MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.10, 09:40
30
+5 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 454552, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
22 червня, 23:27 відповів для User  
answerview
Бляха , Михалыч , ты машину зачем купил ? Чтобы по полю на дырцаклете летать ?  Вроде не мальчишка уже , падать высоко , и срастается хреново , сам в прошлом году руку ломал , 8 месяцев восстанавливал  
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
22 червня, 23:30 відповів для olegsuzuki  
answerview
дето наверно не могли написать в трудовую его реальный род занятий и написали электрик
Не, реально электрик 03_biggrin, 6 разряд , шахтообсуживание , по области на Ан-2 летали 03_biggrin, в ресторан на комплексные обеды ходил постоянно , это 70 е годы , в Тольятти на вазе работал , а последнее время на хлебозаводе 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 22 червня, 23:32, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
23 червня, 07:48
answerview
мало
Головне -процес. Тобі це не зрозуміти, Ти не риболов03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 23 червня, 12:16, Veps
like
good
bad
shockingly
23 червня, 10:10 відповів для Veps  
answerview
15 000 грн й 10 000
Робота 3000 грн

Да ну. Я думав купити "украіну" (до 1 тис) і комплект (з батарейкою) за 13тис (350вт, 10ah/36v), а на "украіну" поставити - треба в передній вилці напільніком паз під ось пошморгать зробить з 9мм -> 10мм. А все інше викруткою і стяжками робиться.

Тіпа такого (може без дісплея):




Чи може краще-дешевше поставить китайський набор - бензіновий 80cc дригатель?

PS: в мене є сучасна украіна, але то все китайчатина - я їй не довіряю (тонкі стінки в трубах). Бо якщо на неї в броніку сісти - то вона піді мною і складеться15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 23 червня, 10:47, vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
23 червня, 10:59 відповів для vaclav  
answerview
Воца продає 80 куб, новий, він його завести не може - сили не вистачає03_biggrinСтоїть на веліку Турист.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23 червня, 11:32
answerview
ты машину зачем купил ?
Я на Вонючці туди вже їздив з жінкою по черзі - 75 км за 3,5 години, а мотом 1,5 год.
Та й очкую я шото на ній самому без штурмана
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23 червня, 12:18
answerview
13тис
Різні модифікації, різні ціни.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23 червня, 12:35
answerview
Руку, пальці відрихтували, вправили. Зв'язки на нозі завтра травматолог скаже чи треба шити чи так буде. Якраз 40 років тому в 1984 я порвав ті самі зв'язки на Яві, мабуть доля03_biggrin.
Справа була так: не доїхав я до річки метрів 300, роззявив рота і дивлюся куди його краще під'їхати, печу кілометрів 70, рівна грунтова дорога краще за асфальт. І тут калюжка без ями, просто пятно на дорозі, думаю проскочу бо пізно гальмувати.
Як кинуло і воблінг пішов, придавило мотом з чемоданом, ліва рука вивихнута, права нога під мотом і ні сюди, ні туди.
Подзвонив 101, вони півгодини виясняли місце, потім виїхала й швидка, але їм їхати по тій дорозі 1,5 години.
Пролежав я так мабуть годину, ніде нікого, гумки з чемодана зняти не дістаю.
Потім прийшла мисля і згадав що є ж ніж, який Вацлав подарував, і він в набачній сумці прямо біля мене. Порізав резинки, чемодан відпав і я виліз з під мота.
На ноги став, наче цілий, тільки ліва рука теліпається. Відмінив виклик і тут наїхала поліція з Глобино, 8 разів телефонували щоб оформити ДТП і взяти пояснювальну, сцуки. Наче послав, не знаю може з понеділка знову почнуть13_evil
Приїхали родичі з Дніпра і забрали речі, я сів на мот і однією правою(там теж 3 пальці вивихнуті) без зчеплення поїхав 20-30. Проїхав кілометрів 40, потрапив в невелику ямку, чую ХРУСЬ в плечі, ну думаю лапті - доламав плече. Став, дивлюся рука почала рухатися, виявилося що вивих яма вправила03_biggrin
В травмпункті пальці теж вправили, кістки на фото начебто цілі, зі зв'язками їм ніколи розбиратися.
Дуги,які Директор мені купив, нарешті пройшли випробування03_biggrin
Дуже допомогли: крім дуг практично все ціле(хоча дуже ще не роздивлявся). Вітровик КАРРА просто вискочив з кріплень, трохи зігнувся але не тріснув.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
23 червня, 12:51
answerview
Тобі це не зрозуміти, Ти не риболов
ага,  я предпочитаю еба ться15_badgrin15_badgrin15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
23 червня, 13:00
answerview
чемодан відпав і я виліз з під мота.

  то ти чевряків і грузила з поплавками запасні возиш,  чи бухло і закусь???  нє, ну а  яка рибалка насухо???  як в анекдоті - .......удочки не берем, з автобуса не виходим.......15_badgrin15_badgrin15_badgrin
like
good
bad
shockingly
23 червня, 13:02
answerview
і взяти пояснювальну, сцуки.
хай в рот візьмуть.  цих тварів всіх треба на фронт, шоб трошки їх менше стало.  заї бали14_girlevil
like
good
bad
shockingly
23 червня, 13:14 відповів для User  
answerview
Та й очкую я шото на ній самому без штурмана
Я первое время то же самое , только с женой ездил , город большой , машин много , спасает только то что дебилов практически нету , очень мало , но я стараюсь ездить много , по другому опыт ни как не приобрести , да сколько той жизни ? нет времени в чем то себе отказывать .
А менты не отстанут , их скорая вызвала , так что домой приедут , шли их нафиг , говори споткнулся , нет никакого Мота , надо было по скорой сразу говорить что упал , просто упал 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 23 червня, 13:18, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
23 червня, 15:06
answerview
предпочитаю
Еба ться это верно, но треба ще й перерви якісь робити, ти ж не робот як твої любимі 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23 червня, 15:38 відповів для olegsuzuki  
answerview
Так це ти всіх дівчат перетрахав а тепер ще й сюди добрався?15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23 червня, 15:41
answerview
Я думав купити "украіну" (до 1 тис) і комплект (з батарейкою) за 13тис
в мене ідея фікс каретковий поставити  
але ціна під полтос, тобто ~25т грн, а так ваще бомба18_good колеса міняти чи ковиряти не треба.
like
good
bad
shockingly
23 червня, 16:18
answerview
ХРУСЬ
Адже тепер на тебе за глаза не скажуть: криса тилова, усі однаково куємо перемогу 03_biggrin Уся Україна. Ти кістками, я серцем й ключицею 01_smile
Рихтуй небандерлоговські дугі й збирай зустріч 20_drinks
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
23 червня, 18:34 відповів для User  
answerview
Вітровик КАРРА просто вискочив з кріплень, трохи зігнувся але не тріснув.
В мене так само було з Givi (це той же саме виробник що і Kappa, тільки цінник дорожче) коли впав на трансальпі.
Був би дешевий акріл - купляв би новий.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 23 червня, 18:36, vaclav
like
good
bad
shockingly
23 червня, 19:10
answerview
би дешевий акріл

В мене "дешевий акрил" , але коли впав то тільки у місцях під болти тріснуло, трохи.03_biggrin Так що це ще як впадеш.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
23 червня, 19:25 відповів для Veps  
answerview
В мене на джебелі акріл потріскався біля вінтів просто от того що їздив по асфальту і не падав. Копія оригінального вітровика з Алі (він там еле приборку накриває - поставив для внєшнєго виду).

PS: зʼїздив на жигуляторі в сусіднє село - походу можна буде обійтися просто лісапедом без електрики. Дорога без горбів. Поговорив про велосипед із колегою: один наш взяв електровелосипед за 20тис, а Жигуль обійшовся у 1715_badgrin Але жигуля я боюся і не дам йому ради, якщо зламається.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 23 червня, 23:11, vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
23 червня, 23:06
answerview
ну і плюс України - того крокоділа мало хто позариться вкрасти і можна ліпити-варити що хочеш.
Та если ты мотор колесо поставиш так его и сппизздят , а велик как средство доставки , не важно какой , понятно что если велик за штуку зелени то вор оценит бонус ,но такой аппарат где попало бросать уже не получится , лично Я бы искал готовый комплект на алике или подобной площадке , кареточный мне не нравится ,мотор  колесо сомое оно , а вообще лично я самокат больше предпочитаю , нюансы есть конечно но для города очень удобно 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 23 червня, 23:06, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин