезда не пройдет между краем  люка   картера и торцом вала привода.  
Данный метод замены звезды привода маслонасоса часто практикует наш коллега Олег (olegsuzuki) .
Змінено: 05.11.2018 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Внешний вид Альфа-подобных мопедов
Внешний вид Дельта-подобных мопедов
Эскизы съемников для ремонта CUB моторов
Прикріплені файли
rar
6.05 мБ.
rar
769.66 кБ.
rar
2.85 мБ.
rar
1.83 мБ.
rar
9.06 мБ.
rar
457.25 кБ.
rar
680.24 кБ.
rar
3.7 мБ.
rar
832.02 кБ.
rar
191.37 кБ.
rar
80.06 кБ.
like
good
bad
shockingly
15.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Просто и практично,
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Водійські підніжки краще рідні-як мопед падає,то вони нормально отрабатують.
А шоб резинки не злазили-в торці просверлить дирочку і різьбу нарізать на 6,а тоді оті шляпки шо номера прикручують-і держать резинку і блистять красіво.А як отпадуть,то 4 штуки були 5 гривень 03_biggrin
Чтобы выделятся из серой массы, не обязательно красить волосы в красный цвет и носить кольцо в носу. Достаточно просто не быть мудаком.
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для Zjozya  
answerview
Теж притримуюсь думки що на легкому мопеді не потрібні складні підножки, в цьому варіанті краще рідні. Мене більше цікавила надійність їх кріплення.  Якщо зроблю обвязку від верхнього вуха амморта до осі маятника і під двигун на нижні місця кріплення рідних підножок, до неї можна буде приварити підножки любі і задні пасажирські теж між аммортом і маятником повісити. При цьому водійські підножки можна буде на 5-10см змістити назад. Поставити кулісу на лапку і лапку тормоза також через кулісу на підножку як на спортах. Вроді не складно.
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Спосiб крiплення пiдножок на альфi-дельтi i пошти всix пiтбайках аналогiчний, але пiти скачуть, навантаження - ,,маморiдна"... думаю якщо грамотно закрiпити, з гроверами чи фiксатором рiзьби, то мусить триматися... Але якщо хочеш обв'язку то роби...а ще подумай за розпорку вiд колонки до сiдухи, мiцнiшi траверси, людський маятник... 01_smile
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для stnslv  
answerview
Як так піде, тоді я маю з чого ше один мопед саморобний зробити, получиться краще дельти прилічно, маю з чого.
Виявив звідки деформація. Рама пішла в районі де до основної труби приварюється кроштейн двигуна і маятника.
А також на втулці осі маятника зміщення 4-6мм + тріснула пополам сама втулка, ліва її половинка болтається, а вибити не можу. Втулка сидить там і нікуди не хоче. Прийдеться задню стінку зразу за втулкою удалити і вирізати втулку?
У всіх так як у мене кроштейн двигуна і маятника(нижня част. рами) приварена з явним зміщенням назад і нахилом вперед. Через це двигун трохи нахилений в перед на більшості дельт, а в деяких задертий догори, у них здається карб стоїть в перед.
Великий недолік якщо карб буде вперед стояти на алюмінієвому впускному патрубку?
Доведеться мені злівої сторони знімати той довгий шов на рамі, рівняти мопед і тоді знов заварювати. Після цього мопед буде рівніший ніж з завода.
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
проблема в том, что водительские подножки закреплены к двигателю. по своему опыту скажу следующее: сами подножки не отвалятся (крепление в 4 точках болтами м8), но, привставая на них, то создаешь нагрузку на уши, где рама крепится к двигателю. вот к чему у меня это привело: http://www.moto.com.ua/forum/topic-39730/%E7%E0%E2%E0%F0&cr=and&u=tsinik&stimes=0&all_v_pst_place=on&s_ch=&s_m=&s_god=2015
первый пост - по раме.
последний - по поводу установки шипованной резины.
а вообще, на дельте сделать нормальную обвязку двигателя довольно проблематично из-за расположения бака. я , когда самопальные дуги устанавливал (Толя-макар1 еще назвал их мопедосным водопроводом), то подвязывался при помощи сварки к рулевой колонке, выше бака. иначе никак. можно было сверху, над баком, делать. но тогда конструкция получалась лишь разборная, на многих сочленениях, что плохо бы повлияло на жесткость конструкции
по поводу пассажирских подножек: можно сделать так, как когда-то делал макарена (ща у него африка твин) V-образная дуга, подвязанная непосредственно к раме или оси крепления амморта. в принципе, по фоткам видно. подножки лучше сделать складными, чтоб одному не мешали. в таком случае нет площадок сзади. хотя мне альфовские куда удобнее. только с кика первое время было не удобно запускать. но это неудобство не сравнимо с теми ощущениями, когда я прокатился сзади по бетонке (подножки были стоковые, на маятнике). вот тогда я и понял, почему меня жена во время езды так страстно обнимала. я думал - от избытка чувств, а она тупо очковала  03_biggrin
http://www.moto.com.ua/forum/message-140279/
http://www.moto.com.ua/forum/message-140279/
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Великий недолік якщо карб буде вперед стояти на алюмінієвому впускному патрубку?
Доведеться мені злівої сторони знімати той довгий шов на рамі, рівняти мопед і тоді знов заварювати. Після цього мопед буде рівніший ніж з завода.
такое расположение карба многие катают. единственный момент: патрубок ставить только активовский (он пониже, чем альфовский) и (обязательно) защитить воздухофильтр от попадания влаги. у актива это делает пластик. тебе же придется одевать на фильтр коробайку (хоть жестяную банку), защищающую от попадания воды из под переднего колеса (на стоковом дельтовском фильтре отверстия воздухозабора находятся внизу, после разворота они как раз будут смотреть вперед. так что как вариант - ФНС с использованием или поролона или женских чулков в несколько слоев). об внешнем, эстетическом виде, речь уже не идет. мне лично не понравилось. а да, после переустановки карба может быть затруднен доступ к лючку впускного клапана. зато есть и плюс: в освободившуюся нишу мощно впихнуть акккум на 7 а/ч
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Теж притримуюсь думки що на легкому мопеді не потрібні складні підножки, в цьому варіанті краще рідні. Мене більше цікавила надійність їх кріплення.  Якщо зроблю обвязку від верхнього вуха амморта до осі маятника і під двигун на нижні місця кріплення рідних підножок, до неї можна буде приварити підножки любі і задні пасажирські теж між аммортом і маятником повісити. При цьому водійські підножки можна буде на 5-10см змістити назад. Поставити кулісу на лапку і лапку тормоза також через кулісу на підножку як на спортах. Вроді не складно.
Подивись у Чеслава, в минулому році він зробив "підрамник", річ потрібна, до нього й водійські підніжки прив*зані 18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для Direktor  
answerview
Подивись у Чеслава, в минулому році він зробив "підрамник", річ потрібна, до нього й водійські підніжки прив*зані 18_good
вся проблема в том, что Сергей делал это на альфе - там бак сверху. доступ к раме снизу для подвязки не ограничен.
5 фото - как сделал чеслав.
5 следующих  -вариант руснака на ямасаки (там еще проще). у ямасак изначально куцая рама. но рассчитана она под движок более мощный-вертикалку.
2 последние - где я подвязывался при помощи пластин и сварки
п.с есть и остальные фотки, но трафик ограничен , да и так все понятно
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для tsinik  
answerview
Ну тогда заодно и бак "Минск" пусть колхозит как у меня на "Кануни". Тюнинг по полной 01_smile
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для Direktor  
answerview
Ну тогда заодно и бак "Минск" пусть колхозит как у меня на "Кануни". Тюнинг по полной 01_smile
тогда уж лучше делать как Генн - с перемычкой от колонки рулевой до сидухи (привязка к раме). но дельта тем и удобна, что имеет багажник между ногами (эдакий бюджетный вариант скутерреты или табуретки)
а ваш бак я помню, как и эхолокаторы для обдува цилиндра. но тогда внешний вид вообще уходит и тему надо создавать в разделе "кастомайзинг"
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для tsinik  
answerview
Даже и не думаю привязывать обвязку к рулевой колонке или верхней части рамы. Только от верхнего крепежа амморта до оси маятника по краям, потом чуть ниже и вдоль двигателя вперед. Под двигателем две перемычки к которым его и прикрутить. Между маятником и верхним ухом амморта обвязку привязать к раме. В том же месте кронштейны задних подножек от восхода (имеютса).
Дуже ціную дельту саме за її передній багажник, а ще те що хребет з суцільної труби.
Інакше взяв би альфу, бо без бака між ногами почуваюся голим)))
Змінено: 16.01.2015 р., VetalOK
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
Да,кстаті на пітбайках часто лопаеться верхня шпилька кріплення мотора-хотя я їздив стоя по полях,по коліях,пока всьо нормально(мене 75кг)
Чтобы выделятся из серой массы, не обязательно красить волосы в красный цвет и носить кольцо в носу. Достаточно просто не быть мудаком.
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для Zjozya  
answerview
Вот такий коментар мене і цікавив. В мене 56кг в жінки 49. Витримають аж бігом.  На моторі вуха планував завтулити.
Але покишо  там все гуд і нічого не роздовбано. Хотілося б поставити туди калені болти і добряче затягнути, а для цього втулити обовязково.  Підножки поставлю на новенькі болти + фіксатор різьби. Можливо поставлю туди шпильки замість болтів, щоб потім різьбу в картері не роздовбувати.
Сьогодня подолав втулку мачтника, там був заводський косяк. Втулка в рамі болтається, але з внутрішньої сторони приварена, тому ламається в районі сварки.Втулку довелося вирізати, потім вибити остатки з вух. Підібрав втулку яка туди туго залазить, правда прийшлось вуха трішки попиляти круглим драчовим напильником. Вісь в втулку також плотно заходить.
Думаю питання вичерпане.
http://youtu.be/dsU8jakH2ss
Змінено: 16.01.2015 р., VetalOK
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для VetalOK  
answerview
На пітбайки верхню шпильку кріплення мотора міняють на калену.
Мотор нормально затягуеться і на 2х шпильках-просто нада зарання подогнать вуха кріплення,тоді сидить кріпко.
Якщо е лишні гроші,то маятник краще помінять на Активовський,він трохи довший і зварений з профільної труби.
Чтобы выделятся из серой массы, не обязательно красить волосы в красный цвет и носить кольцо в носу. Достаточно просто не быть мудаком.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
17.01.2015 р. відповів для Zjozya  
answerview
Вот іменно, я не звик єкономити гроші на ремонті своїх залізних коней, але в данний момент проводжу максимально бюджетний ремонт. Беру майже все б/в. Маятник вже взяв від Альфи. Вот чомусь подобається мені рідний маятник, зроблений якісніше ніж весь мопед. І не забувай, він розрахований на 50сс. Зате легкий, жосткий порівняно з більшістю вітчизняних мотоциклів не те шо мопедів.
Ось який кривий мопед у мене. Завтра мабуть вже буде рівний. Доведеться зняти лівий шов. Доречі знайшов пару місць де рама може скрипіти, тріщати і щолкати. Якраз верхній край тої пластини що я вирізав на попередньому фото. Видно шо воно там терлося. Також в районі де низ приварений до хребта рами є два малесеньких підсилювача з внутрішньої сторони які обовязково лопають і починають рипіти,скрипіти і щолкати. Рама упруга і не треба старатись зробити її жосткою, це приведе до тріщин.
http://youtu.be/IWurbOPZZt8
Камеру виставляв по мотору, тоїсть на скільки криво стоїть мопед, настільки все криво.
Змінено: 17.01.2015 р., VetalOK
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
17.01.2015 р.
answerview
Добрый день всем обитателем этой ветки. Сегодня разобрал свою альфу, точнее снял весь обвес. Планируется переделать крепление дуг(старое треснуло и я его доламал) - очень нужно для крепления удочек. Буду также усиливать багажник, чтоб лодку возить не на сиденье, а на багажнике 03_biggrin  Будет установлен нормальный включатель массы(те, что стояли до этого были хиленькие).Сделаю новую пластину между двух бардочков, туда включатель и поставлю. Также надо поставить включатель на  доп фару, а то она до этих пор включается смыканием контактов.. Ещё хотел сделать батон для ключей, но крепить его ещё не знаю куда...Так же будет переделка  успокоителя цепи ГРМ (мне выточили абсолютно новый, но с размером немного большеват, поэтому он застрял в своём канале).Хотелось бы всё задуманное до марта сделать, чтоб с потеплением не лазить в гараже, а уже катать (до того как пойдёт берёзовый сок 46_popcorn )
Змінено: 17.01.2015 р., Artem103
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
17.01.2015 р.
answerview
Добрий вечер. Хочу установить воздушный фильтр карпат. Подскажите какие способы установить его на альфу. 06_question
like
good
bad
shockingly
17.01.2015 р. відповів для Maked  
answerview
Добрий вечер. Хочу установить воздушный фильтр карпат. Подскажите какие способы установить его на альфу. 06_question

Я вот так установил. Фильтр защищён от дождя и брызг из лужи.Патрубок использовал из системы охлаждения Жигуля. Это уже второй карпатовский фильтр на этом мопеде 18_good
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2015 р. відповів для Artem103  
answerview
Я вот так установил. Фильтр защищён от дождя и брызг из лужи.Патрубок использовал из системы охлаждения Жигуля. Это уже второй карпатовский фильтр на этом мопеде 18_good

Спасибо за ответ. Интерисует ище пару вопросов по фильтру. Как соединяли фильтр с патрубком? И как фильтрует карпатовский лучше или хуже стока, так как часто ежу по пыльним дорогам.
Змінено: 17.01.2015 р., Maked
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин