Українська делегація в ПАРЄ обурена словами Ягланда
Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи обурена позицією генерального секретаря Ради Європи Турбьерна Ягланда щодо порушення прав людини на окупованих територіях - в Криму і на Донбасі.
Про це написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко в Facebook.
"Сергій Соболєв поставив загальне від нашої української делегації питання генсеку Ради Європи Турбйорн Ягланда (на жаль, тільки він зміг поставити запитання, інші потрапили в хвіст списку): як так сталося, що в щорічній доповіді генсека про права людини на 104 сторінках немає ні слова про порушення фундаментальних прав людини в включеному Криму і на окупованому Донбасі, жодної згадки про тортури і арешти кримських татар, заручників, порушення права на життя, свободу слова, безпеку? " - написала Геращенко.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: З'явилася відеопромова Савченко в ПАРЄ
Далі перший заступник зазначила, що відповідь Ягланда була жахлива і цинічна. Він заявив, що нібито інформація про стан з правами людини в окупованому Криму і на Донбасі не увійшла в щорічну доповідь про права людини, тому що ця доповідь повинна містити інформацію, отриману від Спеціальних моніторингових місій Ради Європи і т. д. А оскільки в Крим і на Донбас ніякі місії в минулому році не допускалися, то і ніяка інформація в доповідь не ввійшла.
Нагадаємо, як зазначила Геращенко, окремі політичні групи стали м'якшими щодо Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Канада переконана, що Росія готується до нової відкритої війни
Експерти розвідувального управління Канади CSIS прийшли до висновку, що Росія готується до нової війни.
Про це повідомляє Gazeta Wyborcza. На 104 сторінках свого звіту канадські експерти проаналізували останні зміни у внутрішній і зовнішній політиці Росії.
Вони стверджують, що останнім часом Росія почала масштабне переозброєння своєї армії. І процес модернізації стосується частин зі звичайним озброєнням. Все це вказує на те, що країна готується до війни.
Автори звіту дійшли висновку, що позиція Путіна залишається непохитною, тому він буде і далі проводити експансивну політику, намагаючись розширити свій вплив за кордоном.
При цьому канадські експерти переконані, що відкриття нового фронту в гібридній війні, яку Росія розв'язала проти України в Криму і на Донбасі, малоймовірно.
Москва відкриє новий військовий фронт і не буде приховувати свою причетність або уникати відповідальності. Як це було у випадку з Україною.
В Європі закликають не протистояти агресивній Росії, а спробувати її задобрити.
Канада разом з союзниками збирається відправити до Східної Європи своїх солдатів заради стримування російської агресії. НАТО розвернуло наймасштабніші навчання в регіоні з часів закінчення Холодної війни.
Все це розкритикував міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, який заявив про неприпустимість "брязкання зброєю" перед Росією. Натомість він пропонує НАТО продовжують скорочувати озброєння і шукати діалогу з Москвою, щоб налагодити співпрацю.
Читайте також: Німеччина закликає поетапно відмовитись від санкцій проти Росії
У звіті CSIS йдеться, що Росія не захоче співпрацювати з Європою і Північною Америкою. Санкції, які діють проти Росії вже два роки, не вплинули на російську політику щодо Заходу.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Гарно тиждень почався. Одна новина - краща за другу:
В Казани загорелся пороховой завод
http://www.interfax.ru/russia/514340
20 июня в Астраханской области России взорвался склад боеприпасов на полигоне "Ашулук". В данный момент пылают помещения и военная техника. По предварительным данным, погибли 50 человек
http://www.dialog.ua/news/89301_1466413317
Daniel Rodriguez
Россиюшка горит дальше!
На севере Свердловской рванул магистральный газопровод и загорелся лес
як ЯДРЬОНО бомбить... а це ж навіть не робочі дні...
За прикладом Криму: Румуни Буковини вимагають автономії від Порошенка
Шановні румуни, почекали б ви з автономією. Бо "зелені брати" першими прискочуть порядки наводити.
Координатор Ради Асамблеї румунів Буковини Доріна Кіртоаке повідомила, що асамблея румунів Буковини попросила президента України Петра Порошенка про надання території їхнього компактного проживання в Чернівецькій області статусу автономії, передають Патріоти України.
На думку Кіртоаке, права румунів та інших національних меншин в Україні серйозно порушуються, а автономія дозволить вибудувати захисні механізми.
У зверненні румунської діаспори йдеться, що рішення президента надати територіальну автономію кримським татарам "створило правовий і політичний прецедент, в рамках якого всі національні громади, які компактно проживають на території України, можуть претендувати на аналогічний статус".
У заяві румунська громада вказує на те, що до 1944 р територія, де вони проживають, входила до складу Румунії, а їхні предки сотні років проживали в Північній Буковині.
За даними Асамблеї, активістів румунського національного руху переслідують, їм не дають проводити заходи та форуми.
"На нашу думку, ми в не меншому ступені, ніж татари, заслуговуємо права на свою автономію, в якій нарешті знайдуть своє гідне місце культура, мова, освіта і таланти румунської нації", - йдеться у зверненні, яке Асамблея вирішила направити в ЄС, ПАРЄ та в інші міжнародні інстанції.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Гарно тиждень почався. Одна новина - краща за другу:
В Казани загорелся пороховой завод
http://www.interfax.ru/russia/514340
20 июня в Астраханской области России взорвался склад боеприпасов на полигоне "Ашулук". В данный момент пылают помещения и военная техника. По предварительным данным, погибли 50 человек
http://www.dialog.ua/news/89301_1466413317
Daniel Rodriguez
Россиюшка горит дальше!
На севере Свердловской рванул магистральный газопровод и загорелся лес
як ЯДРЬОНО бомбить... а це ж навіть не робочі дні...
Розп'яті хлопчики не в тренді: РосТБ шокувало глядачів сюжетом, як "криваві укри" зарили в землю живцем сепаратиста (відео)
По-перше, чого б це наші воїни позували на чужу камеру? По-друге, а чого тільки "мінус один сепар"?..
Телерадіокомпанія для зомбоватників "Зірка" розмістила в мережі інтернет відеоматеріал нібито страти сепаратиста, пишуть Патріоти України.
У ролику видно, як невідомі люди в масках, які розмовляють українською мовою, закопують в землю ще живої людини, заздалегідь побивши його і зв'язавши ноги скотчем. Після того як імовірно ополченця закидали землею, на могилі встановили табличку на якій написали "-1 сепар".
«Справжність відео не підтверджена, але те, що відбувається, виглядає настільки реалістично, що не викликає жодних підозр у ідентичності звірств українських радикалів", - наполягає на своєму телерадіокомпанія" Зірка ".
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.