MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.10, 17:27
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Нужна ли общегосударственная регистрация или можно ограничится регистрацией на местном уровне?

Переглядів: 580307
23.09.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Если сегодня нардепы примут во втором чтении закон
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=31303 о дорожном движении, то "Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування, крім підпункту 67 пункту 2 розділу І цього Закону щодо стягнення подвійного розміру штрафу при примусовому виконанні постанови в справі про адміністративне правопорушення, що набирає чинності з 2 січня 2009 року, підпункту 8 пункту 6 розділу І в частині нарахування штрафних балів та підпункту 19 пункту 6 розділу І щодо державної реєстрації мопедів, що набирають чинності з 1 січня 2010 року.


Сайт поддержки противников регистрации: http://www.netrega.org/

Старт всеукраинской акции протеста: 3 апреля 2010 года. Точки сбора:
Днепропетровск: площадь Ленина, 10:00
Одесса: площадь 10 апреля, 10:00

Дресс-код: скутер (мопед) и шлем. Наличие шлема не обсуждается; действующее законодательство - выполняем. На одноместных скутерах - только один человек. Не дать органам власти упрекнуть нас в нарушении ПДД во время акции протеста!
Змінено: 12.10.2011 р., Vervet
Тема закрита
1••10111213141516••78
18.01.2010 р. відповів для KERK  
answerview
Немножко орфографию подправила:
Шановнi панове!
Від лиця численних водіїв малокубатурної техніки, звертаюся до вас з наступними пропозиціями щодо вступу в дію «Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», прийнятого 24.09.2008 р.

1. Враховуючи, що на даному етапі технічно неможливо забезпечити регіони країни як реєстраційними документами, так i номерними знаками встановленого зразку для малокубатурної техніки, вважаю необхідним офіційно об`явити термін вiдстсрочки вступу цього закону в повну дію.

2. У зв`язку з найпростішим керуванням скутерів та мопедів та відсутністю необхідної матеріальної бази, відмінити обов`язковий іспит з практичного керування вказаних транспортних засобів, а також встановити право керування малокубатурною технiкою громадянам, які мають посвідчення водія будь-якої категорії.
3. На зразок більшості країн Європи, поширити дію введеної категорії «А1» на транспортні засоби з об`ємом двигуна до 125 куб.см та максимальною швидкістю руху до 100 км/год.
4. Розглянути можливість внесення змін до Правил Дорожнього Руху України, які ураховують сучасний рівень технічного розвитку малокубатурної техніки. Сучасний скутер чи мопед в умовах руху в межах населених пунктів має користуватися єдиними правилами руху з іншими транспортними засобами, що можливо по його технічним та динамічним характеристикам, а існуючи обмеження руху (використання для руху тільки першої смуги шляху та заборону на виконання лівого повороту на дорогах з багатосмуговим рухом) треба розповсюджувати лише на міжміські шляхи.

И поправила лимит скорости, у меня аддресс, между прочим, до сотни едет, несмотря на то, что сто кубиков.  01_smile
И все же одно но: если включить мелкую кубатуру в эту категорию и оставить запрет на левый поворот, то получается, что владельцы мелкой кубатуры, которые имели право раньше поворачивать налево, на междугородних дорогах теперь не смогут этого делать, получается неувязка, мне кажется, здесь нужно бы додумать.
Натуральные украинская косметика, моющие средства, биодобавки. Компьютерная диагностика организма.
http://www.mynewlife.com.ua
Тема закрита
19.01.2010 р.
answerview
і я за компанію відправив))
Тема закрита
19.01.2010 р. відповів для Vizhborn  
answerview
А вообще насчет акции протеста никто не думал? Письма письмами, а думать насчет акции нужно. Я тоже чиркану письмецо в адрес тараканов в костюмах. Да только мало что это даст. Нужно что то делать, а то скоро нам на спину номера подвесят и за то что по тротуару ходишь не так штрафовать будут.
Люблю свою страну и НЕНАВИЖУ гОСУДАРСТВО!
Тема закрита
19.01.2010 р.
answerview
1. На яку адресу звертатися з письмовим зверненням до Кабінету Міністрів України?
    01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Кабінет Міністрів України.
2. Як правильно оформити звернення?
Відповідно до статті 5 Закону України  “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
3. Як дізнатися про наслідки розгляду звернення, надісланого на адресу Уряду?
Телефон для довідок: 256-79-71
4. В якій термін розглядається звернення?
Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.
Не ленимся и идём ножками на почту, это уже ОФИЦИАЛЬНО!
P.S. Отправил:
Шановний Коломієць Сергій Геннадійович!
Вiд лиця численних водiїв малокубатурної техникi та від себе особисто, звертаюся до вас з наступними пропозицiями щодо «Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», прийнятого 24.09.2008 р.

1. Вважаю, що необхiдно офицiйно відсрочити термін вступу цього закону в повну дiю через відсутність механізму реєстрації малокубатурної техніки.

2. У зв`язку з тим, що керуванням мопеду є найпростішим та вiдсутнiстю необхiдної матерiальної бази, вiдминити обов`язковий iспит з практичного керування, а також встановити право керування малокубатурною технiкою громадянам, якi мають посвiдчення водiя будь-якої категорiї.

З повагою,
Андрій Дрозд 19.01.2010

P.P.S. Дайте ссылку на постанову кабмина где написано, что мопеды погут регистрироваться без документов. То перед глазами висела, а сейчас уже полчаса ищу по всему нету
Змінено: 19.01.2010 р., drozd153
Тема закрита
19.01.2010 р. відповів для drozd153  
answerview
Подходит?
[url=http://forum-lines.ru/]http://forum-lines.ru/rez/ab67674.gif
[url=http://porosenki.ru/]интересное
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Тема закрита
20.01.2010 р.
answerview
Ладно, с регистрацией немного разобрались: если дёшево - регистрируемся, если дорого - вооружаемся Закон про Дорожній рух статья 34 абзац №3
Державній реєстрації  та  обліку  підлягають..... та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення.

Закон имеет высшую юридическую силу (так мне сказали 01_smile ) над всякими актами и постановами. Главное, чтоб поймали не на дороге гос. значения, через суд добиваемся отмены штрафа/наказания и ездим с постановлением. На словах всё просто 01_smile
Как быть с правами? для тех, у кого их вообще нет, будет подороже, чем рега. Возникает закономерный вопрос: если регистрировать не нужно, нужны ли права на такое ТС? Это уже совсем сложная юриспунденция, я ниасилю...
P.S. Вот что я искал: постанова Кабмину від 23 грудня 2009 р. N 1371
постанова Кабмину від 23 грудня 2009 р. N 1371
Тема закрита
20.01.2010 р.
answerview
Ого но они и .....хто так хочет. 06_question
©1-VIP
http://www.autoemoto.biz/info/wp-content/uploads/2006/12/smile-moto.gif

(по любым вопросам мото-ремонта
icq: 602-198-380)

[color=b
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для Piligrim52  
answerview
Евро 2012 на мопедах!) 08_lol
©1-VIP
http://www.autoemoto.biz/info/wp-content/uploads/2006/12/smile-moto.gif

(по любым вопросам мото-ремонта
icq: 602-198-380)

[color=b
Тема закрита
20.01.2010 р.
answerview
Отмена регистрации мопедов - это должно стать основным нашим требованием.Об этом и нужно в ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ писать во всех посланиях к чиновникам!Если конечно хотим без головняков и дальше ездить на мопедах!А разрешать левый поворот и левый ряд - это уже не столь важно.Хоть кого-нибудь за это штрафовали?Меня лично ни разу,в зеркала почаще смотрим и поехали!
Статья 58. Законы и иные нормативно - правовые акты не имеют обратного действия во времени, кроме случаев, когда они смягчают или отменяют ответственность лица.
*НЕТ ГЕНОЦИДУ мопедов в Украине!* [u
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для Motor50  
answerview
Отмена регистрации мопедов - это должно стать основным нашим требованием.Об этом и нужно в ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ писать во всех посланиях к чиновникам!

Регистрация мопедов предусмотрена ЗАКОНОМ, поэтому писать об её отмене ГАИшным чиновникам - пустая трата времени. Они ведь законы не придумывают, а обязаны их выполнять. В лучшем случае получите отписку "регистрация мопедов предусмотрена Законом Украины № ... от ... и порядок ее проведения - Постановлением КМ Украины № ... от ...". И они будут на 100% правы. Добиться отмены регистрации можно только через депутатов ВР, которые могу иницировать рассмотрение изменений в законе, но т.к. сейчас им это все по барабану, они заняты совсем другими насущными делами (разделять и грабить), единственный шанс когда они могут хоть немного прислушаться к обычным людям - в предверии очередных парламентских выборов. Вот тогда можно попытаться.

Хотя по большому счету, если регистрация будет проходить как например было у нас в Житомирской обл. в 2008-09 г.г., то я совсем не против. Про это уже неоднократно оговорилось на форуме. Ну правда потратил полдня в МРЕО (очереди), заплатил за регу 120 грн., выдали номер и талон и все дела. Уже полтора года прошло, и ничего страшного. Правда если пьным не ездишь и не наругаешь, то и никакой разныцы нет.  Думаю при таком раскладе и такой цене регистрации вряд-ли кто из присутствующих будет возмущаться.

Другое дело - это права кат А1.
Тут для меня лично намного серьезнее, т.к. у меня есть кат. В,С,D,E, водительский стаж более 20 лет и чесно говоря платить несколько тысяч за открытие А1 я абсолютно не собираюсь. Пока буду ездить как есть, если начнут сильно "наезжать" по поводу прав, то продам мопедку и куплю себе запорожец ..... 03_biggrin
Honda & Suzuki - the best!
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для Igvas  
answerview
есть кат. В,С,D,E, водительский стаж более 20 лет и чесно говоря платить несколько тысяч за открытие А1

Какие тысячи? 01_smile У меня тоже есть категория В,С, щас буду открывать А,А1.
Так вот, если есть своя машина (техпаспорт на твое имя, или документ, подтверждающий, что работаешь водителем), то просто проходишь 20 часовые курсы вождения а автошколе и меняешь потом права в МРЕО.
Охота пуще неволи...
Тема закрита
moto_ded
20.01.2010 р.
answerview
З 01.01.2010 року проводиться  місячник добровільної здачі скутерів (мопедів)
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для atom  
answerview

Спасибо за инфу, на днях поробую уточнить в МРЕо, если действительно так, то отлично. Только вот интересно следующее:
1. Сколько будут стОить эти "20 часовые курсы вождения" ?
2. Сколько стОит открытие категории А,А1 замена прав и т.д., т.е. оплата по всем квитанциям?
ЗЫ: Вот и подумалось, что наверняка купить "запорожец" обойдется намного дешевле.... 01_smile  01_smile )
Honda & Suzuki - the best!
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для moto_ded  
answerview
З 01.01.2010 року проводиться  місячник добровільної здачі скутерів (мопедів)

Это как так здача скутеров??? типо сдать на металолом??? 02_sad
-Да здравствует наш форум,самый гуманный форум в мире!
Україна кримінально – олігархічна держава з прихованим геноцидом пересічних громадян.
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для Igvas  
answerview

Спасибо за инфу, на днях поробую уточнить в МРЕо, если действительно так, то отлично. Только вот интересно следующее:
1. Сколько будут стОить эти "20 часовые курсы вождения" ?
2. Сколько стОит открытие категории А,А1 замена прав и т.д., т.е. оплата по всем квитанциям?
ЗЫ: Вот и подумалось, что наверняка купить "запорожец" обойдется намного дешевле.... 01_smile  01_smile )

Я хотел сдать на котегории А (уже есть В) менты сказали готовь около 1300-1500 грн
-Да здравствует наш форум,самый гуманный форум в мире!
Україна кримінально – олігархічна держава з прихованим геноцидом пересічних громадян.
Тема закрита
krab23
20.01.2010 р. відповів для slusarvov  
answerview

Спасибо за инфу, на днях поробую уточнить в МРЕо, если действительно так, то отлично. Только вот интересно следующее:
1. Сколько будут стОить эти "20 часовые курсы вождения" ?
2. Сколько стОит открытие категории А,А1 замена прав и т.д., т.е. оплата по всем квитанциям?
ЗЫ: Вот и подумалось, что наверняка купить "запорожец" обойдется намного дешевле.... 01_smile  01_smile )

Я хотел сдать на котегории А (уже есть В) менты сказали готовь около 1300-1500 грн
в штуку влезеш. Но надо подтверждение что ты ездиш. Довереность,техпаспорт,спарвка с работы.
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для Igvas  
answerview
1. Сколько будут стОить эти "20 часовые курсы вождения" ?

Одного с ДОСААФа прашивал, говорил 750грн (но слышал и про 350 грн). Уточню потом.
Охота пуще неволи...
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для krab23  
answerview

Спасибо за инфу, на днях поробую уточнить в МРЕо, если действительно так, то отлично. Только вот интересно следующее:
1. Сколько будут стОить эти "20 часовые курсы вождения" ?
2. Сколько стОит открытие категории А,А1 замена прав и т.д., т.е. оплата по всем квитанциям?
ЗЫ: Вот и подумалось, что наверняка купить "запорожец" обойдется намного дешевле.... 01_smile  01_smile )

Я хотел сдать на котегории А (уже есть В) менты сказали готовь около 1300-1500 грн
в штуку влезеш. Но надо подтверждение что ты ездиш. Довереность,техпаспорт,спарвка с работы.

Я не где не работаю, но  есть автомобиль, но нет мед. карты (просрочена) и потому 1300-1500грн.
-Да здравствует наш форум,самый гуманный форум в мире!
Україна кримінально – олігархічна держава з прихованим геноцидом пересічних громадян.
Тема закрита
20.01.2010 р. відповів для slusarvov  
answerview
....Я хотел сдать на котегории А (уже есть В) менты сказали готовь около 1300-1500 грн

Вот! И я про то же.
Если за регистрацию мопеда прийдется выложить например даже 200-300 грн., а за открытие кат. А и А1 - 1500 грн., то отсюда назревает вопрос: "Верной ли дорОгой идем, товариши?", , т.е если протестовать, то против чего в первую очередь?. Против реги или категории А1?
Если рега возможно хоть немного, хоть на какой-нибудь процент уменшит количество краж скутеров, то это и неплохо. А вот  платить 1,5 тыс. за категорию А1 чтобы ездить на мопедке, тем болле имея все остальные категории и довольно серьезный стаж вождения авто, по моему это и есть идиотизм.
Honda & Suzuki - the best!
Тема закрита
vovan78
20.01.2010 р. відповів для slusarvov  
answerview
Медицинская карта стоит официально 170 грн.чтоб не бегать самому 200 грн. инфа сегодняшняя ,так как сам пошёл записался на курсы
Змінено: 20.01.2010 р., vovan78
Тема закрита
1••10111213141516••78
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин