Іван Виговський
#Курвоздаймандат#
Десь рік тому стало зрозуміло, що фактично кожен непримиримий критик Президента і Уряду в решті-решт знаходить собі союзників у Москві. Там він починає радо давати інтерв`ю Рашкінським каналам та газетам, з усієї сили поливаючи брудом ненависну їм українську владу. При цьому ці паскуди ніколи публічно не критикували Рассєю, чи особисто Путіна. Також такі політики не готові визнати, що вони теж влада.
З нетерпінням чекаю Мусю і Сірожу на ефірах у Дімки Кисєльова. Впевнений на 100%, що в умовах російської автократії ці два козлики з усієї сили спіівали би осанну Путіну.
Mason Lemberg
Ну давайте поговоримо про судову реформу.. і не тільки
(частина 1)
Необхідність судової реформи зумовлена переоцінкою частиною суспільства своєї ролі в будівництві країни. Ця частина суспільства хотіла реалізувати своє базове громадянське право - стати джерелом влади і змінювати країну впливаючи на рішення влади.
Тобто, зміна країни (реформи) і контроль влади дій влади були стратегічною метою Майдану.
Зміна тодішньої влади януковича і ригів - це було лише одне з тактичних завдань, яке необхідно було здійснити для досягнення мети.
Чомусь значна частина суспільства після виконання першого тактичного завдання вирішила що це остаточна перемога, янек пішов - і відразу заживемо, для цього треба лише походити екскурсіями по Межигір'ї, помалювати паркани і мости в жовто-синій колір.
Чомусь значна частина суспільства відмежувалася від своїх завдань, які вона МУСИТЬ виконувати. Саме суспільство ПОВИННЕ контролювати владу і впливати на зміни в країни. Саме цього ми добивались на Майдані.
Натомість, помалювавши паркани в жовто-синій колір, вибравши по пріколу ляшка "бо веселий, гарно говорить і воює з батальйоном", провівши у ВР бабуягу і її кодло "бо Надя має бути депутатом", проголосувавши за самопоміч "бо децентралізація, реформатори і люстратори, новиє люді", вибравши яроша, білецького, парасюків, філатових "бо будуть п..дить ригів", делегувавши їм свої повноваження, одночасно відсторонившись від процесу контролю за ними ВСІМА (в т.ч.ПП, БПП і НФ) ми пожинаємо результати.
Найсумніше це те, що суспільство делегувавши розбудову країни так званим проєвропейським політикам-"реформаторам", віддало цим же недолугим пройдисвідам функції контролю.
При цьому суспільство досі намагається переконати себе, що ці блазні є рушійною силою реформ, боротьби з корупцією, люстрації і т.д.
При цьому суспільство досі намагається відмежуватись від участі в політичному житті, від тиску владу, від контролю влади, намагаючись імітувати тиск на владу лайками маячні цих блазнів.
Mason Lemberg
Ну давайте поговоримо про судову реформу.. і не тільки
(частина 2)
То чого ж ти, як представник суспільства, незадоволений тоді темпом реформ, чого незадоволений відсутністю судової реформи? Якщо ти нічого не робиш з того, що прагнув робити і обіцяв робити на Майдані? Якщо ти не контролюєш владу, не змушуєш її діяти в ТВОЇХ інтересах?
1) Ти обурюєшся, що не бачиш судів проти одіозних ригів, яких твої співвітчизники знову обрали депутатами, надавши їм недоторканість, але не робиш нічого щоб нагадати "новим незаплямованим обличчям", за яких голосував ти, що варто було б виконати свої передвиборні обіцянки і не ховатись за депутатською недоторканістю і не ховати за нею злочини ригів.
2) Ти обурюєшся тим, що суди випускають корупціонерів під смішні застави, але й досі лайкаєш пости "антикорупціонерів", які за 1,5 року не зуміли розробити навіть елементарних змін в портновський КПК.
3) Ти лаєш владу, підтакуючи тим самим "антикорупціонерам", які є тою самою владою, при чому більшість з цих "єврооптимістів-антикорупціонерів" навіть не голосували за антикорупційні безвізові закони.
4) Ти хочеш нову, чесну прокуратуру, при цьому піддавшись стадному інстинкту і впливу ЗМІ, вигороджуєш убл@дка з прокуратури, який вкрав в тебе 2 квартири, бо всі кажуть, що він реформатор. Одночасно ти кричиш, що реформ в прокуратурі не було...
Ось тобі 10 простих прикладів, які показують, що ти (кожен з нас), своєю імітацією громадянської позиції, імітацією тиску на владу, причетні до всього того, проти чого виступаємо.
Тому в нас є 2 варіанти виходу з ситуації:
1) Припинити інсинуації і імітації нашої громадянської позиції у вигляді лайків маячні всяких недоумків, яких ми мали нещастя вибрати у вищий законодавчий орган країни, почати аналізувати роботу влади (реально, а не фейковими розслідуваннями), впливати на процеси через більш адекватних комунікаторів між суспільством і владою.
2) Або кожного дня, 7 раз на день казати, що Пеця - мудак, 4 рази на день з сарказмом постити хеш-тег #житипоновому, 2 рази підписати петицію законотворця Мустафи з вимогою до Президента стати законотворцем, написати кожного дня 6 смішних мемасів, щомісяця провести хоча б 1 (одне) розслідування проплаченості порохоботів і щотижня писати 4 пости з возмущєніями (один з них на тему відсутності реформ в енергетиці, інші на тему судової реформи, військової реформи і ще один про те, як з дозволу Пеці краде твій начальник ЖЕКу). Також треба поставити не менше 146 лайків на тиждень під постами антикорупціонерів, за яких ти голосував на виборах. Якщо ти на виборах не голосував за антикорупціонерів і технократів (тоді ще було не модно), то став лайки під постами люстраторів. Так 100% переможеш!
Вибирай!