MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.09, 04:26
31
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Kawasaki Ninja 250 vs Hyosung GT250R

Переглядів: 32526
01.07.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Думаю из названия темы все ясно. Кто кого и по каких параметрах. Особенно интересно узнать цену Кавы.
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
nikon
11.07.2008 р. відповів для DefJam  
answerview
ооооооооогггггооооо 15_badgrin  250 на постах гаиииии!! 15_badgrin  тебеж жлобы непобачать 15_badgrin  26_newrussian  18_good
like
good
bad
shockingly
13.07.2008 р. відповів для HoRNet  
answerview
Неа моц на доках  01_smile  ,апарат одного знакомого ,он номера снял.
like
good
bad
shockingly
HoRNet
13.07.2008 р. відповів для DEKOY  
answerview
аааааа [мат] снимать номера есле он на доках что то тут не то
like
good
bad
shockingly
HoRNet
13.07.2008 р.
answerview
нет мне нужно ездеть на слеты на море и та гулять а не вые....ватса!
http://vkontakte.ru/club3857942, Группа любителей двухколесной техники! свежие новости фото видео!
like
good
bad
shockingly
eugenblack
16.07.2008 р.
answerview
В мене Ninja 250rа 2й сезон, друг взяв Хьосунга 250R-ку. Різниця є і суттєва - і не тільки в ціні.
Новий Хйосунг - 24700 грн, б/у з доками Кава - від 15000 грн. Що вибрати - нового корейця чи б/у японця?
Власний досвід (класичні питання - скіко пре, скіко жре)
- максималка - 160 км/год - і стріляйся (або роздушуй - карби, глушаки і т.д.) зато від 150 до 160 порядку 5 сек. До 100 - 5,5 сек
- жере - від 3,5 соло до 5 з рюкзаком
- керованість з 10 - 8
- посадка - нормально до 110ти вертикально зручно і комфортно, після - лягаєш на бак (при високому зрості є певні проблеми) - пасажиру зручно в любому випадку
Хьосунг (переганяв на стоянку і трошки покрутив на трасі)
- максималка (по паспорту) - 160 - продавці сказали, що є клієнти, що розганяли до 180
- жере - тяжко сказати, нема статистики - по паспорту 3,5
- керованість - 10 з 10ти
- посадка - чисто спортивна, руки досить швидко втомлюються, вертикально не сядеш (що суттєво в дальняках), на бак лягаєш досить зручно. Пасажир матюгається - високо і незручно.
Якщо зацікавлять деталі - відповім на всі питання.
like
good
bad
shockingly
EGOR
16.07.2008 р. відповів для eugenblack  
answerview
Молодец, все правильно написал про Хьюсонг, но хочу добавить - расход я замерял сам (получилось 3,2 литра по трассе 3,6 литра по городу с пассажиром и без)
Посадка - это да, руки устают с непревычки, но вот уже столько прехал, что затекают только кисти рук от 70-80км. пути.
А пассажир действительно - постоянно недоволен. Весь поток ветра на него. Без шлема вообще ужасно пассажиру сидеть.
Максималка - я сам разгонял до красной зоны тахометра 171км/ч
like
good
bad
shockingly
16.07.2008 р. відповів для eugenblack  
answerview
Вот это сравнение 18_good а модефикация Вашей ниндзи "ех-f" - это как?
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
29.01.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Да, ціна kawasaki ninja 250r :spy: трішки лякає! Але кажу з власного досвіду, мотоцикл справді класний!!!!
За кермом kawasaki ninja 250r :spy: з серпня! Просто з задоволенням катаюсь! І економний і швидкий (160-170 км/год як для 250 см3,я гадаю немало 01_smile ) ! зручна посадка як для спорта! Сам на зріст 1,76, дуже зручно! великий плюс, в нахилі передньої вилки, "розкалабасів" майже не ловить (АЛЕ З НАШИМИ ДОРОГАМИ!!! 19_negative )
Шкода тільки те що моців мало в Україні!  
Якщо ще  хтось має ninja 250r, то пишить на e-mail: pasha@moto.com.ua ,Буде приємно поспілкуватись!!!
03_biggrin
4 колеса возят тело...
2 колеса возят душу.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин