MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.09, 06:50
44
+15 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 444381, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
02.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
А я боявся, тююю...1, 2 км зараження усього
Раніше реактори взривали - так взривали!!15_badgrin А зараз - не вміють ніхера.

PS: Реактор жеж наче потушений. Тобто ядрьоного вибуху не буде, буде звичайний вибух, який розтрусить трохи радіоактивного г@на (яке там лежить). Да неприємно, але "раньше було краще" бо тоді пройшла ядерна реакція яка і вибухнула.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 03.07.2023 р., vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
03.07.2023 р. відповів для vaclav  
answerview
Напишу ще раз чим відрізняється "брудна бомба" від ядерного вибуху для тих хто не розібрався (і починає "ми всі умрьом"):

Брудна бомба: береш "відро радіації", прив"язуєш гранату і підриваєш. Відро - розлітається на всі боки. Більш простий варіант - "висипати сусіду відро плутонія під порог"15_badgrin, в цьому вся суть. Вибух потрібен тільки щоб речовина розлетілася на більшу площу (більше шухеру). Плутоній тоже не потрібний - приїзжайте до мене, покажу в яку сторону Рижий ліс - а там хоч мішками набирайте.15_badgrin

Ядерний вибух: проходить ядерна реакція (в цьому головна відмінність). В процессі виділяється просто дохерища енергії - як тисячі звичайних бомб (не жарт).
Ця енергія витрачається на:
а) невиличкий вибух15_badgrin (з космосу буде видно і позвонять з Австралії і спитають що це в вас й@ло)
б) виділяється і випромінюється дохерища радіації і те що НЕ було радіоактивним (на десяток км навколо) - стає радіоактивним і починає п-ц як випромінювати. радіація буває декількох видів, але спрощуємо.

Якщо не вбило зразу (сидів в підвалі, або за стіною і не облучився), то потім найбільшу загрозу становить радіоактивний пил, якого можна надихатися-наїстися, він осяде в організмі і буде потихеньку вбивати. (або можна набрати в відро і висипати сусіду під порог15_badgrin)

ЗАЄС - по принципу брудної бомби.

Террористи більш полюбляють "брудні бомби" бо їі легко влаштувати, підійде будь-що що випромінює, а шухеру буде не менше.

А ядерну реакцію влаштувати - то треба мати конячу голову щоб прощитати, плюс радіоактивні матеріали високої якості і т.д. і т.п. - ніхто цим заморачуватися не буде.

В якості мануалу можу порекомендувати подивитися фільм Миротворець (1997р). (але там таки боеголовка, а не брудна бомба)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 04.07.2023 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р.
answerview
43 років футболці Міхалича 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
3
like
3
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Мабуть найкраща зустріч з усіх.01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для User  
answerview
Міхаличу, тут тобі мотоцикля зробили.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.07.2023 р. відповів для vaclav  
answerview
Непогано, але з такою вагою і потужністю йому не вистачає коляски.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р.
answerview
зустріч

Погода така як і 3 роки тому. Гроза, жара03_biggrin

Так шо, не їдемо в цому році нікуди? Я решив не капіталити скутер, тільки тех.огляд зроблю03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 09.07.2023 р., Veps
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для User  
answerview
Псьол не варіант.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/07/9/7410557/
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Так ніхто не їде - хтось воює, хтось просто засцяв.
Воца знову третій день закодований, вчора свято, сьогодні свято - а випити ні з ким02_sad
Так що я день на городі, день на рибалці і насуху03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 09.07.2023 р., User
1
like
good
bad
shockingly
1
User модератор теми
09.07.2023 р. відповів для vaclav  
answerview
Та то аж під Кременчуком, у нас чисто, але клює гірше чим на Хоролі, а на Сулу півдня їхати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для vaclav  
answerview
Був у Кременцуцi на МОТО зустрiчi. Псьол та природа ващэ не сподобалася. Мiсце "Гiмно", усе в тополях, нiчого цiкавого19_negative Ще й gafka888 ,  major та funtik ні підвонювали б щури смердючі08_lol
 Знiмав теж, фiльм э, але ....
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 09.07.2023 р., Veps
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для User  
answerview
У вас на у Стасях рiчка менi сподобалася, та на сльотi у Куземiнi така ж. СУПЕР18_good01_smile03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для User  
answerview
Дуже жаль.... Шо сцыкунiв багато стало... Що пiсля вiйни буде?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Сміливих переб'ють, слабі зіп'ються, а сцикуни залишаться02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р.
answerview
Сміливих переб'ють

Не усіх, більшість повинна залишитись.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
09.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
У вас на у Стасях рiчка менi сподобалася
В Стасях - був, річки не бачив. Мабуть багато пили.12_cray15_badgrin
А от Диканьку - запам"ятав.

PS: Я собі накостромив "вечне радіо". Від сонячної панелі процює. Ну тіпа, для теста, вийняв батарею і під"єднав якусь дешеву USB-панель з алі (розміром меньше А4, середнє між А4 і А5). Панелі хватає щоб через дінамік на 100% гучності кричало. Тільки надо брати аналогове радіво - менше жре. І працює тільки влітку і коли день.15_badgrin Так що я до ЗАЕС - готовий.15_badgrin
Завтра буду очі "капать" (для медкоміссії), то потім годин 4-6 не зможу за руль, то буду з радівом "загорять" в медгородку в парку. Сподіваюсь там у ніх психіатріческої немає.15_badgrin

Собсно чому про це пишу - панель маленька і нінашо не годна була (тіпа зарядити смартфон чи повербанк - тиждень заряджала б), я дуже здивувався що вона хоч для чогось годяща.

Тут про мене ролік зняли (тільки я малювать не вміію):


Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 10.07.2023 р., vaclav
2
like
2
good
bad
shockingly
10.07.2023 р. відповів для vaclav  
answerview
Атропiн капаэш?
У Стасях дуже цiкавi та мальовничi пляжi, дивись на моему каналi вiдэо03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 10.07.2023 р., Veps
like
good
bad
shockingly
10.07.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Атропiн капаэш?
Та це я для военкомата медкоміссію проходжу. Сказали поїхати в мікрохірургію ока - там покапали очі, посвітили фонариком і подивилися через лінзу. Я оце думаю, може таки візьмуть, то куди проситися. Бо бігати нормально я не зможу - буду як камінь на шиї12_cray, а от інше в плюсах есть, то як себе примінити і де буде польза. В кінці-кінців щоб стріляти гарні очі не потрібні - оптіка рішає (очки - це на одну лінзу більше), а треба поніманіє тригонометрії і як воно летить. Я от все згадую що ти просив фоточку на абрамсі... мабуть туди буду проситися.

Кілька років тому теж проходив ВЛК, тоже відправили на обстеження, то там таким накапали, що годин 6 не бачив букв на мобілці. А сьогодні - не так злостно, мобілку читати міг, а через 30 хвилин після закінчення обстеження вообще поїхав до дому на мопеді. Бо думав там в парку кукурікати до ночі.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 10.07.2023 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
10.07.2023 р.
answerview
6 не бачив букв на мобілці. А сьогодні - не так злостно, мобілку читати міг, а через 30 хвилин після закінчення обстеження вообще поїхав до дому на мопеді.
та після атропіну просто на яскраве світло або на сонце виходиш, очі так набагато скорше приходять в нормальний стан.  правда відчуття від яскравого світла охуітітельние03_biggrin

атропін вроді як вже не використовують в медпрактиці06_question.
1
like
1
good
bad
shockingly
10.07.2023 р. відповів для User  
answerview
Непогано, але з такою вагою і потужністю йому не вистачає коляски.
А тут для Воци зробили електровелосипед.

Аби воно було Honda, то я б і собі такого хтів. А передне крило негодяще - коротке.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 10.07.2023 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин