MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
12.02, 08:15
30
-6 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2767542
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
Риболов видалений
09.04.2016 р. відповів для serzhbv  
answerview
Интересно а что с Яценюком? -совсем недавно со всех дыр неслось-яйценюх-яйценюх-отставка-зрада-тарифы-первый милярд-все пропало 03_biggrin     А сейчас-ни слова-зато отовсюду-порошенко-порошенко-офшоры-брехун-корупция-зрада-все пропало 03_biggrin   ...План управления умами поцреотов в действии?-чтоб не расслаблялись и в привычку не входило им обьекты зрады меняют поочередно? 30_crazy


Яценюк і уряд імпотентів: Україні не вистачає проектів під гроші Євросоюзу, - Томбінський

На думку представника ЄС, потрібно створити якийсь комітет, який буде вивчати досвід, шукати в Україні успішні проекти і поширювати їх на більш низький рівень

Європейський Союз планує запустити нові програми фінансування для України, але багато коштів можуть залишитися невикористаними через брак відповідних українських проектів. Про це заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Україна – це країна, яка останні 25 років буксує нижчої категорії. Тому потрібна стратегія, щоб вона могла ввійти в категорію вищих. І самоврядування є одним з елементів такої стратегії. Можемо побачити приклад країн, в яких самоврядування було введено в пострадянський час, і який це дало результати. І такі результати треба напрацьовувати у всіх містах України", - заявив Томбінські у Львові в ході IV Форуму місцевого самоврядування, організованому Інститутом міста, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За словами глави представництва ЄС в Україні, потрібно приймати рішення, які презентують людей на місцях, так як відповідальність на локальному рівні набагато вище, ніж на центральному. Також, на думку Томбінського, потрібно вивчити досвід інших країн і використовувати унікальну міжнародну допомогу, яку надають Україні в останні два роки. "Але все залежить від українців – наскільки ця допомога буде використана. Не можна допомагати тому, хто не працює або працює погано", - наголосив він. Томбінський зазначив, що потрібні такі елементи, які можна втілити в життя на місцях. Для цього, на його думку, потрібно створити якийсь комітет, який буде вивчати досвід, шукати в Україні успішні проекти і поширювати їх на більш низький рівень.

"Європейський Союз допомагає Україні засобами, щоб будувати елементи такого самоврядування. Це майже 180 млн євро на доступні програми, які ми запустили за останні 5 років. Плануємо запустити нові програми, але багато коштів так і залишаться у нас, тому що немає українських проектів, на які можна використати ці гроші. Країні не потрібно просити додаткових грошей, тому що ті, які були надані, не були використані", - заявив він.

Томбінський зазначив, що зараз ЄС у роботі з Україною намагається максимально зменшити кількість міжнародних експертів і залучити якомога більше українських експертів. "Тому що мета цього процесу – побудувати українську компетенції управління, допомогти українським експертам використовувати український потенціал. Для цього будемо відкривати і такі проекти, давати гроші українським установам, інститутів, українському самоврядуванню, щоб воно побудувало процес, який буде працювати для України", - зазначив Томбінський.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
09.04.2016 р.
answerview
від петра зарплатня для ботів , щоб голова була холодна , а серце гарячим .
Отрабатывайте сосалки     44_beach  



ну як , слинка потекла  ? Ау ! Боти !



15_badgrin
7
like
3
good
bad
shockingly
4
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview
Десять помилок президента - огляд тижневиків

Офшори президента, а також помилки, яких він припустився, відносини України з Заходом і масова мода на фріланс – про це пишуть українські тижневики.
Офшорний Порошенко

Свій матеріал про офшорний скандал, в якому окрім інших світових лідерів фігурує і український президент, "Дзеркало тижня" починає з нагадування передвиборчих обіцянок Петра Порошенка, коли він ще був кандидатом на найвищу посаду.

"Зняти "корупційний податок" на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, офшори – перекрити…" – такими були лозунги.

А що ж в реальності?

Видання з прикрістю констатує: за роки свого президентства Порошенко нічого не зробив, аби змінити ситуацію на краще – він лише "спокійно спостерігає" за недолугими економічними реформами, зокрема в податковій сфері.

Тому й не дивно, що він надав перевагу офшору – в запропонованих там зрозумілих умовах набагато легше працювати. Втім, як лідер нації, Порошенко мав проявити економічний патріотизм, вважає тижневик.

А ще "Дзеркало тижня" нагадує, що президент, у якого окрім кондитерського корпорації "Рошен" є активи ще в багатьох галузях – від аграрної до медійної, завжди суміщав бізнес-діяльність з державною службою.

"Загалом же Петро Порошенко ніколи не випускав із рук свого бізнесу, лобіюючи і просуваючи його інтереси, коли був і депутатом чотирьох скликань, і секретарем РНБО, і міністром закордонних справ, і міністром економіки. Озираючись на його кар'єру держслужбовця та політика, взагалі не зрозуміло, коли він встигав розвивати компанії і створювати офшори, не входячи в конфлікт інтересів і не порушуючи закону? Історія з неможливістю продати бізнес та передати його в траст є закономірним продовженням його попередньої діяльності", – додає видання.
Десять помилок

   Кожен з цих десяти пунктів виглядає помилкою, а разом ці промахи стають системою
   Христина Бердинських, "Новое время"

"Суміщення бізнесу з посадою президента", "заступництво бездіяльності прокуратури", "договірняки із олігархами" і ще кілька суперечливих кроків – журнал "Новое время" пропонує десять помилок, яких, на думку видання, припустився на посаді президент Петро Порошенко.

"Кожен з цих десяти пунктів виглядає помилкою, а разом ці промахи стають системою, яка губить перспективи успішного майбутнього країни, викликає недовіру з боку західних партнерів і посилює позицію популістів та противників української державності", - зазначає авторка статті Христина Бердинських.

Зокрема тижневик звинувачує пана Порошенка у співпраці з "дискредитованими хлопцями" на кшталт Олеся Довгого, критикує за "міністерство для кума" Юрія Стеця і описує невтішні наслідки "Панамагейту": "Поки президент відмовчувався з цієї теми, статті про його участь в офшорному скандалі з'явилися у впливових західних та українських виданнях, чим завдали удару по міжнародній репутації України".

Також пані Бердинських називає голову держави "єдиним європейським топ-посадовцем із власним телеканалом", який він "категорично відмовляється продавати попри очевидний конфлікт інтересів". Викликає занепокоєння у "Нового времени" й "терпимість до сумнівних справ близького оточення", зокрема соратника Ігоря Кононенка.
Невтомний Захід

Про "втому" Заходу від України говорити недоречно. Таку думку в інтерв'ю "Фокусу" висловив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, відповідаючи на запитання про очевидне невдоволення західних країн темпами змін в Україні. "Захід бачить головне – потенціал для змін є, і поки він є, Україні допомагатимуть. Зрадити Україну можуть тільки українці", - заявив він журналу.

Коментуючи "удари по іміджу" України, зокрема скандал з офшорами та критичну статтю New York Times про корупцію в державі, пан Кулеба закликав українців не вбачати у цих подіях проявів інформаційної війни, а із вдячністю сприймати критику.
Image copyright Getty
Image caption Минулого тижня New York Times опублікувала редакційну статтю з критикою корупції в Україні

"Коли наші партнери, які допомагають нам у боротьбі з зовнішнім ворогом, говорять про наші проблеми з корупцією, то це не інформаційна війна. Їхня мета – не зруйнувати нас такими заявами, а допомогти у боротьбі з внутрішнім ворогом", - коментує представник МЗС.

А от щодо конфлікту на сходу України оптимізму пан Кулеба висловив небагато. На його думку, на Донбасі найближчим часом триватиме "окопна дипломатична війна", а можливий розрив дипломатичних стосунків з Росією на цьому етапі матиме мало сенсу.

"Українсько-російські дипвідносини зведені майже до нуля, ми працюємо в нормандському форматі, в Мінській контактній групі, але іншого співробітництва фактично немає. Якщо ми повністю розірвемо відносини з Росією, хто ходитиме на суди до Карп'юка (українця Миколу Карп'юка звинувачують у вбивстві російських військовослужбовців під час чеченської війни у 1994-95 роках - Ред.) або відвідувати Савченко у СІЗО?" – риторично запитує пан Кулеба.
Масовий фріланс

Фріланс стає дедалі популярнішим засобом заробітку серед українців. Як вважає "Корреспондент", йти на "вільні хліби" спеціалісти вирішують через економічну кризу й нестачу перспективних вакансій на ринку праці.

   Фрілансеру-початківцю треба зрозуміти, що працювати в режимі 24/7 довго неможливо
   "Корреспондент"

За даними тижневика, відсоток фрілансерів від загальної кількості працевлаштованих українців поки що незначний – лише 1-5%, але обсяги доходів таких працівників вивели Україну на перше місце в Європі та четверте у світі. Частіше за все українські фрілансери працюють у сферах, пов'язаних з IT.

"У 2015 році найшвидше зростання серед категорій замовлень в Україні продемонстрували розробка мобільних додатків та створення сайтів. Такі замовлення виконували понад 40% фрілансерів", - цитує журнал Романа Киригетова, засновника онлайн-сервісу замовлення послуг "Метнись кабанчиком".

Тижневик пояснює, що спеціалістам такий варіант працевлаштування подобається можливістю заробляти у валюті, а також повністю контролювати свій час і рівень завантаженості. Але тут треба себе стримувати. "Фрілансеру-початківцю треба перш за все зрозуміти, що працювати в режимі 24/7 довго неможливо. Це, звичайно, реально протягом двох-трьох тижнів, але потім потрібна буде такої ж тривалості відпустка", - цитує "Корреспондент" програміста Антона Колодія.
Огляд підготувала Служба моніторингу ВВС
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 09.04.2016 р., Vervet
2
like
good
bad
shockingly
2
09.04.2016 р. відповів для Metropolia  
answerview

ахінея якась , складені в навал малюнки видаёшь за істину . Ось терористки які їдять корм від татарина . А ото шо ти фотки до жопи рудої приліпив і котика ,  ******  якась  19_negative    як і всі копіпасти що раніше викладав .


ти шо доктор мене лікувать, чи прокурор шоб впаять? = не подобається? так не читай
1 фотка із ВК профіля чувачка, котик опція, а не обов"язковий атрибут
2 паштет = треба коментувати?
3 рижого приклеїв, бо невтримався... дуже його поважаю

маєш що сказати = скажи, а мої копіпасти це моя справа (з обов'язковим зазначенням автора і по можливості перехресною перевіркою)

так шо іди заробляй на ноут
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
09.04.2016 р.
answerview
усиленно  на суржик переползаю   61_punish
like
good
bad
shockingly
09.04.2016 р.
answerview
от лайно = безпілотні вантажівки... ЗРАДА



це все монтаж і графіка Ж)


жиденький у них майдан... такі і самі перепються-розуйдуться
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
09.04.2016 р. відповів для Metropolia  
answerview
Крим - це Україна!
2
like
good
bad
shockingly
2
mixan забанений
09.04.2016 р. відповів для Grom  
answerview


Ротшильд вже повний рот ....  напхав вальцману       08_lol  08_lol  08_lol


косиш під неадеквата ?
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
3
like
3
good
bad
shockingly
09.04.2016 р. відповів для Nikolai  
answerview

Примерно по той же "цене",что и у "государевых". 06_question

ты не в теме просто...

Да вроде бы как пришлось немного коснуться этой темы.Жена с сестрами ткнулись к госрегистратору вступать в права наследования,для проследующей продажи-в итоге наследование и продажу закончили у частника за счет покупателя. 17_wink Но это еще в начале царствования "легитимного".


У Нідерландах висловили сумнів щодо законності референдуму по Україні
Субота, 09 квітня 2016, 09:39

Голландський адвокат Герард Спонг вважає, що референдум щодо асоціації з Україною, який відбувся у середу, був незаконним.
Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє видання De Telegraaf.
На думку адвоката, уряд мав би розпочати у цій справі кримінальне розслідування.
За словами Спонга, активісти "Комітету громадян ЄС" збирали підписи для проведення референдуму під хибним приводом – йшлося не про асоціацію з Україною, а протистояння з ЄС.
Адвокат нагадав, що і самі організатори визнали, що їх турбує не Україна, а відносини Нідерландів з ЄС.
"Організатори самі в інтерв’ю NRC це визнали. А це злочин, бо згідно зі статтею 98 закону про консультативний референдум заборонено збирати підписи під хибним приводом" - сказав Спонг.
Як повідомлялося, за попередніми результатами 61,1% тих, хто взяли участь у референдумі у Нідерландах 6 квітня, проголосували проти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна не може продовжити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за умови, коли значна більшість нідерландців проголосувала проти документа.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview
Батьком української кризи є Порошенко — економіст
Політичну кризу в Україні спровокували спроби Блоку Петра Порошенка посилити контроль над Кабміном.

Проблема вийшла на поверхню, коли 3 лютого міністр економіки Айварас Абромавичус пішов у відставку. Причиною був тиск на нього з боку президентського сірого кардинала Ігоря Кононенка. Ще більше ситуація загострилась після невдалого голосування за недовіру уряду Арсенія Яценюка, пише у колонці для "Нового времени" шведський економіст Андрес Аслунд.

"Раніше міністри-реформатори Андрій Пивоварський і Олексій Павленко тихо звільнилися, ймовірно, ставши жертвами такого само тиску з боку Кононенка. В результаті в українському уряді залишився лише один сильний реформатор: міністр фінансів Наталія Яресько", - вважає фахівець.

Є дві потенційні причини такого наступу з боку президентського блоку. По-перше, в 2015 році економічна політика уряду виявилася несподівано ефективною. Дефіцит бюджету зменшився з 10,5% від ВВП в 2014 році до 2,3% ВВП в 2015‑му. Переважно за рахунок різкого зменшення енергетичних субсидій, які протягом довгого часу отримували кілька великих газових трейдерів.

Також вдалося позбутися дефіциту за поточними рахунками, що становив у 2013 році 9% ВВП, і скоротити інфляцію. Українська економіка стабілізувалася і навіть була готова до зростання. Першим позитивним сигналом стало те, що в лютому обсяг промислового виробництва зріс на 7,6% порівняно з лютим 2015‑го. В результаті цих успіхів деяким зацікавленим особам здалося, що реформи не настільки вже й критично необхідні країні.

Друга причина: слабка підтримка з боку українців Народного фронту Арсенія Яценюка. Лідери БПП відчули, що можуть посилити контроль над урядом.

Тож політична криза не мала нічого спільного ні з опозицією, ні з урядом, ні з Росією, Заходом або олігархами. Коріння кризи лежало в центрі української влади.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview
Житомирські бурштинокопачі знайшли золото Полуботка

У четвер, 31 березня, неподалік від селища міського типу Рокитного Житомирської області нелегальні копачі бурштину знайшли так званий скарб українського гетьмана Павла Полуботка.

Про це повідомив голова районної адміністрації Євген Корнієнко.

За його словами, бригада, яка працювала у копанках з мотопомпою, натрапила на ящик із просмоленої деревини. Копачі спочатку сприйняли знахідку за сміття, але коли розбили дошки, зрозуміли, що знахідка є цінною.

Всередині ящика знаходилась скриня, обгорнута кількома шарами волової шкіри. Всередині скрині чоловіки виявили 217 паперових векселів з датою 1703 року, кілька старовинних мап, кореспонденцію, перстень, 71 царську золоту монету та печатку.

"Адресати та зміст листів, які були у скрині, свідчать про те, що сховок належав українському гетьману Павлові Полуботку. Доказом є також печатка з гербом гетьмана. Скоріш за все, Полуботок або хтось із його оточення, під час візиту до Англії частину скарбів лишив у сховку. Забрати майно не зміг, бо у листопаді 1723 року був арештований та провів решту життя у Петропавлівській фортеці", - прокоментував знахідку директор історичного музею Житомира Степан Віхринський.

Науковець також додав, що вартість векселів зі скрині, якщо врахувати інфляцію, складає на сьогодні близько 140 мільйонів гривень.

"Чи є ця знахідка легендарним скарбом Полуботка, про який часто люблять згадувати історики та археологи, складно сказати. Більше інформації зможемо отримати, коли проведемо усі необхідні експертизи", - додав Віхринський.

Варто зазначити, що копачі бурштину погодились віддати знахідку державі без грошових винагород. Єдиною умовою було прохання до облради видати копачам ліцензії на легальний видобуток бурштину у Житомирській області.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
1
like
1
good
bad
shockingly
09.04.2016 р. відповів для ALAN60  
answerview


У Нідерландах висловили сумнів щодо законності референдуму по Україні
Субота, 09 квітня 2016, 09:39

Голландський адвокат Герард Спонг вважає, що референдум щодо асоціації з Україною, який відбувся у середу, був незаконним.
Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє видання De Telegraaf.
На думку адвоката, уряд мав би розпочати у цій справі кримінальне розслідування.
За словами Спонга, активісти "Комітету громадян ЄС" збирали підписи для проведення референдуму під хибним приводом – йшлося не про асоціацію з Україною, а протистояння з ЄС.
Адвокат нагадав, що і самі організатори визнали, що їх турбує не Україна, а відносини Нідерландів з ЄС.
"Організатори самі в інтерв’ю NRC це визнали. А це злочин, бо згідно зі статтею 98 закону про консультативний референдум заборонено збирати підписи під хибним приводом" - сказав Спонг.
Як повідомлялося, за попередніми результатами 61,1% тих, хто взяли участь у референдумі у Нідерландах 6 квітня, проголосували проти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна не може продовжити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за умови, коли значна більшість нідерландців проголосувала проти документа.

Щас Европа-старушка офигеет: провели референдум... итог: все виноваты кроме Украины  еще и посадят кого-нибудь за незаконность проведения 03_biggrin
5
like
3
good
bad
shockingly
2
09.04.2016 р. відповів для Vervet  
answerview
кілька старовинних мап

Мапа - откуда это странное слово?
2
like
good
bad
shockingly
2
09.04.2016 р. відповів для August  
answerview


У Нідерландах висловили сумнів щодо законності референдуму по Україні

Щас Европа-старушка офигеет: провели референдум... итог: все виноваты кроме Украины  еще и посадят кого-нибудь за незаконность проведения 03_biggrin


Посадить-вряд ли.Не в орде,однако,живут!Но вот найти "юридическую формулу"-вполне вероятно! 17_wink
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р. відповів для August  
answerview
кілька старовинних мап

Мапа - откуда это странное слово?


А казав, що ти українець.Мапа-по вашому карта.
мапа (mapa)-це карта і чеською, словацькою, українською мовами.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 09.04.2016 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview

Новини
"Геть, Кемерон!" - у Лондоні вимагають відставки британського прем'єр-міністра


Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
09.04.2016 р.
answerview
У Лондоні вимагають відставки британського прем'єр-міністра, через офшорний скандал із "панамськими паперами.Прем'єр Ісландії пішов у відставку після скандалу офшорного. І тільки в Україні виправдовують людину замішану в офшорі. А ПОТІМ ГОВОРИМО, ЩО В ЄВРОПУ  НАС НЕ БЕРУТЬ.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
1
good
bad
shockingly
1
09.04.2016 р.
answerview

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
09.04.2016 р.
answerview
Российский депутат стреляет по украинским бойцам на Донбассе (фото,видео)

Денис Ахромкин занимался поставкой гуманитарной помощи отрядам боевиков и принимал непосредсвенное участие в боевых действиях
Российский депутат Денис Ахромкин на Донбассе стреляет по украинцам с позиций боевиков. Об этом в "Фейсбуке" написал координатор "Стоп Террор" Семен Кабакаев и привел видео-доказательство.
"Я уже писал ранее о депутате из города Сергиев Посад, что находится в России. О его причастности к военных действиях, но теперь ситуация намного интереснее. Помимо того, что он занимался контрабандой и финансировал террористов, теперь появились доказательства того, как он стреляет по украинцам с позиций боевиков. Видимо ему решили устроить сафари, на котором он отлично проводит время. Придет момент и все ответят перед судом, за свои действия", – написал Кабакаев и привел статью с неоспоримыми доказательствами участия депутата РФ в вооруженном конфликте на Донбассе...
http://www.segodnya.ua/regions/donetsk/rossiyskiy-deputat-strelyaet-po-ukrainskim-boycam-na-donbasse-706643.html

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2025, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин