MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.09, 04:39
44
+15 °С
Вітер: 3 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 443802, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
08.09.2023 р.
answerview
а на днях я у нього був, спілкувалися,
сьогодні здзвонювався з Академіком, казав шо зустрічались.  про москальских ппідарів шоб вони всі здохли н****.  і вся решта промоскальска тоже хай услід за ними повиздихує.
2
like
2
good
bad
shockingly
09.09.2023 р.
answerview
как был такой и остался.
шо, как в пестне???????  ..........вечно молодой, вечно пьяный ..............15_badgrin03_biggrin03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
09.09.2023 р.
answerview
Моцык вроде бы не Академика

То я на своїй Альфі біля його гаража... 
Дизель - наше всьо!
1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
( кроме истеричек на букву Д).
Ти, "кабовод" липовий, тобі не соромно? Як соплива баба на базарі... 
Ось перші і справжні кабоводи-ветерани (перша зустріч)...
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.09.2023 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
15.09.2023 р.
answerview
Там мотокомівцю на кансєрву на фронт збирають - скиньтеся хто скільки може.01_smile

«Шлях звільнення кожної нації густо кропиться кров'ю. Нашої - так само. Кров'ю чужою і своєю. Ворожою і рідною.…
Кров, пролита для цієї величної мети, не засихає.  Тепло її все теплим буде в душі нації, все гратиме роль неспокійного, тривожного ферменту, що нагадує про нескінченне і кличе на продовження розпочатого
 Петлюра С. // Тризуб, 22 січня 1926 р
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15.09.2023 р., User
like
good
bad
shockingly
15.09.2023 р.
answerview
4
like
2
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
18.09.2023 р.
answerview
Не везе мені з кансєрвами. Колись на ЗАЗ Петровичу півсарая розвалив, сьогодні на сімці сусіду гараж пожмакав03_biggrinШото вона аж стрибає і зчеплення в самому кінці спрацьовує06_question(пробіг 148 тис). І взагалі така це фігня в порівнянні з мотом, руки й досі трусяться03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.09.2023 р., User
like
good
bad
shockingly
19.09.2023 р.
answerview
Міхаличу, я хочу собі таке пугало скостромить, як думаєш - прокатить??

https://www.youtube.com/shorts/jiU0Gj4T1Dg
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
good
1
bad
shockingly
19.09.2023 р.
answerview
За потертости от моего удара задом этот кекс стазу сказал- 1000 грн. давай05_shok , потом позвонил к знакомым на СТО и они сказали - "Бери 100 $"03_biggrin . Поехали на СТО , а мастер и мой тоже хороший знакомый- застеснялся, говорит "ну я вас обеих знаю, но тут максимум на 500 грн.". Потом поехали к другому моему знакомому, который мне полировал и подкрашивал когда то, так тот сделал за 200 грн, и краску такую же нашел08_lol . Жена моя дала ему еще 200 грн за моральный ущерб и на бензин.
Что интересно, что жена этого барыги сразу сказала- "так мы же соседи, рядом домА".
Моя потом рассказала, что крендель жаловался что он один в семье работает и у него двое детей. На что моя сказала, что мы тоже на пенсии, 45 $  в месяц . И шо?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.09.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Слабенько, слабенько.03_biggrin 
Я вчора задом так в гараж заїхав шо дірка наскрізь і стелаж з бетону вирвало і завалило03_biggrin, ще рахують що там побилося02_sad
 А сімка наче ціла, я причепним втаранив, хоча завтра Петрович пожене її на перевірку. х** я більше мабуть сяду за руль вонючої кансєрви. 48 років на моті - два рази впав, разів 20 виїхав на кансєрві - третє ДТП і як зазвичай на пустому місці.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19.09.2023 р., User
1
like
good
bad
1
shockingly
19.09.2023 р.
answerview
третє
Якщо третє, то права відбирають.
В мене знайомий, воєнний, подарував жінці машину, теж джетту, тільки посвіжіше моєї, і Києві надавив на педаль, камери зафіксували, прислали жінці штраф , третій, а це лішають зараз прав12_cray. Вона при мені дзвонила йому, мат перемат15_badgrin. Костья каже мені,  вона робе у суді, й хай сама вирішує.06_question А у нього самого джип, америкос, военний, з маскировкой, він його викупив нещодавно коли служив. Я йому музику пишу .
Анекдот блін.. 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 19.09.2023 р., Veps
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
19.09.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Так я б'юся там де ментів немає03_biggrin і завжди тільки на першій передачі - перший раз з'їхав в кювет біля ставка, другий раз в дворі Петровичу півсарая і пів ЗАЗа розвалив, вчора за 3 метри від свого гаража в сусідній.А в місто як виїду - там проблем немає зазвичай, мені головне вирулити і розігнатися03_biggrin Я вже вирахував причину - я забуваю за педаль зчеплення і намагаюся рукою на рулі його вижати03_biggrin ну ще плутаю газ і тормоз04_blush
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19.09.2023 р., User
1
like
good
1
bad
shockingly
19.09.2023 р. відповів для User  
answerview
Отож, коли медленно, дуже опасно. Ти, прям вампір якийсь, автомобільний15_badgrin Разрушитєль18_good А я вперше12_cray
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 19.09.2023 р., Veps
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
21.09.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Наче трохи відійшов, наймаю інструктора - обіцяє перевчити мене з мота, а я кажу що фіг у нього вийде03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
21.09.2023 р.
answerview
я забуваю за педаль зчеплення і намагаюся рукою на рулі його вижати ну ще плутаю газ і тормоз
Толя, постав туда як на інвалідках ручне управління.  або замість круглої баранки і педалів, постав руль від мотика.15_badgrin   
Змінено: 21.09.2023 р., olegsuzuki
3
like
2
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
22.09.2023 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
давно про таке мрію, і ще ножку перемикання передач від Туриста аби.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23.09.2023 р.
answerview
Найняв інструктора, каже шо він 165 на Жигулях ще не їздив03_biggrinА я не звик напівгазу, треба мені щось слабіше. В гараж заїзджав, вклепав ще й переднє крило02_sad
Як навчуся їздити поїду на рихтовку з усім зразу03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
23.09.2023 р.
answerview
Який цікавий альбом для світлин знайшов 16_roll
Львів. 16 руб05_shok
1654 рік
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 23.09.2023 р., Veps
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
24.09.2023 р.
answerview
Шото потрапив я в чорну жопу полосу: теща померла, в тестя інсульт, а я його сімку вже два рази вклепав12_cray
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
bad
1
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин