MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.09, 05:10
44
+14 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 443847, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
01.09.2023 р.
answerview
Все йде за планом. Роблять нам дорогу на Сулу18_good

 Розпочали роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття на дорозі Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч.

 Загалом на ділянці 7,5 км плануємо ремонт та оновлення 5 штучних споруд, вирубку порослі, планування узбіччя, влаштування 2 шарів посиленої основи та нового асфальтобетонного покриття.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01.09.2023 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
01.09.2023 р.
answerview
деяких штатах

У Texas. Я ж і кажу що безкоштовно полісмен поруч буде.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
01.09.2023 р.
answerview
полісмен
полісмен,  а не наш кончений мусор.  який тільки і думає як би заробити бабок.   а доречі, ці підарри вроді получають зараз тоже якісь доплати тіпа воєнні.  за шо??????  пішли вони всі нахууй. 

тільки не треба мені зараз казати, шо мєнти завжди ризикують, охороняють, спішать на допомогу.  НІХУУЯ. ПІЗДЬОЖ.  кончена структура.
2
like
2
good
bad
shockingly
01.09.2023 р.
answerview
за шо

Их, как бы наёббывали , а сейчас правосудие восторжествовало03_biggrin Пенсии подняли и возврат нехилый такой. У меня знакомый есть, шофер, пенсию на 2 тыс. подняли и должны 165 000 тысяч. Которые у них случайно украли15_badgrin
тіпа воєнні.  за шо
За то, что в начале войны съездили на пару месяцев ближе к фронту и получили бумажку.06_question УБД 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
05.09.2023 р.
answerview
Veps, вибачаюсь, але захожу почитати про подорожі, мотики (вже навіть зареєструвався), а тут часто про хто кому "яйця відстрелив" і ще якась ..., хоча модератор попередив в першому пості щоб не засмічували всякою ...... Ну і так, згоден - відстрелити їх було потрібно.З повагою!

Їздив  літом 2023-го Суми-Гадяч мотиком техніку дивитися. Без навігатора - капець. Моло того що дорога місцями розбита, то ще й вказівники всі кругом зняті. Наче ти 1941-му. Без навігаторі зараз не гут! Ну і звісно - я навпрошки їхав! )
Змінено: 05.09.2023 р., Бурий
1
like
1
good
bad
shockingly
05.09.2023 р. відповів для Бурий  
answerview
Смілива ти людина, Бурий: Вепса критикуєш, та що там Вепса, на самого (кощунство!!!) Юзера замахнувся!05_shok15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
05.09.2023 р. відповів для Бурий  
answerview
Привіт земеля 03_biggrin , я з Ромен .
   Дякую01_smile Якщо хтось якусь муйню напише--- модератор User підчищає, в основному щось образливе , принижуюче , ну ти зрозумів. Тут є такі--  зокрема екземпляр вище мого посилання--- "директор". Але пиши що хочешь, модер в нас адекват.03_biggrin 

вказівники всі кругом зняті.
Їздив 19 серпня у район Полтави і теж саме- замість вказивників  населенних пунктів- якісь таблички з номерами , тяжко. Який у тебе навігатор, яка программа? 

Тут ссилка на відео звіт з мотозустрічі

ps. телефон забий у профіль04_blush
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 05.09.2023 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
05.09.2023 р. відповів для Бурий  
answerview
Про подорожі це там
https://www.moto.com.ua/forum/topic-1665169/#1665169

А тута в темі залишилися одні бандерлоги і прімкнувший Директор - змагаються хто кого швидше заї..е15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
05.09.2023 р.
answerview
Про подорожі це там

Красіво18_good Я й не знав що така тема є03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р.
answerview
 Veps, вітаю земляче! Про навігатор ти питав. Відповідаю - я мабуть телепень в цьому, тому що гугл мапу, яка показує і говорить куди рухатися, вважаю Навігатором! В цому році довела зі Львова до Сум, як їхав автівкою. Перед цим користувався  іншою OsmAnd, якби не вона довго б ми до Н.Сіверська вибирались би з під Десни без мобільного зв'язку і Інтернету мотиками,  тут:  https://www.youtube.com/watch?v=YBI2K1BSAyo   Їй інтернет не потрібен. Можна завантажити зразу всю Україну. Ну і не забувати включати "Розташування" на мобілі (крапочка води вверх ногами). )
1
like
1
good
bad
shockingly
06.09.2023 р.
answerview
цим користувався

В тебе смартфон є? Программа цікава є. Waze. З Play Market  завантаж. Безкоштовна18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
06.09.2023 р.
answerview
Вепс коли їхав в Кабштаб то дорогу в бабусь запитував, раніше десь і відео є15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р. відповів для User  
answerview
Де? Пи. диш ти все03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р.
answerview
прімкнувший Директор
Не транди, я з перших днів існування форуму тут і, до речі, мене ще ніхто не зміг обігнати по кілометражу, хоч як ти не стараєшся ввести якісь там коефіцієнти-шмацієнти... Натягуєш шкірку на кисіль...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р.
answerview
User, а в листуванні ти виявився правий! Дійсно  небезпечно у нас, "з'їхав на узбіччя". (( А люди там щодня після звільнення їздять. Написав тут щоб попередити всіх.
 https://censor.net/ua/news/3441759/u_sumskiyi_oblasti_na_protytankoviyi_mini_pidirvavsya_avtomobil_vodiya_ta_dvoh_pasajyriv_gospitalizovano
Змінено: 06.09.2023 р., Бурий
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р. відповів для Бурий  
answerview
Тому й не приїхав на мотозустріч  Ігор (Akademik). У його батки з Ворожби, й моцык там у сараї, не знає даже цілий чи ні. Бомблять09_ireful1
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
06.09.2023 р.
answerview
то дорогу в бабусь запитував, раніше десь
ну а шо йому робити?????  він же не курить  і по  пачці  "бєломора" не вийде доїхати.  тому у старших тьолочєк і питав дорогу08_lol
Змінено: 06.09.2023 р., olegsuzuki
1
like
good
1
bad
shockingly
06.09.2023 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Курю я, как паровоз03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
08.09.2023 р.
answerview
Общался вчера с Сергеем Васильевичем( машинист), говорит на "сайте юзера" фотки со слета 17 смотрел. Де це такий сайт, цікаво дуже03_biggrin. Відео моє не хоче дивитись08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
08.09.2023 р.
answerview
У його батки з Ворожби, й моцык там у сараї, не знає даже цілий чи ні. Бомблять
Та все норм, тут Ігор, до батьків приїхав допомогти по домашнім справам, та провідати, сьогодні у мене був, домовились що приїде на годинку на каву, приїхав, полагодив мені 2 самопальних зарядних пристрої для авто, перед сутінками поїхав до дому, а на днях я у нього був, спілкувалися, бо не бачились вживу з 21 року, все через тих підарів кацапських..
Дизель - наше всьо!
Змінено: 08.09.2023 р., zmv
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин