MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
30.09, 06:40
44
+13 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Honda Lead (Joker, Cabina): Тема майстра - Леадовода!

Переглядів: 13079819
Риболов видалений
20.05.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Всё по Honda Lead (все модели), Joker, Broad, Cabina. .

Lead-- в переводе значит пуля;лидерство;пример; опережать.

Добро пожаловать в Тему  Мастера - Лидовода

Хочешь сделать хорошо - сделай это сам !




 

Здесь Вы можете найти много полезной информации об эксплуатации и ремонте скутера Honda Lead, мы поможем вам в ремонте и постараемся ответить на интересующие Вас вопросы по данному скутеру.
А так же  и Вы можете поделиться своим опытом и знаниями и помочь советами Лидоводам. 48_download

В теме не флудить!

 


Некоторую информацию по выбору качественных запчастей и расходников на скутера Honda Lead вы можете посмотреть Здесь  

Технические характеристики ,советы,статьи по ремонту и эксплуатации, ,а также настройке скутеров Honda Lead находятся на первых страницах этой темы

Удобная программа: Вычисляет количество топлива за определенное расстояние при заданном потреблении и цене топлива.
Открыть ссылку

Шинный калькулятор. Делает сравнение, показывает разницу в размерах и показания спидометра.
Открыть ссылку
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 15.11.2018 р., Andy_e
7
like
7
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для Vervet  
answerview
как текстолит обрабатывал?? он зараза лопается при любой возможности...


Нормально текстолит обрабатывается,а вот паз под уплотнительное кольцо, как мне кажется, проблематично сделать в домашних условиях.

Ни с каким пазом мудрить не нужно, картон рулит. И служит до-о-олго.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
Компрессию меряют так. Плотно прижав гумку до отвіру открываешь газ и крутишь стартером, ну или киком. Присутствие трубы и воздушного ф.. роли не играю, если конечно труба не заткнута  а ф.. не забит наглухо, но 2,5  72_scratchoneshead верится с трудом, я свой укатал до состояния, пол спички между поршнем и цилиндром и кольца в ниточку но он ездил и заводился со стартера. Компрессию тогда правда не мерил.
РС. А может прокладка под головой сифонит, вот компресометр голову и морочит.
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
Змінено: 24.04.2013 р., ZASEKAN
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
коли знімаю компресометр - то значення залишається. Треба відкрутити болт і тоді стрілка падає.
Також в мене знята вихлопна, окрім фільтра - це теж впливає на значення компресії?

перевір свій компресометр на скутері якогось товариша, який завідомо нормальний з нормальною ЦПГ...
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
Вот такие на Лиду пойдут?
www.ebay.com/itm/Tata-Safari-rear-shock-absorber-/121087767419?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET&hash=item1c3164b37b
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 24.04.2013 р., Chado
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
змінив вкрутку під свічку, злив з карбюратора через зливний гвинт бензин і скутер заводиться. Без фільтра дуже газує.
Коли рукою прикриваю карбюратор ззаду, то рука робиться мокра від бензину/масла.
Годину робив сайлент під амортизатор задній - так шланг треба наждачкою робити меншого зовнішнього діаметру, бо по-іншому ніяк не запресовувався...
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для Chado  
answerview
Вот такие на Лиду пойдут?
www.ebay.com/itm/Tata-Safari-rear-shock-absorber-/121087767419?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET&hash=item1c3164b37b

нет внизу должен быть кронштейн а не сайлент...
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
змінив вкрутку під свічку, злив з карбюратора через зливний гвинт бензин і скутер заводиться. Без фільтра дуже газує.
Коли рукою прикриваю карбюратор ззаду, то рука робиться мокра від бензину/масла.
Годину робив сайлент під амортизатор задній - так шланг треба наждачкою робити меншого зовнішнього діаметру, бо по-іншому ніяк не запресовувався...

якщо рука робиться мокра тоді пропускають пелюсткові клапана, їх треба перебрати промити та зачистити наждачкою.... тіки дуже оборежно щоб не споганити їх... притирається тіки платформа до який прикручуються самі пелюстки...
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
терти наждачкою=робити не гладку поверхню - дійсно це правильно???
Що в такому випадку я втрачаю - більший розхід палива чи що?
Можливо якщо фільтр на місці - все гаразд?
Зараз заводиться і їде так як і до того.
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
терти наждачкою=робити не гладку поверхню - дійсно це правильно???
Що в такому випадку я втрачаю - більший розхід палива чи що?
Можливо якщо фільтр на місці - все гаразд?
Зараз заводиться і їде так як і до того.

я мав на увазі нульовкою використанною, чим мілкіше тим краще, щоб загладити поверхню від нерівностей та подряпин...
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
якась чортівня з тим скутером!
Зібрав все, заводився добре, проїхав 1км. Заглушив. Через 10-15хв заводити - ніяк!
Що то може бути?
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
Заводя горячий скут слегка открывай газ и ещё, на холодную обогатитель пддаёт дополнительную порцию бензина чтоб легче заводился а на горячую он перекрыт, это правильно, по пробуй обогатить смесь винтом качества на карбе. И ещё похожие фокусы бывают на плохом бензине, слишком быстро испаряется, но это только догадки, мои.
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для loMASTER  
answerview
Здрасте!  Каюсь - ложанулся... 04_blush   Исправил распиновку коммутатора сотого Лида. Исправьте пожалуйста на первых страницах.  Коммутатор ТОЧНО DC-CDI.
Что то я не совсем понял.Ты хочеш сказать что комутатор питается чисто от аккамулятора.Но сотка и без аккамулятора прекрасно работает.К стате ты как то писал если я не ошибаюсь что на камутаторе нет автоматического опирежения зажигания.Это не так.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
заміряв компресію і вжахнувся - 2,5
Питається як він до уього часу їздив(скутер) і заводився часом зі стартера?
Самими кільцями справа не вирішиться - правильно?
Варіант, що тріснуло кільце/штопор і подряпало циліндр поки що відкидаю.
Ну при 2.5 он однозначно заводится не хочет.У меня 7 и то тяга не фонтан.Хотя заводится с пол оборота.Вобще то 5 это самый минемум при котором ещо можно завести.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
Думаю что нужно купить поршневую в сборе а свою расточить под второй ремонт и метиоровский поршень.Хотел узнать про эксплуотацию ВЛАНД.Знаю что кто то ставил и вроде нормально?
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
якась чортівня з тим скутером!
Зібрав все, заводився добре, проїхав 1км. Заглушив. Через 10-15хв заводити - ніяк!
Що то може бути?

по-перше перевір компресометр на нормальному скутері з нормальною ЦПГ щоб вірити його показникам, по-друге перевір подачу палива у карбюратор, далі заміни свічку, перевір чи не забитий головний паливний жиклер та жиклер ХХ, і якщо це все не допоможе знімай цпг и дивись шо там таке... да і ще перевір глушник, може забитий...
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
Виявляється, як раніше хтось писав, треба трохи добавити "газу" при заводці, бо я ручку привик не чіпати; завівся.
Після простою 2-3години - завівся ьез ручки газу. Дивно.
Пусковий збагачувач в мене відключений - здається він був несправний і я відключив. Тай на мою думку не потрібен він літом - тільки більший розхід від нього.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
Виявляється, як раніше хтось писав, треба трохи добавити "газу" при заводці, бо я ручку привик не чіпати; завівся.
Після простою 2-3години - завівся ьез ручки газу. Дивно.
Пусковий збагачувач в мене відключений - здається він був несправний і я відключив. Тай на мою думку не потрібен він літом - тільки більший розхід від нього.
    навпаки, коли він відключений, то розхід ще більший.  а перевірити що, хіба не можна, чи він робочий чи ні????
like
good
bad
shockingly
zxdx1
24.04.2013 р. відповів для q3a  
answerview
Виявляється, як раніше хтось писав, треба трохи добавити "газу" при заводці, бо я ручку привик не чіпати; завівся.
Після простою 2-3години - завівся ьез ручки газу. Дивно.
Пусковий збагачувач в мене відключений - здається він був несправний і я відключив. Тай на мою думку не потрібен він літом - тільки більший розхід від нього.

як це від пускового збагачувача може біше палива їсти коли він включений??? щось я не зрозумів???  21_umnik  коли він відключений тоді скутер їсть більше палива чим коли включений оце правильно... коли він відключений то він не перекриває збагачуючий канал, а коли включений то за де-який час поки скутер заведений (на холодну) по тихеньку розігрівається термоелемент у збагачувачі, далі я к він нагріеється зпрацьовує ігла і перекриває збагачуючий канал, обороти ХХ становляться меньше, відповідно і палива потребується меньше...
Змінено: 24.04.2013 р., zxdx1
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
так Олег, все вірно; проте я відключив і голку притиснув вниз, щоб закрила примусово додатковий канал.
like
good
bad
shockingly
24.04.2013 р.
answerview
де можна купити(від чого підходить) або як зробити прокладку на кришку там де пасок і варіатор, бо в мене незрозуміло як порвалася верхня частина і зникла...
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин