MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 03:23
31
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Коды ошибок MAJESTY 250.2006год

Переглядів: 500
19 липня, 09:07
answerview
Добрый день! Может кому понадобится, обращайтесь. Есть на Японском,могу перевести. 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26 липня, 08:23
answerview
О це я розумію допомога. Все чітко кокретно і зрозуміло
1
like
1
good
bad
shockingly
27 липня, 22:09
answerview
О це я розумію допомога. Все чітко кокретно і зрозуміло
Даня привіт.  та ці коди помилок на любому інтернеті можна взяти.  вони одинакові шо на скутер, шо на мот, шо на квадрік. шо на гідрік.  на зрозумілій мові
like
good
bad
shockingly
04 серпня, 12:15 відповів для olegsuzuki  
answerview
Та то ясно шо виробники використовують єдині коди у блоках керування і вони (коди) вже не таємниця давно. Але ж людина старалася, красу японську нам принести, ієрогліфи. Як я міг пройти повз це..?
1
like
good
1
bad
shockingly
04 серпня, 19:22
answerview
на зрозумілій мові

Старався колега, перевод може прикласти, це ж ОРИГІНАЛ
але треба обісрати ядовитим сарказмом усі починання...
ТАЛАНТ 18_good 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
04 серпня, 21:34
answerview
але треба обісрати ядовитим сарказмом усі починання... ТАЛАНТ  
а шо не так??????????? 

звертайтесь, як треба перекладу.......  хочеш допомогти -  переклав, виклав.  нате, користуйтесь.   я ще поки що не обсирав.   але можу.
like
good
bad
shockingly
04 серпня, 21:35 відповів для Veps  
answerview
Ну знаете ли, ваше сообщение совсем не блещет добротой и симпатией чтобы укорять в этом других.

Я вот вобще не вижу в исходном сообщении никакого старания. Вкинуто изображение в котором пользы ноль. При том что такая информация доступна в понятной для многих формев интернете. 
like
good
bad
shockingly
05 серпня, 06:17 відповів для olegsuzuki  
answerview
А це першій пост у людини, не помітив?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин