MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 03:19
31
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2509136
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
26 липня, 07:56
answerview
Гаражні кажуть що нарешті виготовлено перші кілька балістичних ракет дальністю 750 км.
Обіцяли 1000 км, але тоді вони долетять до Москви, але мабуть ніззя. Правда обіцяли до кінця року.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26 липня, 12:29 відповів для User  
answerview
"Война между украиной и россией не избежна , и солнце победы взойдет над украиной."  Дудаев. 1995 г.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
2
like
2
good
bad
shockingly
26 липня, 16:31
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
26 липня, 19:03
answerview
Война между украиной и россией не избежна , и солнце победы взойдет над украиной
все вірно крім слова "победы". Чи точніше його можно по різному толкувати. Доречи чечня таки перемогла рашу по своєму у своїй війні, і отримує репарації чи данину в обмін на лояльність. А чи буде то перемога коли українські аналог "кадирівці" підуть з рашистами воювати до лольши чи ще далі? Хз шо той дудаєв мав на увазі06_question
like
good
bad
shockingly
26 липня, 19:09 відповів для kavasaka  
answerview
Дудаєв мав на увазі розвал параші на окремі держави. Економіка вже в повній жопі , пуйло знає що робе 15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
26 липня, 19:31
answerview
розвал параші на окремі держави. Економіка вже в повній жопі
18_goodну хоч хтось в Україні оптимізм зберігає!18_good
А то родичи мої зовсім зникли, порівняно з шапкозакидайством у 2022му, типу та ми ту рашу одній лівой і через місяць на парад, шо доводилось питати, а ти мапу бачив?-подели відстань на швидкість, якій місяць?01_smile.   Тепер в них повний депресняк, ніякі мої розповіді як погано вже в рашкє стало не допомогають, бо те погано як для них виходить не так шоб і погано, походу заздрощи викликає а не заспокоює.06_question
Змінено: 26 липня, 19:36, kavasaka
1
like
1
good
bad
shockingly
26 липня, 20:22 відповів для kavasaka  
answerview
Мій тато був оптимістом і мені це передалось мабуть 17_wink
Зараз в Україні у багатьох депресняк окрім тих що штани протирають в офісах, там, наверху.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
27 липня, 22:03
answerview
Економіка вже в повній жопі ,
чия економіка,  москальска????  та ну,  їм ще до жопи. як до моря рачки.   ти шо, люсю арістовича десь наслухався????  європа як купляла в цих піддарів газ і всяку хкуйню,  так і купляє і такі нєхкуйові бабки за це відсипає.  санкції  на москалів не діють,  та і хіба можна це назвати санкціями06_question  можливо, якась стара карга, десь в якомусь усть-залупинску  і не може купити собі жратви через малу пенсію,  але це Хуйлу  похкуй, і в москві і великих містах вони як жили. так і живуть.  так шо  дозвізди це все.
like
good
bad
shockingly
28 липня, 09:18 відповів для olegsuzuki  
answerview
Ні, дивлюся ти слухаеш арестовича 03_biggrin Як що б санкції не діяли, пуйло не просив їх відмінити ( промова про області України) , продавати ресурси любий зможе, хоча газ у Європі вже у нього ніхто не купляє. Головне це Економіка. Москва, єбург, пітер це не росія. І коли раша розвалиться на окремі незалежні держави хто буде годувати цю 15 млн мацкву,як міркуєш?08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 28 липня, 20:22, Veps
like
good
bad
shockingly
28 липня, 18:16
answerview
Мій тато був оптимістом і мені це передалось мабут)ь
я був оптимістом у 2017му. Тут русня забов"язала усіх наліпити на свої колеса pdr (підр тобто)) номери. А там десь як раз щось мутилося типу миротворці якись америкоськи чи що, так я прям по серезняку задумався, мож мені пропетляти малость, і потім просто на UA на парад погнати. Але развод виявилося, якась обманка.  Тепер ось треба їм до кінця 2025го щоб 180-ру мені у черзі вистояти02_sad.
Шось мені зараз оптимізму не вистачає навіть намріяти якись інший варік06_question..
like
good
bad
shockingly
28 липня, 19:10 відповів для kavasaka  
answerview
А в нас тут зільоні покращення в правах10_ireful2

Представлено законопроект №8082, який передбачає адаптацію українських ПДР до європейських стандартів.
Цей законопроект містить три ключові зміни: нова класифікація транспортних засобів, зміна термінів дії посвідчень водія, а також встановлення нових вимог для отримання водійських прав.Зокрема, нова класифікація транспортних засобів має такий вигляд:
  • введення категорії АМ для мопедів із максимальною швидкістю до 45 км/год;
  • категорії А1 та А2 для мотоциклів з різною потужністю;
  • категорія для великих мотоциклів;
  • категорія В1 для квадроциклів
  • При цьому посвідчення водія категорії В будуть дійсні протягом 10 років. До того ж, згідно з проектом закону, до 2033 року всі посвідчення водія мають бути оновлені.Крім того, законопроектом передбачається встановлення нових вимог для отримання прав водія:запровадження вікових обмежень, перевірка стану здоров'я та вимоги до іспитів у сервісних центрах МВС;
  • водіям, які досягли 70 років, пропонується проходити спеціалізовані курси для покращення навичок водіння. Крім того, їхні права водія будуть дійсні лише п'ять років;
  • для водіїв, яким виповнилося 75 років, обов'язково буде щорічне відновлення водійського посвідчення;
  • також розглядається ідея скоротити термін дії прав водія для осіб старше 65 років до двох років.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28 липня, 19:11, User
1
like
good
bad
1
shockingly
28 липня, 20:28 відповів для User  
answerview
Все  это делается для сбора бабла и выдавливания последних денег у пенсионеров.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
28 липня, 21:31
answerview
хоча газ у Європі вже у нього ніхто не купляє
Олег, ти про що????06_question  купляє, ще й як купляє,  даже в більших об'ємах чим раніше.
like
good
bad
shockingly
28 липня, 21:45
answerview
бачили як африканці  захкуярили вагнерівців !!!!?????   КРАСОТА !!!!!!!  вони пропонують нам їх полонених віддати.  а  нахкуй вони нам????   хай краще африканці  їм очі повиколюють, жопи порвуть на німкцкий хрест, шкіру живцем поздирають з них  собі на бубни.  їм можна. сциклива європа їм нічого не скаже.
1
like
1
good
bad
shockingly
29 липня, 04:31 відповів для olegsuzuki  
answerview
Тобі видніше 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 29 липня, 04:31, Veps
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29 липня, 15:53
answerview
інтерв'ю полковника Червінського

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
30 липня, 17:55
answerview
Венесуельські опозиційні ресурси повідомляють, що Мадуро втік із президентського палацу, повсталі оголосили про перемогу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
30 липня, 20:10
answerview
А в нас тут зільоні покращення в правах
нічого не знаю, в мене в 01_smileправах набито жирними цифрами термін до 2060 року03_biggrin
А ваще кнешно жесть те покращення05_shok, які ще іспити! я ж нічого не сдам, купив колись за бабки. Намагався здати - дик майже розбив в хлам мрешну тачку, даїшника що приймав іспит ледве з інфарктом не забрали15_badgrin. Це реально доречи, я не вигадую06_question
1
like
good
1
bad
shockingly
30 липня, 20:43
answerview
нічого не знаю, в мене в правах набито жирними цифрами термін до 2060 року
та їм глибоко похкуй.  
їм вон омерика каже, слухайте адідаси, нехкуй  податки збільшувати для простого народу, треба корупцію на митниці знищити.  ага, ща......... знищим......  разбєжалісь....05_shok06_question 
2
like
2
good
bad
shockingly
30 липня, 20:47
answerview
інфарктом не забрали

Круто15_badgrin15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин