MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
21.09, 14:34
32
+24 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2533749
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
11.04.2018 р.
answerview
Пацаны ищут площадку побухать ,может и спонсор найдется.15_badgrin
Петербургские казаки заявили о намерении провести акцию, на которой планируется сожжение чучела президента США Дональда Трампа и флага Соединенных Штатов.В настоящее время акцию согласовывают со Смольным и подыскивают площадку для мероприятия, сообщил 78.ruатаман Санкт-Петербургского городского казачьего общества Андрей Поляков.— Сегодня мы готовим акцию — хотим сжечь чучело Трампа и американский флаг. Нужно, чтобы правительство Петербурга определило площадку для этой показательной акции, которая продемонстрирует отношение нашего народа к США и их президенту, — сказал он.
Змінено: 11.04.2018 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
good
3
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
... Петербургские казаки заявили о намерении провести акцию, на которой планируется сожжение чучела президента США Дональда Трампа ...
03_biggrin
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Подозреваю, что обеим сторонам как раз выгодно иметь эту зону конфликта, иначе бы уже давно вопрос был бы решен...
37_fool61_punish 
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для alikxom  
answerview
Перед началом дискотеки
http://defence-line.org/2018/04/pered-nachalom-diskoteki/

як я вже казав = чим більше мов знаєш = тим краще!

я вважаю, що це ***!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для Sobrat  
answerview
Подозреваю, что обеим сторонам как раз выгодно иметь эту зону конфликта, иначе бы уже давно вопрос был бы решен.

Украинской же власти, как ни странно, тоже выгодно поддерживать это состояние.  Есть основание изображать страдание от соседа-агрессора и зарабатывать на этом бабло.
Как у тебя рука поднялась такое писать - изображать страдание?
Большой регион разорен. Нафиг вся промышленность, угледобывающая отрасль - всё в труху. Убиты тысячи людей. Миллион беженцев. Поломанные судьбы. И это украинская власть "изображает страдания"? Может у тебя еще есть какие то мысли по поводу как бы украинская власть могла бы по другому повернуть ситуацию и не "изображать страдания"?
Напалмом пройтись? Вот как ты видишь?
Вот представь что инопланетяне дали нам власть честную и кристально правильную - как бы она должна была поступить?

Мне всегда интересно увидеть в первоисточнике что говорил наш Президент, а не перепевки кого либо.
Потому что люди говорят, что Порошенко обещал курс доллара десять после выборов, а он всего лишь сказал что курс должен быть десять. А где он обещал я не нашел.
Точно так же он "обещал" закончить АТО за две недели. 
Не обещал, а сказал что АТО должна быть закончена, но через несколько дней это уже была не АТО, а реально война. Просто вывеску не поменяли.
найди мне пожалуйста первоисточник того, о чем ты пишешь.
Змінено: 11.04.2018 р., Gustav
6
like
6
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Что-то запоребриковые мышебратья сегодня слабовато возбуждены!Или для отчета и вчерашнего трепа хватит?03_biggrin

Посвящается всем ФСБшным фейкометам!

Оксана Забужко – письменниця

Тут, кажуть, ФСБ чергову кампанію "мишебратствування" запустило, то не відмовлю собі в приємності нагадати першоджерело, звідки вони косплеять, бо це класика sci-fi))):

---------------
"Зачувши невиразний голос, я подумав, що це база, і вслухавшись, заціпенів. З хриплого белькотання спершу вирізнились два слова: "Братіку рідний... рідний братіку..." На мить тиша, і знов: "Братіку рідний... рідний братіку..."

Хто тут? - хотів я крикнути, але не посмів. Я сидів скорчившись, відчуваючи, як на чолі мені виступає піт, а чужий голос знову заповнив шолома. "Сюди, братіку рідний. Рідний братіку, ходи до мене. Підходь, не бійся. Я не хочу нічого поганого, братіку рідний. Ходи до мене. Не воюймо одне з одним. Підходь ближче, братіку рідний. Не бійся. Я не хочу воювати. Нам треба побрататися. Так, братіку рідний. Допоможи мені. Я теж тобі допоможу, братіку рідний". Щось хруснуло, і той самий голос, але цілком іншим тоном, коротко й різко гавкнув: "Кидай зброю! Кидай зброю! Кидай зброю! Кидай зброю, а то спалю! Не пробуй втікати! Повернися спиною! Підніми руки! Обидві! Так! Руки на потилицю! Не рухатись! Не рухатись! Не рухатись!"

Знову щось клацнуло, і повернувся перший голос, той самий, але кволий, недорікуватий: "Братіку рідний! Ходи сюди. Нам треба побрататися. Допоможи мені. Не воюймо одне з одним". Я більше не сумнівався - це говорив труп. Він лежав так, як я його кинув, схожий на розчавленого павука з роздертим животом і переплутаними кінцівками, вирячений до Сонця пустими очницями, нерухомий, але щось із нього й далі до мене гомоніло. Пісня на два такти. На дві мелодії. Спершу про рідного братіка, потім хрипкі накази. Це його програма, подумав я. Більше нічого. Манекен чи робот, спершу він мав привабити людину, вояка, а потім взяти в полон або вбити. Рухатися він уже не міг, і в ньому тільки знай шарудів той недогорілий залишок програми, знову і знову". (с)

Станіслав ЛЕМ. "Мир на Землі"

https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/10156307897598953
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
1
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Крім того наші на повному серйозі готуються ввійти в Донбас.
Эту информацию муссируют многие СМИ сейчас.. Похоже на вброс. Не думаю что Порошенко на плюёт на минские договорённости и по прёт рогом против раши. И он хорошо понимает, наступающие войска всегда теряют больше обороняющихся. И за расейскую группировку на границе не забываем...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 11.04.2018 р., tatarka
1
like
good
1
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Короче всё,  Вова первым моргнул - Российские военные корабли покинули базу в Тартусе03_biggrin
3
like
1
good
2
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Россия... 100 лет истории псу под хвост08_lol
https://www.facebook.com/vadim.lukashevich.7/videos/1109581042515260/
like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Яка сумна новина

РУССКИЙ КОРАБЛЬ,ИДИ НА ХУЙ.
1
like
1
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для tatarka  
answerview
готуються на повному серйозі - ПВО приведено у готовність, на всяк випадок
це було 2 дня тому. якщо шо.тоюто ДО
http://sprotyv.info/ru/news/kiev/rossiya-privela-v-polnuyu-gotovnost-razvedku-pvo-i-udarnye-podrazdeleniya-vs?_utl_t=fb

на передку орки насипають більшими калібрами, видно куратори дозволили
загалом обстріли інтенсифікувались

вночі минають 48 годин, які були проголошені, вранці щось знатимем. а поки читаєм:
Павло Бондаренко
Привіт, любі "полуношники!
По ситуації в Сірії. Дозвольте побути військовим експертом. А шо - Арестовичу можна, а мені ні? Я теж в армії служив колись))
Етап перший. 9 квітня 2 ізраїльські літаки відстрілюють з повітряного простору Лівану 8 ракет по авіабазі Асада. ЗРК, за словами російських військових, круто спрацювали - збили 5. Решта 3 влучили і влучили куди треба. Але росіяни пишаються.
Американські військові аналітики та планувальники тим часом отримали відомості про організацію, силу та розташування системи ППО противника. Для чого та атака, власне й затівалася. Власне, віськовою мовою це і називається "викрити систему вогню противника".
Навіть якщо російські генерали й усвідомлюють це - зробити нічого не встигають. Система ППО - на те і система, що не можна взяти і пересунути її компонети з одного лісочка в інший. Систему довго і нудно вибудовують. 
ОК.
Етап другий. Трамп оголошує про намір нанести масований ракетний удар. Він міг би не оголошувати. Але це - попередження Путіну: забери звідти своїх вояк, щоб бо-бо не було.
У відповідь чуюються звичні для Москви понти й погрози збити-потопити-знищити.
Після цього лунають знамениті 8 слів Трампа: росяни, готуйтеся... Ну і, про високоточну зброю. Це - останні попередження: у вас ще є час забратися звідти, а якщо наважитеся стріляти по нам - буде вам "високоточне". Саме туди, де ви сидите, саме по важих пускових і ваших штабах.
Етап третій попереду. Ми ще його не бачили. Але - побачимо. Так або інакше. Питння в тому наскільки росіяни витримають тиск і чи погодяться на умови, які їм, безумовно (вибачте за тавтологію) давно передано.
Ну а я нагадую, що збір коштів на видання нової книги вашого покірного про трагічні події на Волині, що сталися 75 років тому, триває.
Кожен, хто пожертвує на книгу від 100 грн, матиме свій примірник з автографом. Деталі та уривочок - за посиланням:
http://pavlopraviy.blogspot.com/2018/03/blog-post_25.html

Добраніч.
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
Юрий Евенко
В 2013 году Януковичу говорили: "отдай" Захарченко и тех, кто избил детей на Майдане. И живи дальше. Какое-то время. 
Не отдал.
Сегодня Путину говорят: "отдай" Асада и тех, кто бомбил детей химией. И живи дальше. Какое-то время.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
Митрополит Павел — комуніст, «регіонал», адепт «русского мира» та розкрадач майна Лаври.

http://trident-ua.info/novyny/mitropolit-pavel-komunist-regional-adept-russkogo-mira-ta-rozkradach-majna-lavri-chastina-persha/
http://trident-ua.info/novyny/vijna-na-shodi/mitropolit-pavel-pasha-mersedes-komunist-regional-adept-russkogo-mira-ta-rozkradach-majna-lavri-chastina-druga/
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
Как у тебя рука поднялась такое писать - изображать страдание?
О том, что это обернулось трагедией для очень многих, живших и живущих в Донбасе, и о том, что вы верно описали, никто не спорит, так оно и есть. Но я пишу не про это. Сколько уже времени прошло после активных военных действий? Конфликтную зону просто заморозили и эксплуатируют каждый в свою сторону. И ни та, ни другая сторона не горят желанием что-то менять.

Мне всегда интересно увидеть в первоисточнике что говорил наш Президент, а не перепевки кого либо.
Я имел ввиду текст интервью "Интеру" от 18 декабря 2015 года:
https://lb.ua/news/2015/12/20/323972_poroshenko_nazval_bezvizoviy_rezhim.html

Или это тоже перепевка?

Поясню свою позицию. Нет никакого желания укорить в чем-то Порошенко. Просто был выдвинут тезис, хотелось понять, насколько он оказался близок к истине, ведь времени прошло достаточно.
Если крымчан обманули, присоединив к России, в Украине жизнь стала много раз лучше, чем в Крыму,  то разумно ожидать движение согласно выдвинутому  в 2015 г. тезису. Вот про эту "движуху" я и спросил.
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для Sobrat  
answerview
1. если мы нарушим минские соглашения, ваши ордынцы мигом ломанутся официально сюда, под предлогом защиты русскоязычных. последствия не сложно предугадать.
2. ты действительно веришь, что "референдум" в крыму играл какую-то роль??? или учитывалось мнение большинства крымчан????
п.с. кстати, по конституции референдум может быть лишь всеукраинским, а не прроводиться в отдельной области. так что все это было сделано для того, чтоб путин мог сказать: мы их не звали, они сами попросились... впрочем, он же и говорил, что это местная самооборона, калаши-сотки и тигры продаются в любом лабазе, включая хлебные.... ему же вы верите, не так ли?
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
1. если мы нарушим минские соглашения, ваши ордынцы мигом ломанутся официально сюда, под предлогом защиты русскоязычных. последствия не сложно предугадать.

Неужели нельзя хитростью? Пойти по пути минских до конца, наобещать самоуправление, амнистии, вернуть под свой контроль территории полностью, а потом уж потихоньку поджимать под то, что нужно? Думаю, что Украинской власти эти территории с проблемным содержимым просто не особо нужны, поэтому спешки здесь нет.

ты действительно веришь, что "референдум" в крыму играл какую-то роль??? или учитывалось мнение большинства крымчан????
Я думаю, что в Крыму были люди, которые поддержали такое решение тогда. Но были же многие против. Все проверяется временем. Если крымчане от такой перемены все сильнее ощущали бы себя обманутыми, то разве настоящие украинские хлопцы в Крыму стали бы это терпеть? Где забастовки, саботаж, диверсии? Где шествия? Где партии, созывающие на воссоединение с Украиной?
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для Sobrat  
answerview
1. еси ваши мышибратья свалят с донбасс, местные орки сами в ростов сбегут.
2. да, были и есть. какие саботаж и диверсии? там за литературу сроки дают. много у вас в россии регионов, где устраивают саботаж и диверсии люди, а не спецслужбы? так отож
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
5
like
4
good
1
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
аааа. порвало: 
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
7
like
2
good
5
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
1. еси ваши мышибратья свалят с донбасс, местные орки сами в ростов сбегут.
Тоже люблю, когда проблема сама собою решается и ничего делать не нужно.

2. да, были и есть. какие саботаж и диверсии? там за литературу сроки дают. много у вас в россии регионов, где устраивают саботаж и диверсии люди, а не спецслужбы? так отож
И сколько человек посадили в Крыму? Где международные требования об освобождении таких людей? Где доп. санкции за нарушения прав человека в Крыму?
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин