Статья 16 закона о дорожном движении требует виконувати розпорядження працівників міліції
Конституція України гласит: "Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.", а закон про милицию гласит , что: " Стаття 3. Принципи діяльності міліції. Діяльність міліції будується на принципах
законності".
не надо меня уговаривать и совать мне кусочки законов - у меня руки не больные - я могу им в руки документы дать - пусть их обнюхивают, мне не жалко.
Да я не навязываю вам свою точку зрения и исполнение законов.
Если кто желает то пусть хоть в попу целует инспекторов, взятки им дает и т.д.
Даже в таком раскладе - предъявлять для проверки это значит что они имеют право их проверять до усрачки, но не беря в руки? Я правильно понимаю вашу позицию?
Это значит что вы будете как обизяна показывать им весь перечень своих документов так сяк наискосок, читать вслух, пока он не скажет что закончил проверку. А скажет он это тогда когда ему надоест ваше общество или у него смена будет заканчиваться. И он будет при своей власти - он проводит проверку документов, но брать их в руки он не хочет.
Если они такие тупые, что "три строчки" документов будут проверять "до усрачки"...
Можно напомнить им такую статью 365. "Перевищення влади або службових повноважень:
1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб,-
карається виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями,-
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки,-
караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років."