MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
21.09, 23:17
31
+20 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2534074
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
04.04.2019 р.
answerview
18_good
Петро Порошенко @poroshenko
Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.
Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.
https://mobile.twitter.com/poroshenko/status/1113601862551396352

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/2436398426378762/

Правоохранители готовы обеспечить охрану дебатов между кандидатами в президенты на стадионе

Министерство внутренних дел Украины готово обеспечить охрану дебатов на НСК Олимпийский в Киеве между кандидатами, которые вышли во второй тур президентских выборов - Владимиром Зеленским и Петром Порошенко. Об этом заявил директор департамента коммуникаций МВД Артема Шевченко в своем в Facebook.

По его словам, Нацполиция, Нацгвардия, и ГСЧС уже имеют опыт работы на стадионе.

"Стадион так стадион. Не в первый раз. Финал Лиги Чемпионов УЕФА в мае прошлого года провели без проблем. Поэтому подразделения МВД Украины готовы обеспечить охрану общественного порядка и безопасности на Олимпийском во время президентских дебатов", - написал он. 

Шевченко подчеркнул, что "болельщикам из обеих команд" следует не нарушать правопорядок.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 04.04.2019 р., ALAN60
2
like
2
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Нусс: "Тусовка Зеленского "спалила" планы кандидата, главные достижения Порошенко и Украины под угрозой".
Кандидат в президенты Владимир Зеленский в случае своей победы на выборах может затормозить процесс формирования независимой православной церкви Украины (ПЦУ) и прочие достижения. С предупреждением о планах Зеленского выступил в Facebook известный украинский блогер Павел Нусс, передает "Диалог.UA" Советник кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского Дмитрий Разумков сделал резонансное заявление, на которое почему-то мало кто обратил внимание. Он анонсировал заморозку до окончания войны всех проектов, которые, по его мнению, "могут разъединить украинцев". Это "вера, язык, территория, исторические лидеры". То есть, он намекнул на планы Зеленского заморозить формирование ПЦУ, декоммунизацию и украинизацию страны, а фактически уход ее от "русского мира".

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/175391_1554321782
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
ГОЛОВНИЙ ПОПУЛІЗМ ДНЯ

Номінується шостий за підсумками голосування на виборах президента Ігор Смешко, який фактично визнав, що невідомо чим займався на посаді радника президента Порошенка. «Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію», написав Смешко у себе у Facebook.
Мабуть і не всі виборці, які віддали свій голос за цього чоловіка, знали, що він від 7 жовтня 2014 року до 14 січня 2019 року працював радником діючого президента Петра Порошенка. До березня 2015-го штатним, з березня 2015-го позаштатним.
Як відомо, короля робить свита – радники, міністри і тому подібні важливі ланки системи влади. То ж коли нині Смешко каже, що Порошенко щось там не виправдав і при цьому навіть не натякає на свою провину в цьому як радника, то виглядає це фальшиво. Рапорт про звільнення з посади Смешко написав лише 11 січня цього року, коли зібрався в президенти. Що ж заважало нашому правдорубу піти у відставку раніше, якщо цей керівник держави його не влаштовує?
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Співзасновник медіагрупи "1+1 Медіа", а також співвласник готелю Hilton у Києві та мережі кінотеатрів Cinema City Борис Фуксман призупинив інвестиційні проекти в будівництві на території України.Про це він заявив в інтерв'ю інтерв'ю Investory News."Наразі я призупинив будівництво на території України й інвестую в нерухомість Німеччини", - сказав Фуксман.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Сцикло зеленое,ты где???03_biggrin01_smile
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Ихтамнеты..
Російським військовим заборонили користуватися мобілками через "проколи" в Україні, – Le Point.
https://24tv.ua/rosiyskim_viyskovim_zaboronili_koristuvatisya_mobilkami_cherez_prokoli_v_ukrayini__le_point_n1136497

Сценарій хаосу. Версія дилетанта.
https://site.ua/chemist/19107/?utm_source=facebook&utm_medium=siteua&fbclid=IwAR2dg2jv85UTXWPU6E1DT85RNQzGLazATomM8BVCsZ2J4tJsYgppgAT3Tvk
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 04.04.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
03_biggrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Знову засцяв15_badgrin

"Мы продолжаем ждать извинений от Порошенко, поскольку он не ответил на все вопросы, которые ему были заданы Владимиром. Речь идет не просто об ответе - стадион или не стадион, а и в извинениях за то, что он говорил в адрес Владимира Зеленского", - сказал Корниенко.

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 04.04.2019 р., User
2
like
good
2
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Сценарій хаосу. Версія дилетанта.
очень мягкий вариант. скорее - через Зеленского будут проталкивать легализацию аннексии Крыма и впихивание ордло на правах автономий, как "мирный план". что приведет к майдану, только уже с расстрелами легитимной власти, ну а дальше - хард-вариант 2014.
3
like
3
good
bad
shockingly
04.04.2019 р. відповів для August  
answerview
Myroslav Hai
Вирішив зробити порівняльний аналіз роликів двох кандидатів у Президенти України, що присвячені дебатам.

Та вже багато хто почав це робити, тож я не буду сильно мудрувати.

Ціна. Мені невідомо чи платила команда Зеленського за оренду стадіону для зйомок і скільки коштувала оренда світла для ролика Порошенка. Все це неважливо. Чисто технологічно, і той і той ролик по фінансах не дуже затратні.

Очевидно, що на ролик Зеленського витрачено більше часу, бо багато планів, ракурсів, проходок, а це дублі.

У Петра Олексійовича все швидше і певен без багатьох дублів, бо сам ролик знято одним планом.

Набагато більше мене зацікавили меседжі і лінгвістична складова.

От основні акценти та головні слова в реченнях.

Зеленський:

Я звертаюсь до Петра Порошенко. Ви кличете на дебати. Мріяли, що я втечу. Відморожусь. Заховаюсь. Я не Ви. Я приймаю виклик. Мої умови. Чекаю на Вас тут. Дебати перед народом. Усі канали. Усі журналісти. Кандидати повинні. Довести, що немає ні алкоголіків ні наркоманів. Здоровий Президент. Ви повинні. Не маріонетка Коломойського. Не ватнік. Не малорос. Не бидло. Не клоун. Кандидат в Президенти Володимир Зеленський. Даю Вам 24 години. Думай.

Хронометраж ролика 1 хвилина 08 секунд.
https://www.youtube.com/watch?v=7hqP701LQt8&feature=youtu.be

Порошенко:

Володимире Олександровичу. Я радий. Ми з Вами дуже різні. Моя країна. Європейська Україна не стане на коліна. Дебати не шоу. Майбутнє країни і нації. Це не гра. Бути Президентом і Верховним Головнокомандувачем. Нести відповідальність за країну. Нести відповідальність за людей. В Україні і на міжнародному рівні. Дебати не за ради видовища. Дискусія. Стратегія. Цінності. Історичний вектор. Пріоритети. Україна довіряє долю. Закон про вибори Президента. Почитайте будь-ласка. Трансляція по всіх телеканалах. Такі правила. Але стадіон так стадіон. Чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.

Хронометраж 1 хвилина 46 секунд.
https://www.youtube.com/watch?v=0jaP9UAck3g

Час двох роликів приблизно однаковий. У Президента Порошенка на 38 секунди довший.

Зеленський говорить про себе, свою образу, про масштабний виступ на стадіоні де всі побачать, що він сильний і самостійний, і не наркоман. Звертається до опонента в хамській формі, на ти, без по батькові. Зеленський в 1 хвилині звернення використовує жаргонізми, спрощенні речення. Манера агресивна, зухвала, на-смішлива, активна, стрімка.

Порошенко каже про Україну, стратегію, персональну відповідальність, цінності, пріоритети. Говорить не про себе, а про країну і її майбутнє, про обов'язки. Звертається до опонента ввічливо, по імені та по батькові. Манера спокійна, розсудлива, подача втомлена, але не млява, іронія ледь-ледь читається в кінці відео, але без хамства та переходу на особистості.

Цим людям вести міжнародні перемовини.

Певен, що Зеленському було б дуже просто говорити з ватажками в ОРДЛО але складніше з Меркель, Трампом чи Путіним. Але він близький до людей.

Порошенко досвідчений та "бачивший життя" дипломат. Він каже про нудні для мас речі, які насправді і є тим з чого складається робота Президента, державника, політика.

Для мене дебати вже відбулися. От ці два хвилинних ролика розказали чим живе і що хвилює двох кандидатів. Які акценти вони розставляють свідомо і підсвідомо. В якій манері будуть дискутувати з іноземними лідерами.

За хвилину вони розповіли все.

На довершення додаю картинку яку я позичив інтернеті. Вона підкреслює технічні аспекти виступів.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р. відповів для ALAN60  
answerview
Mason Lemberg
Даю Зеленському на 24 години, щоб він пояснив як він збирається забирати гроші в олігархів на прикладі Коломойського
Це буде легко. Бо його особистого охоронця він вже забрав.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Російським військовим заборонили користуватися мобілками через "проколи" в Україні, – Le Point.


РНБО України. Оперативний штаб 
Сьогодні відбулося випробування нового модернізованого комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на майже вдвічі більшій відстані, ніж ті, що перебувають на озброєнні ЗСУ. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань на військовому полігоні в Одеській області.
Секретар РНБО України нагадав, що в минулому році розпочалося серійне виробництво нового потужного ракетного комплексу «Вільха», прийнятого на озброєння ЗСУ, «керовані ракети якого точно вражають ціль на відстані 70 км».
«Але наші конструктори та виробничники продовжували наполегливу роботу з подальшого вдосконалення ракетної техніки, і сьогодні відбулися дуже важливі випробування модернізованого комплексу «Вільха-М», нові ракети якого вражають ціль вже на відстані 130 км», - наголосив він.
За словами О. Турчинова, під час випробувань було перевірено застосування нових ракет для знищення цілей на максимальній дальності, а також точність і ефективність знищення цілі. «Також перевірялася робота нової системи керування, ефективність нового навігаційного обладнання, та якість роботи нової системи управління пусками», - повідомив він.
«У найкоротший термін ми отримали більш потужну ракету, і хочу підкреслити, що робота наших науковців і конструкторів у межах реалізації ракетної програми, затвердженої РНБО, системно продовжується», - зазначив Секретар РНБО України.
Він повідомив, що найближчим часом очікується завершення розробки нового покоління ракет цього класу, здатних вражати цілі на відстані понад 200 кілометрів.
http://www.rnbo.gov.ua/news/3237.html
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Татьяна Худякова

"Я буду толерантна к избирателям Зе и Ко, не вопрос. Они тоже люди, это демократия и всё такое, ок, согласна.
Я просто вам расскажу, как оно будет после. Почему я имею на это право? А потому что весной 14-го мы это уже всё проходили, а вы- нет.
Ну во-первых, если вы вдруг решили, что кто-то сможет полюбовно договориться с Путиным, то вы занимаетесь самообманом. Украина 5 лет пила кровь оккупанта, убивала его солдат, отсуживала у него бабло, арестовывало имущество, топталась по репутации и инициировала секторальные санкции. Вы реально думаете, что вам простят? Нет, не Пороху, не Яценюку, не Турчинову, а конкретно вам?
Это здесь, в Украине, вы можете считать себя русским.
Но для русских вы - грязь из-под ногтей, укропы, каклы. Опасные, неблагодарные, неконтролируемые майдауны- скакуны.
Не веришь? Нагугли любой форум, даже семейный, пофиг. Нагугли и почитай.
Ой, вы были против Майдана? Да всем насрать.
Когда вы будете размазывать кровавые слюни по асфальту и булькать, что вы- свой, вспомните мои слова.
И это не просьба, вы их палюбому вспомните.
Вам не простят, и будут мстить оптом.
Также, как оркам было срать на то, чью тачку они отжимают и чью дочь ебут на подвале.
И нет, днепровцы. Вы *** не отстояли.
Ваш этот самообман вскрылся гноем 31-го марта. Посмотрите внимательно на цифры. Отстояли?
Нет. Просто инфекция сдерживалась антибиотиками, рак ебашили лучами. Вам, котики, сделали из области картинку. Я за 40 лет не видела таких школ, больниц и садиков, хотя никогда не жила в ебенях.
И что?
Без паялиника в сраке «И икра не лезет в горло, И компот не льется в рот!»?
Пенсы, бусинки мои, с маленькими невыживательными пенсиями. Вы хотите российских пенсий? Они придут вместе с российскими ценами.
И нет, у вас *** не получится получать две пенсии, одну в оккупации, другую в Украине, как дончане.
Потому что Украины не будет.
Потому что Путину не нужна Украина.
Она ему мешает так, как ещё никто и никогда не мешал.
Субсидии? Откуда им взяться?
За ваши субсидии платим мы, работоспособное население, а не абстрактный *** пойми бюджет.
А работа у нас закончится первой. Мы это тоже проходили. Большой амбарный замок на дверях, а начальник «не може прийняти ваш дзвінок».
Что вы, молодые, будете потом делать? Тысячи безработных менеджеров. Вы подметать умеете? Окопы рыть за паёк?
Что будете делать вы, не очень молодые? Вот конкретно ты, просидевшая 20 лет в одной и той же бухгалтерии? Как ты будешь искать новую работу? Если тебе 40- это уже сложно, если сильно больше-учись подметать улицы. Причем так бодро и завзято, чтобы конкурировать с 40-ка летними.
Коломойскому пенсы вообще нивкуда не впились, он очень прагматичный человек, приученный решать свои вопросы радикально. Почитайте его биографию. Ну чисто ради интереса.
Производства уйдут первыми, вывозя в спешке оборудование.
Сфера услуг второй, потому что никто не ходит в киношки и кафешки, когда тупо нет бабла на пожрать.
Кстати, вы не в курсе, что первое задание Зеленского- выпиздить с Украины МВФ? Знаете.
После того, как Зеленский справится с задачей, придёт дефолт. Сразу. Об этом пишут ВСЕ экономисты. Мы ещё не успели скинуть долговую петлю с шеи, только ослабить её.
Буханка хлеба 200 грн фантастика?
Вспоминаем 90-е.
А блин, детвора, которая в 90-е только родилась не помнит того драйва в процессе добыть пожрать.
Бабушки и дедушки, ваш выход. Расскажите, как вы выживали тогда. И не сдерживайте маты. Вы же любите пагаварить про всёхерово.
Депозиты у вас были? ну можете начинать смеяться прям сразу после этого слова. Можете намазать его на хлеб.
Вы уедете в Польшу? Акакже.
А не задумывались, что Польша первая закроет границы, когда весь левый берег Украины ломанётся на запад? И зачем вам там платить деньги? Вы будете готовы пахать за еду, потому что на родине работы нет.
Хотя вы уедете не сразу.
Сначала вы будете судорожно хвататься за свои квартиры, дома, дачи, гаражи, производства.
До вас же не сразу дойдёт что *** уже вот он.
А что вы его сделали сами, не дойдет наверное никогда.
Ведь так же не может быть, да?
Снова смотрим на Крым, Донецк, Луганск.
Крым теперь заповедник понаехавших в хороший климат, для которых сортир в доме- экзотика. 20% РФ живёт без центрального водоснабжения.
ОРДЛО- дом престарелых.
И нормально живут там только те, кто пригодился оккупационным властям.
Как думаете, вы попадёте в их число? Сколько людей может быть задействовано в уборке Днепра и Киева от мусора и в поливке газонов?
Не верите? Путин не нападёт? Да всем насрать.
Он уже напал. И стоит на месте, теряя бабло и рейтинги. Это ФАКТ.
И стоит он там ровно до тех пор, пока у армии есть приказ держать линию и пока эта армия выполняет приказы.
Армия тогда сражается, когда она мотивирована. Мотивирована не баблом и хорошей жратвой, а теми, кто стоит у армии за спиной.
Нами, «мирняком», гражданскими.
Но когда мы голосуем за коленно-локтевую позу, я нифига не могу осуждать тех воевак, которые пишут «а *** оно нам надо?».
Причем, они же понимают, что их первыми будут превращать на подвалах в кровавое месиво.
*** оно им надо, защищать тех, кто не ценит?
Умирать там ежедневно ради свечечки в фейсбуке?
СМИшечки? Свобода слова? *** на власть?
Гы, ребята, пара сломанных пальцев мигом превратит вас в покорных ручных попугайчиков, поющих «Аве, Цезарь!» любому, кто вам эти пальцы сломал.
И вы, говорливые вечно недовольные бабульки, тоже быстро научитесь фильтровать базар, когда выстроитесь в очередь за гуманитарными кильками.
Потому что вас не будут игнорировать, вас будут ***. Ногами.
Кстати, куда вы планируете бежать? Вы хоть приблизительно понимаете, сколько стоит денег устроиться на новом месте, найти там вменяемую работу, определить детей куда-то?
А бежать вам придётся.
И несколько советов.
Если вы на определённом инсулине или других препаратах, к которому ваш организм привык, закупитесь впрок.
Имейте дома наличку, достаточную на переезд и пару месяцев жизни без доходов.
Купите паспорта и переноски для животных, они закончатся очень сразу.
И не давайте предоплат риелторам.
И да. Коменты про то, что я ебанулась, объедините в один и лайкайте уже его, чтоб я не отвлекалась."
03.04.2019
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
я ж не зря ходив і напіхував #KyivnotKiev
ми вже так звикли до перемог, що перестали їм радіти

перемога це Kyiv та Boryspil
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Оно опять засцало!28_bad

"Вы уроды!" - ЗЕЛЕНСКИЙ ИСПУГАЛСЯ ОТВЕТИТЬ БЛОГЕРАМ ОЛЕШКО и ПОЛТАВА, ПРИШЕДШИХ В ОФИС 
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 04.04.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
ОБЩЕНИЕ С ИЗБИРАТЕЛЯМИ ЗЕЛЕНСКОГО в прямом эфире 04.04.2019 в 18-30
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
15_badgrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
это только у меня под роликом Зе на трубе тыщи комментариев,а под роликом Пороха-0?...
просмотров больше лимона у Зеленского,а у оппонента 150000..Не может же так быть.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 04.04.2019 р., Chado
like
good
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
понеслась сцикотна тема15_badgrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
04.04.2019 р.
answerview
Йуля сцикундант

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин