MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.10, 09:05
30
+5 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 454550, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
25 травня, 07:54 відповів для Veps  
answerview
апарат 18_goodкористуюся не дуже часто но вспоминаю добрим словом попередника, в основному я гружу сім,я везе
Змінено: 25 травня, 09:00, SAYMON_245
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 08:02 відповів для Veps  
answerview
А пёс его знаю чё там за аккум , оно сильно умное , ниже определенного заряда не даёт разрядить , выключает все , а сам аккум без бутылки и не увидеть , не то что снять , там крышки , провода , клем куча , блок , короче ну его по дальше , раз зимой заводится нормально , то и лазить туда незачем , главное что бы совсем в ноль не сел , а то машину не открыть 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
good
1
bad
shockingly
25 травня, 10:58 відповів для 6barakuda  
answerview
Пацыки, Дайте совет пожалуйста
- аккум мой новый Exid 12 вольт 6.5 ампер, AGM, т.е когда залил электролит все там внутри стало гелем. На скутере. Вчера ездил целый день, сегодня утром замерил прибором цифровым и стало удивительно, что на дисплее вольтаж очень медленно стал расти. 5, 6, 7,8,9-11, 11.9 .. Такого никогда не было. Поставил сейчас на зарядку, 0.65 ток заряда, посмотрю вечером что там.. 06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
25 травня, 13:03
answerview
замерил прибором цифровым
То таке собі вимірювання. Десь я писав вже, береш лампочку і накидуєшь не акум. Без різниці авто чи мото акум. Мажно від фари взяти 30-40вт тобто, але для початку лампу від стопаря. Повинна світити, якщо ні - акум на свалку.18_good
 
Змінено: 25 травня, 13:05, kavasaka
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 14:58 відповів для kavasaka  
answerview
Сьогодні хтось писав ца це. Я вже лампу підготував, на роботі, бл я забув 09_ireful1
12 вольт 7 ампер, крокодили купив...13_evil цією лампою я розряджав колись аккумулятори до відео фото камер,щоб  довше прожили 03_biggrin Й дійсно деякі досі працюють.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 25 травня, 15:00, Veps
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
25 травня, 18:05
answerview
Поставив на зарядку, через 7 хвилин показує що заряджений, поміряв:12,8 В, диркнув стартером - не заводиться, поміряв: 11,9В. 
Схоже дохлий, бо від бустера заводиться моментально і всі помилки тухнуть і їде без проблем.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 18:32
answerview
Схоже дохлий,
даааа Толя, дохкуя ти напевне їй лишнього наговорив і нехорошими словами пообзивав.  попроси пробачення, поговори з нею,  подружись,  купи їй  якусь хкуйнюшку в салон.  вона тебе пробачить,  машина, вона ж жива,  тільки по свому.  
4
like
1
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
25 травня, 19:28 відповів для olegsuzuki  
answerview
Купив - не допомогло03_biggrin

https://bibimir.com/ua/p1809129143-nakidki-sidenya-avto.html

https://stingray-market.com.ua/products/komplekt-3D-kilimk%D1%96v-v-salon-Suziki-Vitara-II-2015-...

А оце реально допомогає15_badgrin

https://avtozvuk.ua/ua/yato-400a-yt-83081/p307820
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 25 травня, 19:29, User
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 20:23
answerview
12 вольт 7 ампер
84вт? охо!05_shok таку мабуть мото акум довго не потягне15_badgrin Хоча, точно побачишь чи він живий. 18_good
А розряджати в 0 не треба, це не ті аккумулятори.
Змінено: 25 травня, 20:26, kavasaka
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 22:01
answerview
а шо то  всі  під моїм постом поставили смайлик з ржачкою????  га?????  шо,  тіпа ніхто з вас з машиною не розмовляє??????  то шо, виходить шо то я один їббанутий????05_shok06_question03_biggrin

а ну бблядь,  признавайтесь, хто ще до машини як до живої відноситься?????  
2
like
good
2
bad
shockingly
25 травня, 23:07 відповів для olegsuzuki  
answerview
хто ще до машини як до живої відноситься?????  
К "Дане" относился вообще как к члену семьи , вона щирою , українською розмовляє ,  а этот француз странный какой-то , не по нашему лапочит   , все только через Гугл переводчик , а иногда и живой переводчик нужен , но видно сразу , мужик серьезный 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
good
1
bad
shockingly
25 травня, 23:23 відповів для Veps  
answerview
аккум мой новый Exid 12 вольт
Новый так себя вести не должен ,  проверь его лампочкой , заряди полностью и подключи лампочку , а вот как посчитать сколько времени должна работать лампочка не помню , ну я думаю погуглить можно , если все в пределах нормы то проблема в мопеде , вообще странно , ездил целый день , а утром аккум дохлый , обычно они и  так умирают 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 23:27 відповів для User  
answerview
Купив - не допомогло
Подарок не тебе нравится должен а машине , не угодишь ещё больше обидеться  и судя по имени у тебя девочка , не дай бог на принцип пойдет 03_biggrin
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 25 травня, 23:33, 6barakuda
1
like
good
1
bad
shockingly
26 травня, 10:15
answerview
84вт

Блин.  7 Ватт 03_biggrin 
Нет, я только от видеокамеры разряжал, они металлгидридные, с памятью 06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
26 травня, 10:18
answerview
хто
Ну я , й з машиною, фотокамерою й зі скутером розмовляю. Вони мені відплачують теж самим03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
26 травня, 10:20
answerview
заряди
Зарядил, 13, 1 показывает. Завтра лампочку подключу и утром ещё проверю сколько покажет заряд..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
26 травня, 14:05
answerview
К "Дане" относился вообще как к члену семьи ,
ото правильно.18_good
like
good
bad
shockingly
26 травня, 14:07
answerview
Ну я ,
о,  нас вже  двоє03_biggrin

а ну, курвамать, швиденько всі, на пєрвий-второй расчитайсь!!!15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
26 травня, 15:13 відповів для olegsuzuki  
answerview
Машина - воно ж залізяка, шо з нею балакати06_question
Мопед і Планета - то інша справа, особливо з Планетою розмовляю частенько і бак поглажую03_biggrin Вона в мене бідненька вже 125 тисяч мучиться зі мною.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 26 травня, 15:14, User
like
good
bad
shockingly
26 травня, 17:44
answerview
бак
Кермо у вітари краще03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин