MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 10:34
11
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Туристическое снаряжение

Переглядів: 278983, модератор: User
09.03.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Вот подумала, что отдельно такой темы вроде не было.
Собственно, задумалась, что именно из туристического снаряжения нужно в дальнобое, кроме палатки, хочу начать потихоньку собирать необходимое. По сравнению с машиной в скутере, а тем более в мотоцикле места для хранения барахла маловато, а устроиться хочется с максимальными удобствами.
Предлагаю здесь выкладывать всякое снаряжение, если пользовались, то описание и оценку и где это можно купить (магазины, сайты). Если магазины, то называйте город, пожалуйста.
Натуральные украинская косметика, моющие средства, биодобавки. Компьютерная диагностика организма.
http://www.mynewlife.com.ua
Змінено: 09.03.2010 р., drakosha
like
good
bad
shockingly
1••78910111213••18
User модератор теми
04.12.2019 р. відповів для veterok2607  
answerview
То ж б/в, а ще точно то 1691 грн+безкоштовна доставка.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
04.12.2019 р. відповів для User  
answerview
Все верно,кто часто бывает на природе весчь хорошая.У меня обычная китай палатка 2х.местная(написано тайвань)весит 2.200.Есче не обкатывал.
like
good
bad
shockingly
04.12.2019 р. відповів для User  
answerview
вот у вас эти заманухи с т.н. "черной пятницей". я бы еще понял прикол, если бы отслеживался диапазон цен в течение квартала. а тут - сказали, что скидка - надо брать. батенька, это - болезнь. красиво называют шопоголик. по простому - халявщик. еще проще - необдуманные покупки (альтернативу этому термину сами подберите).
а по факту - сладкое слово "халява" - это проблема. сами занете, где бесплатный сыр. причем, скупается все и до утра. а птом голова болит куда все это деть, хафиг оно надо... и лучше бы я купил батарейку в фонарик 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
04.12.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
Я за ціною не неї років 5 дивлюся03_biggrin, аби не знижка ще б дивився.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
04.12.2019 р.
answerview
вот у вас эти заманухи с т.н. "черной пятницей". я бы еще понял прикол, если бы отслеживался диапазон цен в течение квартала. а тут - сказали, что скидка - надо брать. батенька, это - болезнь. красиво называют шопоголик. по простому - халявщик. еще проще - необдуманные покупки (альтернативу этому термину сами подберите).а по факту - сладкое слово "халява" - это проблема. сами занете, где бесплатный сыр. причем, скупается все и до утра. а птом голова болит куда все это деть, хафиг оно надо... и лучше бы я купил батарейку в фонарик 
Так цена на палатку отслеживалась, палатка нужна, и цена сейчас вернулась к прежней - 2400 грн. Чем плоха экономия 700 грн? 
1
like
1
good
bad
shockingly
04.12.2019 р.
answerview
Кстати, я тоже купил. Вот фото в правильном положении. :)
Змінено: 04.12.2019 р., dotsent
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
04.12.2019 р.
answerview
ну, зная юзера, то с моей стороны это скорее была подначка. он же как сорока - на все блестящее летит
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
good
1
bad
shockingly
04.12.2019 р.
answerview
ну, зная юзера, то с моей стороны это скорее была подначка. он же как сорока - на все блестящее летит
да ладно... :) Благодаря ему я палатку купил и не тратил время на анализ рынка и предложений :)
Заодно и коврик самонадувной (415 грн) и спальник (500 грн) пришлось купить. Бундесверовский каремат - книжка (под коврик) у меня есть. 
Для сохранения самонадувания коврик в надутом положении засунул за шкаф. А как нужно хранить спальник? В компрессионном мешке? Или лучше расправить и повесить в шкаф? Пишут, что материал начинки - холофайбер.
Змінено: 04.12.2019 р., dotsent
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
05.12.2019 р. відповів для dotsent  
answerview
Каремат і коврик треба зберігати у вільному стані. Я каремат скрутив, зв'язав то на весну сліди від шнурків так і залишилися. Коротше: каремат можна скрутити і не зв'язувати і в кульок, спальник просто скласти але не вжимати(у мене біля ковдр зверху в шафі лежить03_biggrin).
Самонадувний за такі гроші то туфта, читав що толку з нього не буде, справжній коштує за 2 тисячі.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
05.12.2019 р.
answerview
У нас один Леадовод купил палатку, не самую дешёвую кстати... так она оказалась с низу без герметизации. То есть, днище палатки - сама ткань, влагу пропускала на ура и после дождя вода затекала под палатку а потом в неё. И всё плавало... Вот так бывает.02_sad

Сколько груза можно увезти на китайском мотоцикле? https://www.youtube.com/watch?v=MqqV6MIjwfU
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 05.12.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
06.12.2019 р.
answerview
 Самонадувний за такі гроші то туфта, читав що толку з нього не буде, справжній коштує за 2 тисячі.
Якщо моя дружина дізнається, що я купив якийсь непотрібний коврик за 2 тисячі, мені краще з лісу до дому не повертатись ))))
4
like
good
4
bad
shockingly
16.12.2019 р. відповів для dotsent  
answerview
Есть атернатива дружинi.
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
23.12.2019 р.
answerview
Що в нас з самонадувними килимками? шото каремат мені твердий02_sad

Який брати?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23.12.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
23.12.2019 р.
answerview
розжився і я спальним мішком, питання як ви в них спите, перевернутися якось хлопотно бо якийсь вузький в плечах, таке хоть разом з мішком крутися06_question
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23.12.2019 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
Так не нада втихаря всяку фігню купувати03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.12.2019 р. відповів для User  
answerview
Ну яка ж фігня спальник терра інкогніта комфортна температура -3 можна до -11, розкладаєтьмя як одіяло, довжина нормальна а от ширина таке як не дуже
Змінено: 23.12.2019 р., SAYMON_245
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
23.12.2019 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
Я якось не пам'ятаю03_biggrin, мабуть з спальником перевертався03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.12.2019 р. відповів для User  
answerview
шото каремат мені твердий
Если тепло и одна ночь, ложу только каремат. Меньше мороки и утром быстрее сборы.
Если планируется несколько ночей и ночи не совсем тёплые... дождливые, то надувной матрас + сверху верёвками привязываю каремат чтоб не съезжал. Мягко и удобно как на кровати и не грею собой холодный воздух матраса...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 23.12.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
23.12.2019 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
довжина нормальна а от ширина таке як не дуже
У мене теж одіяло з замком по периметру, робиться мішок, ширини фата, я в ньому крутюся, а от довжини малувато, голова мерзне інколи... Тільки но з пошти, придбав матрас надувний, бо старий інтекс задовбав. Валятися зручно, але ж розміри19_negative...
Ось фото новенького, накачав за 8 видихів...07_dirol

А...ще купив нову Альфа-2, ,,по совєту друзєй..." 03_biggrin
Змінено: 23.12.2019 р., Stass
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
23.12.2019 р. відповів для Stass  
answerview
Прикольна штука, подробності в студію
1
like
1
good
bad
shockingly
1••78910111213••18
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин