MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
21.09, 06:10
32
+13 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 444835, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
28.11.2022 р. відповів для kavasaka  
answerview
у мене кубовий03_biggrin треба перетягти на горище щоб не замерз
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28.11.2022 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
28.11.2022 р. відповів для User  
answerview
Славік, це ми сюди збиралися їхати?
Та ні, там піску наїмося, кілометрів зо двадцять бездору, жорсткого...03_biggrin
Я за Обіточну косу писав, на Азові... Скоро поїдемо...07_dirol
2
like
2
good
bad
shockingly
28.11.2022 р. відповів для плотник  
answerview
Брал синтапон  в Днепре на привокзальной площади в магазине тканей толщиной 25 мм.Там же брал ткань подкладочную кажется саржа называется .Шить надо спальник шириной около 1 метра. Рулоны ткани 1.5 м шириной если складывать в двое то 0.75 м  спать тесно.
ГЛАВНОЕ НЕ СКОРОСТЬ-ГЛАВНОЕ БЛАГОПОЛУЧНО ДОЕХАТЬ
like
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для плотник  
answerview
Який сінтапон нада и яка ткань краще?
Ось рецепт на зимовий натівський спальнік на -10С:

наполнитель: 100% полиэстер (холлофайбер, 2 слоя, 500 г/кв.м)

Дивився цивільний спальнік на -20С, там всьо серйозніше15_badgrin - холофайбер 400 і не зрозуміло скільки шарів15_badgrin

Бери натівські б/у і не мороч голову. Воякам побоку скільки той спальнік коштує (хоч всі гроші світу), але якщо підрядчик пош"є і він не буде тепло держати - можна без натівської пенсії остатися. А цівільним - хоч з папіросної бумаги пошиють.

Там два типи у ніх - тіпа літні на звичайному синтапоні (менше +10С не комфортно)
і зимні - ті до -10С мають держати.

В мене чешської армії - щось середне між цими типами (бо на -20С не розраховував), він в 3 шари:
1. Якась хімоза тіпа нейлона з пропіткою. (зовнішній шар)
2. Натюрліх верблюжаче шерстяне одіяло - не довіряю я цим голофайберам, а верблюдам - вірю.
3. Байкова простиня - все таки до тіла приємніше.
Ось у все це загортуєшся і застьобуєшся.15_badgrin Простиня і одіяло гудзиками пристьобується до зовнішнього шару і на ньому держиться. Молнія - тільки на зовнішньому шару. (спальнік важить щось із 3кг - я його тільки в машині вожу, то ви його не бачили)

Ось наприклад на -10С. Там же почитай з чого його шьють і чи дешевше буде такий самий самому шить. Там одна молнія скільки потяне...

PS: Поки лазив по рейберту, знайшов там одіяло на свій спальнік - то купив собі ще одно.

Влітку водив дитину в зоопарк, то там давали мацати верблюдів18_good дуже приємна, добра, дружелюбна тварина, а на одіяло - саме то. Міхаличу, в тебе там армія котів що металеві двері прогризають за ніч - скільки шашлику і ковбаси в нас перетирили і всі заросші дуже...15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 29.11.2022 р., vaclav
3
like
3
good
bad
shockingly
User модератор теми
29.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
Коти то живі консерви на чорний день, за літо відгодував добряче03_biggrin, але вже 3 тижні не годовані02_sad
Графік світла поміняли - тепер 2 години є - 4 немає, мабуть скоро доведеться перебиратися на запасний командний пункт03_biggrin, все тягну бо дров там тільки на місяць.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 29.11.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для User  
answerview
Коти то живі консерви на чорний день

Міхаличу, ти не обідишся, якщо я до тебе доїду влітку то шашлика їсти не буду... ?
Так і я їх не вбивать пропоную, а щоб були всі по уставу підстрижені. Ну і ти - з новим одіялом. А коти - нехай далі бігають.
все тягну бо дров там тільки на місяць.
Купуй машину дров і переїзжай - будеш там сидіти і всім дулі крутити, навідь не будеш помічати що свети немає. Свет тобі буде потрібен раз на два дні - радіо і фонарика зарядить. І то - можна обійтися (можна і ручку покрутити - якщо є така підзарядка). А в містах - ж@па буде.

Он тільки що сирена вила, то я набирав воду в бутилі (бочка ще не приїхала), мився в душі і радів що вночі машинкою перестірався.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 29.11.2022 р., vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
29.11.2022 р.
answerview
Юля курва мопедна забанила мене в ФБ за курву мопедну13_evil
Може сюди не добереться03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
Дякую за відповідь!!! Шить хочу сам трохи есть опит і е де ткані взять і синтапон и все остальне у нас в секонд завезли типа летние фігня а цену поставили 600+ а у мене есть велике бажання зробити самому подивимся як получится.
1
like
1
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для mashinist  
answerview
Дякую за відповідь!!! Так я з цим магазином работаю уже 7лет раніше на краснозаводской були ватин у мене есть а синтапон куплю и ткань и буду робить якшо нада ткань оббивочна то у мене есть трохи можу вам в Дніпропетровську передать при встречі
like
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
Не ображай мого друга, котика 07_dirol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
Ти, Славiк, не доiдеш, 159%03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
29.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Доповідаю про ту магнітолу Sony DSX-A410BT. В общем сьогодні получив - вкрутили.

Едине до чого в нас немає претензій - радіо гарно ловить і грає, всім сподобалось.
(тобто аудіо-усілітель в ній норм).

Все інше... ну краще ніж китайчатина, але... я б сказав що твердий середнячок - не аудіофільска магнітола. За їі гроші можна і краще знайти. Пробували через блутуз і mp3 з флешки.

Ще завтра спробую через aux - остання надія (пустить звук на усілітель напряму без цифри).

PS: за половину їі грошей можна взять в 2 раза краще бу. З іншого боку, радіо грає - мені вже норм. Буду думать. Може перекваліфіцірую їі в домашне радіо15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 29.11.2022 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
пустить звук на усілітель напряму без цифри)

Це найкращій варіант, на мою думку06_question
ну краще ніж китайчатина,
Є бренди краще за топові зі США і EU03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
30.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Для того щоб зрозуміти глибини глибин до яких ми дожились, ось свіжий ворожий ролік про магнітоли з алі:

Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
1
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
магнітоли з алі:

Дешева рибка-погана юшка15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
30.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Ще замовив фм-трансмітер в розетці (вихід на aux або в fm), з нових, китаєць, наче по опису все більш-менш по-уму хоч і не Harman Kardon, відгуки добрі, подивлюся - може получиться з нього "заковирять" звук. Ну і через aux з телефона і з плеера спробую.

Через пару днів - "далі буде".
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 30.11.2022 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
30.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
Скажи им. не было бы майдана- сейчас бы вы воевали в составе параши против ЕС.

Вчера на работе с одним клиентом балакали, молоденький, лет 30 ему. Он говорит, лучше бы к Срашке присоединиться... Я говорю, так будешь потом гусеницы под Дрезденом за лапоть щей сьорбать . А он- "а я такой, пошёл бы" , з****** эти европейцы- мы им все поставляем а они смеются.. Дурачок, короче. И в армию сейчас по справке отсрочен08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
4
like
1
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
30.11.2022 р.
answerview
Це я удачно в село з'їздив, пішов за хлібом, а попав на роздачу Червоного Хреста03_biggrin
Оскільки я був у кухвайці і кирзових чоботях то мені дісталося найкрутіше шо в них було01_smile
В рюкзаку ще медикаменти і батарейки, а інструкції до того апарату нєту, ліхтарик і три лампи на шнурках до нього підключив(світить в хаті краще чим 220В), а з радівом ніхрена не розберуся02_sad
Ще до нього є сонячна батарея.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 30.11.2022 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
30.11.2022 р.
answerview
будешь потом гусеницы под Дрезденом
То все слабовато! 1) Скажи йому будешь взимку лише на зимовой гумі, або на прикол до 1 березня, причому навіть якщо мопед02_sad. 2) Ніякої розетки, нової пошти ітп. Лише алі, але у ростові, тобто теж вважай нема. 3) Їздитіи лише з ремнями і навіть на задньому седінні. 4) ціна на штрафи\хабарі, страховкі  х2 від того що є., з\п навпаки /2.
5) щось заплатити-отримати - йди стояти в чергу на 100500 народу, ніяких тобі карток, чи безнала (крім з\п й терміналів на кассі атб), ох..нна бюрократія всюди, весь час тільки носишь туди-сюди бумажки і без толку.
Короч достало все, ще й 1грудня завтра - піду мот законсервую, і тачку теж, блин!!!10_ireful2
4
like
4
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин