MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
22.09, 10:31
30
+20 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Рыбалка - как хобби!

Переглядів: 488515
03.04.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Приветствию всех любителей рыбалки!
Сам очень давно увлекаюсь и занимаюсь рыбалкой. Предлагаю в этой теме делиться секретами, советами и выкладывать свои лучшие из трофеев.

  Ну я пожалуй начну... 01_smile
С уважением Алекс!
Змінено: 26.04.2009 р., Vervet
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••46474849505152••66
18.05.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
Здоров Тьома, сторінку чи дві назад ти запитував хто на що ловить карася? Я давно в тему не заходив(займаюсь новим тазіком 03_biggrin ). Стосовно карася вже три роки практикую (на різних водоймах) наживка - манка замішана на пиві, а підкормка макуха + пшенична крупа + свіжа кров (куряча або тварина, на крайняк з новонароджених малюків новососії  15_badgrin  08_lol  08_lol ). З власного досвіду знаю що улов на порядок вищий ніж на звичні прикормки/наживки. Хотів би щоб хтось форумчан попробував мій досвід і відписав про результат. Всім успіху.

Здорова! Спасибо за подсказку. У нас так похолодало, что наверно карась и не ловится.
Пы.Сы. А ты что Таврюху купил? Сейчас на Драйвере гляну 21_umnik
like
good
bad
shockingly
18.05.2015 р. відповів для Artem103  
answerview
Надибав сьогодні дармовий ставок, трохи піймав(46 шт 01_smile )

Хороший карась - грех жаловаться. Да и улов нормальный 18_good Далеко от вас?

Та карась дрібний 50 гр в середньому, хоча сам процес 18_good
Їздили на Планеті, я ледь живий всі кістки витряхало 35_hang, добре що хоч бензин за державний кошт 03_biggrin   - 180 км накатали. Взагалі-то 70 км від мене, на Пегасі нормально буде.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.05.2015 р. відповів для SERGO82  
answerview
Там пусто. Есть рыба на озере на Академгородке. Посмотри на карте.
like
good
bad
shockingly
18.05.2015 р. відповів для User  
answerview
Взагалі-то 70 км від мене, на Пегасі нормально буде.

70 км на рыбалку 05_shok  33_wacko  34_wacko2  35_hang ????? Ого. Ну тогда мне грех жаловаться на плохую рыбалку. У нас в пределах 30 км карасики клюют 39_heat
like
good
bad
shockingly
19.05.2015 р. відповів для v1n4enzo  
answerview
Там пусто. Есть рыба на озере на Академгородке. Посмотри на карте.


я имел в виду озеро или рчеку Нивка.....
академгородок-озеро святошинское?-по житомирской трассе?
like
good
bad
shockingly
21.05.2015 р. відповів для User  
answerview
Взагалі-то 70 км від мене, на Пегасі нормально буде.

Ну ти й забрався 70 км фигасобі, добре хоч без халявний 01_smile
like
good
bad
shockingly
21.05.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Буде час - і тебе згавлутую 15_badgrin Дорога  18_good
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21.05.2015 р. відповів для User  
answerview
Буде час - і тебе згавлутую 15_badgrin Дорога  18_good

Ти пока збирешся карась клювать перестане 01_smile На щуку їхать треба буде 01_smile
like
good
bad
shockingly
22.05.2015 р.
answerview
У нас карась перестал клевать,вчера пол дня просидел и не одной поклевки(может ночью сетями погонял кто то?или терка).
like
good
bad
shockingly
22.05.2015 р. відповів для SERGO82  
answerview
Да именно то. Одно озеро на верховинной, а второе на беличах.
like
good
bad
shockingly
24.05.2015 р.
answerview
Нарешті і я відкрив сезон риболовлі. Поїздка була спонтанною, але всі лишились задоволені. Їздив з колегами по роботі з ночівлею. Карась клював непогано не дивлячись, що погода мінялась. Додому привіз 3кг + штук 20 пішло на уху. Ловив на манку замішану на пиві, на червяка і опариша попадався кожен десятий карась. На фото трохи пом'ята морда 03_biggrin , бо не виспаний і не обійшлось без алкоголю 30_crazy . Пізніше ще скину фотки самого відпочинку, бо вони на іншому фотоапараті.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
kascej
24.05.2015 р.
answerview
про расстрелы не понял,кого растреливать бабушку на хуторе или меня?вчера на бабушкином собственном озере в лесной глуши наловил окушков 200-300 грамовых 5 кг.все бабушке оставил,ни одного с собой не взял,ей теперь на неделю будет чем заниматься,пока почистит,пожарит и сьест 01_smile предлагала остаться и жареной рыбки дождаться,но у меня дома  еще ласося не жареного и самим не пойманого нужно доедать 01_smile
like
good
bad
shockingly
30.05.2015 р.
answerview
Во як треба з бракошами боротися 03_biggrin

Сьогодні вранці поблизу Маріуполя під час риболовлі чоловік підірвався на вибуховому пристрої, що лежав у воді
Як повідомляє прес-служба управління МВС у Донецькій області, двоє чоловіків пішли порибалити на Зелений острів у селі Виноградному Орджонікідзевського району, що біля Маріуполя. Коли вони зайшли у воду, щоб дістати сітку, прогримів вибух. Один із рибалок загинув на місці.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.05.2015 р.
answerview
Не клює  02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
02.06.2015 р.
answerview
Сегодня порыбачил на двух городских водоемах,на втором городском не клевало,а на питьевом поймал три карася-ужин для кота.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
08.06.2015 р.
answerview
Був я на цих вихідних на рибалці. В нас стоїть жара видно тому і риба клювала дуже слабо і в'яло. Але на вечерю на ловив.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
08.06.2015 р.
answerview
Щось не йде цього року риба 02_sad
Наловив оце за 50 грн 03_biggrin Вже кругом по 70, а я позарився що недалеко(35км) і дешево 37_fool
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.06.2015 р.
answerview
Скільки читаю і все думаю. Як обидно, що в нас такі водойми,а риби нема. В ставках або гроші шаленні луплять, або рибу знищено. В річках як не каналіцацією потравлять, так воду скинуть взимку, що риба пропаде. А браконьери розгулюють спокійно. Єгеря поділили між собою річки і доять бракош не ганяючи їх.Коли ж це закінчиться? Колись в школі вчили, що в Європі капіталісти знищили річки , вода отруєна, риби нема. А виходить в нас нема, а в європі є. На тій неділі син прислав фото. Спінінг в річці на блешню. Щука7кг. і 9кг .
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
10.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
ну так сам подумай,у нас почти все ставки менты и бандиты типа арендуют!!! это очень прибыльный бизнес,осенью сеточкой выбрали или воду спустили чтоб меньше возни и на рынок,+ всегда есть куда поехать побухать и отдохнуть!!!
1
like
1
good
bad
shockingly
17.06.2015 р.
answerview
В понедельник на Днепре поймал парочку, совершенно случайно, поехали на шашлыки, я заодно и фидеры забросил)
Club "MUSTANG"

Каждый видит то, что хочет видеть.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••46474849505152••66
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин