MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 05:15
31
+17 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тусовка для "кабоводів"

Переглядів: 49859
1••38394041424344••45
09.09.2022 р.
answerview
Приїхав... 320 км здолав сам-один, правда Юрєц "провів" км так на 70... Фото не буде-війна, не можна, з десяток блокпостів... Бензин є, радує, ціни знаєте. Сьогодні на спідометрі пішла 11-та тисяча, думаю, шо гуми вистачить ще десь тис. на 5, радує... В полях косять соняхи, сіють озимину, орють під пар!! А один окурок шукає нациків і бандерівців! Сссука... 14_girlevil
Іванович. Не бандерлог!
4
like
4
good
bad
shockingly
10.09.2022 р.
answerview
Вчора Васильовичу Машиністу зробили операцію, все пройшло добре! Всім передає вітання! Каже, що вже готується до сезону 202303_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
22.09.2022 р.
answerview
Вчора вечором терміново виїхали з А до Б, Юрєц, Льошка і я, не доїхали, у Льохи лопла камера і трісло колесо...02_sadЮрєц повернувся в пункт А і привіз своїм Фольксвагеном дві (!) запаски15_badgrinну, шоб нвірняка... Приїхали по темному. Класна пригода вийшла18_goodДорога між селами, не траса і не автобан...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 22.09.2022 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
Ну шо, не чекали? А я приперся, бо Мотоком шось зачах, колаборанти, готуйте жопи!15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
А я приперся,
МАЛАДЕС !!!!!!!!!! 18_good18_good18_good   я радий шо ти приперся03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
А я радий, шо ти радий!20_drinks
Іванович. Не бандерлог!
1
like
good
1
bad
shockingly
30.11.2022 р. відповів для Direktor  
answerview
Привіт, які новини у Лозовій?
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
01.12.2022 р. відповів для znv  
answerview
Привіт! Та Слава Богу, а в тебе там не мед, читаю...02_sad Треба провести мєропріятіє по офіційному закриттю сезона 2022, а "пеньки" зачинені, збанкрутували... Та нічого , є інші прилічні місця, з Коляном обговорюється. Я не виїжджав вже з місяць, нікуди і погода... самі знаєте... Та й роботи вистачає, розумієте...07_dirol Ніколи по бункерах та підвалах ховатись...
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
01.12.2022 р.
answerview
Переписуюсь і інколи розмовляю з Сергієм-Озі, він в Німеччині, вивчає німецьку на курсах, все в нього добре, та сумує за домівкою, мотами, які в окупації...12_cray
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
23.02.2023 р.
answerview
Давненько, давненько... Чимало байкерів з Лозової воюють, призвали і Юрца. Общаємось, не часто, не завжди можна, всім, хто його знає, передає привіт і що все буде Укрїна! 
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
21.03.2023 р.
answerview
Ссуки! Кацапські суки! Жили мирно, нікого не трогали, мріяли, мандрували, раділи друзям і дорогам.... Прийшли "овободителі"... Немає вже цього чудового палацу, рознесли кацапи крилатою ракетою, багато байкерів воюють з тим клятим плем*ям, і, нажаль, багато й загинуло... https://www.youtube.com/watch?v=ecB6jH31K0o Лозова, "ПИЛ ДОРІГ 2021"...
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 21.03.2023 р., Direktor
4
like
4
good
bad
shockingly
26.03.2023 р.
answerview
Виїхав вчора, так би мовити, відкрити сезон, сам-один, Юрєц десь воює, у Коляна дуже багато і дуже важливої роботи... Отож і прохватився кілометрів сто. В моєму рідному селі мот заглох і ні в какую, пропала іскра, поміняв свічу-нє!06_questionВиявляється накрилась ота піндюрка в насвічнику, яка стоїть за пружинкою! Добре, що в кофрі маю запасний насвічник, не помішає і пружинка в запас. Та вже, кажись, писали про таку каку...
Іванович. Не бандерлог!
3
like
3
good
bad
shockingly
27.03.2023 р. відповів для Direktor  
answerview
А у мене немає запасного, тепер буде. 
Дизель - наше всьо!
2
like
2
good
bad
shockingly
27.03.2023 р.
answerview
Трохи фото з суботньої поїздки, КОЛЯНУ звіт привіз
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
28.03.2023 р.
answerview
А у мене немає запасного, тепер буде. 
Або хоча б шматочок алюмінієвої фольги: набив замість отого сопротівлєнія і поїхав...
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
12.04.2023 р.
answerview
Скільки води в Десні утекло... 9 років минуло...
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
12.04.2023 р.
answerview
Час, це така зараза, яку не можливо зупинити... 
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
12.04.2023 р.
answerview
Час, це така зараза, яку не можливо зупинити... 
Отож...12_crayІ тоді ще водились справжні кабоводи, а не те, що зараз...
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 12.04.2023 р., Direktor
like
good
bad
shockingly
18.04.2023 р.
answerview
А тепер подивіться ролік про ЯВи, нові моделі і т. д. https://www.youtube.com/watch?v=QdpTOxI2IJk
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
19.04.2023 р.
answerview
Вчора проїхався у справах на село, прибрався на могилах, заїхав на водосховище, зустрівся з Залужним...Кругом все цвіте і пахне, під кожним кущем біндєровец, а під кожним деревом чатує правосєк з базукою... Ссуки кацапські, через них перегадили наші чудові поля, довелося копати окопи, капоніри, ДОТИ, ДЗОТИ, протитанкові їжаки! Доречі: оцей портрет Залужного не фото, а малюнок простим олівцем18_good
P S Там ще були підводні човни, но ввічливо попросили не фоткати...15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 19.04.2023 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
1••38394041424344••45
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин