Так а язичництво нікуди й не ділося.
Чому ми п'ємо на поминках, а іноді й співаємо?
Чому свято Івана ми називаємо Купала?
Чому ми ставимо пам'ятники на могилах
.......
Досить прибрати попів - і церкви перетворяться на капища
А хрестом в давні часи жиди помічали місце для торгівлі.
Боже як воно все запущено:
1. Пємо на поминках - напевно хочемо випити, мертвим до того байдуже, краще панахиду замовити. В питаннях алкоголю звертайтесь до Ніканора - він спеціалізується на таких випадках;
2. Івана Хрестителя можем називати Іваном Купалом, хто буде стрибати через вогнище та шукати цвіту папороті - хай відпишется, папороть в природі не цвіте.
3. На могилах ставимо памятники, бо ми вже не язичники щоб спалювати тіла та розвіювати в річці, що практикувалось раніше. Хтось ставить на могилі хрест, хтось зірку, хтось мовзалей муруе і дивиться щоб не завонялось. Тіло тлінне, душа вічна - це не головне.
4. Хрестом могли помічати все завгодно, що жиди що фашисти які їх знищували, для християн - хрест - символ закінчення страждання після якого МОЖЕ бути спасіння, при чому тут якісь жиди?
1. Тризна у давніх слов'ян — заключна частина поховального обряду, яка складалася із жертвоприношення, військових ігор,
бенкету на честь померлого; після прийняття християнства — поминки. Відповідно, до обрядів язичників, особливо важливо проводити обряд тризни протягом перших днів після смерті, зазвичай це роблять на третій, дев'ятий і сороковий день після смертиі, в рік і три роки. Обов'язково здійснюється тризнування за покійним у день його народження, смерті і у день бога-опікуна померлого. У випадку, коли душі померлих приходять у Яву і турбують своїх родичів також необхідно провести поминальний обряд Тризни.
Ми що не так робимо? Де тут християнство?
2. Бог Купала - наш бог і ці обряди ніяк не пов'язані з християнством.
3. Пам'ятник на могилі замінює Ідола.