MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 20:49
44
+13 °С
Вітер: 6 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мотомагазин MOTO.com.ua - мотозапчастини, екіпіровка з доставкою по Україні

Переглядів: 480239, модератор: Artur
GiS адміністратор
28.09.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
В интернет магазине MOTO.com.ua Вы можете купить: запчасти, экипировку, расходники, резину и многое другое с доставкой по Украине.

Обсуждаем, вносим предложения, задаем вопросы...
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 29.03.2018 р., GiS
1
like
1
good
bad
shockingly
01.03.2019 р.
answerview
Артур, дякую, запи отримав вчора, все по адекватній ціні і швидко!18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
Artur модератор теми
01.03.2019 р. відповів для Direktor  
answerview
Спасибо Вам за заказ :)
like
good
bad
shockingly
31.03.2020 р. відповів для Artur  
answerview
Магазин працює? я оформив замовлення
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
GiS адміністратор
31.03.2020 р. відповів для User  
answerview
Так. У зв'язку з карантином невеличкі затримки, зараз оброблять. 
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
1
like
1
good
bad
shockingly
31.07.2023 р.
answerview
Добрий день.
Є кришка картеру (в яку вкручується пробка зливу масла) на JIANSHE JS150-3 R6 Puma ?
Двигло JS157FMJ.
like
good
bad
shockingly
Artur модератор теми
31.07.2023 р. відповів для JS150-3  
answerview
Доброго дня, такого нема в наявновсті
like
good
bad
shockingly
31.07.2023 р. відповів для JS150-3  
answerview
Хіба що на Таобао знайдеш.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.08.2023 р.
answerview

Придбав аккумулятор 12 в 7 ампер на скутер. Після отримання залив електроліт, що йшов в комплекті. Не помітив при замовленні, що тут електроліт йде в одній ємності, і потрібно в ручну регулювати кількість на кожну банку. Короче налив до верху, переборщив, ще й залишився лишній електроліт. Довелося шприцем відбирати по труху з кожної банки. Користувався скутером чотири раза на місяць. Проблем не було. Пройшло як бачемо трохи менше двох місяців і скутер перестав заводитися зі стартеру. Тобто крутить але повільно. Перевірив напругу, виявилося на аккумуляторі 10,6 вольт. Зарядка на скутері 14,5. Перевірив на витік струму сам скутер, при вимкненому запалюванні струм саморозряду 0.001 ампер. Зарядив аккумулятор, скутер запустився нормально. Після ночівлі, на ранок ситуація та сама. Видно закорочена банка. От і думаю чі могло так статися через те що я відібрав лишній електроліт з банок, чі це сам аккумулятор брак чі може термін придатності сплив, хоча дата набита свіжа цей рік, четвертий місяць.06_question

p/s врешті зібрав таки літієву батарейку, практично з тією ж ємністю що і був кислотний. на платі 4s. Наче маслає добре. Взимку буду використовувати для безперебійника до компьютера. Нехотів вовтузитися з тим літієм, хоча і купив завчасно плату та елементи, плюнув та купив кислотний аккум, а як виявилося дарма. Шкода викинутих коштів. 
Змінено: 31.08.2023 р., Alexandersl
like
good
bad
shockingly
31.08.2023 р. відповів для Alexandersl  
answerview
Сільки коштів акк? Коли брав? Гарантія? Лиій який, LiFeP04? Плата BMS?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
31.08.2023 р. відповів для Veps  
answerview
я ж прикріпив до повідомлення скрин. 

Аккумулятор 7Аh 12N7B-4B кислотный (L150*W85*H95mm) TCS
882 грн
Купував в цьому ж магазині мотокомуа 18.07.2023
про наявність гарантії не в курсі 

для сборки купував на промі LiFePo 32700 3.2V 6000mАh
синього кольору. 3 штучки взяв.
спочатку купив плату BMS 3S 40a

виявилося мало напруги, слабо крутить стартер.
забив болта та купив кислотний, про що писав вище. 
коли ж виявилося що кислотник здох через два місяці, вирішив повернутися до літію. Купив плату BMS s4 40A і докупив ще один LiFePo 32700 3.2V 6000mАh

випотрошив старий аккумулятор кислотний, щоб використати як корпус
like
good
bad
shockingly
31.08.2023 р. відповів для Alexandersl  
answerview
800 грн за 2 месяца работы, не кидалово это? Не учитывая что ты перелил дистиллят... Я  тоже игрался с литием, на али экспрессе заказал банки, BMS, собрал все в родном корпусе... Короче, думаю лучше купить готовый такой. У меня плата попалась бракованная и одна банка разрядилась ниже порога и , Вишенка на торте---- мыл скутер и сзади из шланга струей через вент. отверстия залил его, он не герметичный был...
Забил я на этот литий окончательно03_biggrin
Езжу на стареньком аккуме от УПСа, мне хватает вполне, учитывая что у меня фара СТГ плюс головная, фара с двумя лампочками, и прикуриватель вмонтирован...
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
31.08.2023 р. відповів для Veps  
answerview
Може і кидалово, що подіяти... Просто переключусь на мотозілу. Готові дорогі надто літієві, під скутер. Про старенький акум від упса чув від ютубера-Вадіка із Харкова. Він у відосах хвалився що користується старими б\у аккумами сірого кольору. Навідь москвича замоторював чотирма такими. Але ж де їх взяти. Це по ходу аккуми оригінальні з європи чи штатів. Тому вони й працюють по сто років. Якшо купити китайський для упса, то його на рік вистачить. 

Взагалі мені чисто доїздити сезон, буду потім його для свого упса використовувати. А нановий сезон куплю на промі собі оранжевий або салатовий, сухої зарядки, або як їх зовут гелєвий. Помітив що вони однакові що кислотний що гелевий - два роки і на викид. То краще вже гелевий щоб з кислотою не морочитись.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин