MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
21.09, 07:42
32
+12 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 444854, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
нахрена тобі така розкіш на пенсії?06_question
давно казав: керосінку купуй03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
20.11.2022 р.
answerview
українською
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20.11.2022 р. відповів для User  
answerview
Аварій до хрена зараз. Гололід13_evil
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
21.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Менше кансерв вонючих буде03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
21.11.2022 р. відповів для User  
answerview
у мене он коти негодовані і без світла на всю зиму залишилися.
Міхаличу, котів треба срочно спасать!!

PS: Розважаюся - вибираю собі магнітолу у ланоса. Такої кількості непрофессійної інформаціїї я ще ніде не зустрічав. Є тонни статей і відасіків, але ніде немає ні вимірювань ні хоча точних специфікацій з чого воно зібране (які мікросхеми). Приблизно як продавати мотоцикла і не писати скільки в нього кубіків.15_badgrinЯкийсь цирк - "есть блутуз". Щось мені це активно не подобається, бо простіше поставити просто усілітель і підключити до телефона, ніж ці коти в мішку.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 21.11.2022 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
21.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
З парктронiком хочеш? В мене сзаду вбудованi вже, пiкаэ, дуже зручно 18_good, я теж шукав колись, з экраном, с навигацiэй, але забив на це. Хороша магнiтола 5000 грн коштуэ.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
22.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Да який парктронік. Мені б щоб музику НОРМАЛЬНО грало. 15_badgrin
(правда "НОРМАЛЬНО" в мене дуже завищено)
На днях приїде Sony DSX-A410BT, буду слухати, але вже сумніваюсь (бо начитався всякої муйні в інтернетах).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 22.11.2022 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
22.11.2022 р.
answerview
Sony DSX-A410BT

За такі бабосикі можна с єкраном купити і з звуком нормальним. У мене теж завишени потреби , але я нє прідіра03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
25.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Не, мені екран не нада, я тільки за звук згоден платить.

PS: ну як там - обіср@лися?15_badgrin В мене води не було день, а свєти - два. В принципі, якщо є вода і газ то жить можна.18_good Нахерачить термос чаю, запарить одноразової каші (чи зварить нормальної). Плюс було стушено мнясо. Норм. Замість холодільніка виніс все на балкон. Відіспався і слухав ФМ. Там слово "незламність" промовляли кожні 2 хвилини - я до того дійшов, що якщо мені сказати "незламність"13_evil то вже з сокирою кидатися буду.

Вияснив що в нас бювети - всі насоси працюють на електриці. В общем бюветів - немає19_negative, еслі шо то треба буде пити воду з батарей. (чи з бойлера)

Сьогодні забив на роботу (я манав!), їздив по Київу - закуповувався щоб зміцнити свою незламність (ну бо зараз вже все по дорослому і мені вже не до їб@#тих нудних нарад у банку).

Замовив бочку 100л для води, бо наступний раз обіцяють 5-10 днів без електрики. Ще з ЗП треба буде купити пару газових балонів 5-25л. (може хто знає де можна дешево взяти по інету??)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 25.11.2022 р., vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
25.11.2022 р. відповів для vaclav  
answerview
В нас газ не вiдключали зовсiм, нiхто "не виспався" крiм тебе 15_badgrin Вiдкрились пункти незламностi, чув?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
25.11.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Вiдкрились пункти незламностi, чув?
Я про них кожні 2 хвилини, сук@, слухав14_girlevil13_evil 2 вечора.

Тільки не поняв чого мені туди йти - воду знайшов, плитка - варить, спальнік - навідь не встиг знадобитися, а електрики в фонариках вистачало (бо телефони все одно не працювали).

Я ото ходив дивувався: у будівельних супермаркетах (Епіцентр і Леруа) на вході сидить купа психічно-хворих молодих людей, зараджають мобілки і один одному відасіки на своїх телефонах показують. Ну от накуа таким займатися? Купи собі кнопочну нокію і тиждень ходи без підзарядки. І то не зрозуміло нашо вона потрібна, якщо вся мережа "лягла". ІМХО, цим п@#ам треба було забанити ютуб, фейсбук, тікток - щоб тільки могли переписуватись у вайберах. Цього достатньо.

Газ в нас не вимикали, але чує моя задниця, що наступного разу краще не буде... то підстраховуюсь. Плюс хочу жінці в село балона поставить.

PS: Кличкові вже за незламність прилетіло.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 26.11.2022 р., vaclav
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
26.11.2022 р.
answerview
До Криму будемо їхати новою дорогою

https://u-news.com.ua/137804-dlia-chogo-rosarmiia-buduie-dorogu-chrez-arabatsku-strilku-v-krymu-poiasnyv-chubarov-.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
26.11.2022 р.
answerview
21_umnikЗаметил такую тенденцию - в городе у нас знаю пару мужичков, по 40 лет где то им, руки из правильного места растут, один электрик, второй автомастер.. Бабло рубят нехило и я понял по их разговорам что  нажива перевешивает патриотизм, один ноет что "н**** майдан в 14 затевали, теперь вот расхлебываем...", второй  тоже на этой же волне. Сваливать за бугор собрался. Я так понял что при мирной жизни у них клиентов поболее было, чем сейчас. И вот таких подобных полно, если внимательно приглядется.
Как бы не сработала поговорка - "Жадность фраера сгубила"15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
26.11.2022 р. відповів для User  
answerview
Добрий вечер, а я у бабушки нашов керосінку місто свічки трохи воняе зато світе! Сьогодні перві 10км с правами по селу и зразу патруль проверка. Ура тепер я на моті !!!
4
like
4
good
bad
shockingly
26.11.2022 р. відповів для плотник  
answerview
На слете подарил нашему кабоводу бензиновую зажигалку, фирменную.Сейчас пользуется мабуть 03_biggrinГарна вещь, заправлять вовремя и всё. А керосинка бабушкина у меня тоже есть, старинная и керосина четверть бутыля 5 литрового, савецкого18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 27.11.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
26.11.2022 р.
answerview
Хто робив собі спальний мішок ??? Який сінтапон нада и яка ткань краще?
Змінено: 26.11.2022 р., плотник
like
good
bad
shockingly
26.11.2022 р.
answerview
один ноет что "н**** майдан в 14 затевали, теперь вот расхлебываем...", второй  тоже на этой же волне. Сваливать за бугор собрался.

Скажи им. не было бы майдана- сейчас бы вы воевали в составе параши против ЕС.
6
like
6
good
bad
shockingly
User модератор теми
27.11.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Ремонтували б вже танки десь під Дрезденом в болоті, і безплатно за миску щі03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
28.11.2022 р. відповів для Stass  
answerview
Славік, це ми сюди збиралися їхати?

ЗСУ звільнять Кінбурнську косу і звідти продовжать контрнаступ на Херсонщині – ISW
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/war/zsu-zvilnjat-kinburnsku-kosu-i-zvidti-prodovzhat-kontrnastup-na-hersonshchini-isw-1638108.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
28.11.2022 р.
answerview
Замовив бочку 100л для води, бо наступний раз обіцяють 5-10 днів без електрикиЫ
І навіщо воно, ковшиком чорпати? фу фігня! Якщо на один-два рази перебитись, то назбирав баклажек та й годі. А якщо це назавжди, як в нас тут наприклад, то купи норм бак з поплавком, зробі з вуголка полицю десь повище (без зварки, чисто на болтиках), закинь туди бак, припаяй до водоводу, і відчуй себе білою людиною.)) Є та вода чи не є, я завжди з під крану вмиваюся 03_biggrin.  100л на одного вистачить, а якщо вас 2 чи 3 - бери вільше 200-300л.
3
like
3
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин